Gdyby Pokemon miał grafikę ze Skyrim
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Żartownisie
Nie są aż takie pyszne
Nigdy na to nie wpadną
Niezniszczalne
Drewniany kominek
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 kwietnia 2013, 16:33
Ludzie co wy, nie umiecie Creation kita używać? Taka retekstura to 5 min roboty.
Odpisz
Edytowano - 10 kwietnia 2013, 16:51
@Bjornie: I przy zmienieniu tekstur od razu pojawią się liderzy sal, sklepy z TM, to, że można złapać potwory (pokemony) w pokeballe, itp.
Odpisz
7 lutego 2021, 15:40
@Domijeja: Jeśli nie znalazłeś jakiegoś moda do skyrima to znaczy tylko że nie szukałeś wystarczająco dobrze
Odpisz
14 sierpnia 2019, 16:18
Albo gdyby ktoś widział tego screenshota z zainstalowanym modem Tomas the tank to by było cudo
Odpisz
26 października 2013, 09:05
charizard?
Odpisz
13 lipca 2014, 18:06
nom
Odpisz
18 sierpnia 2013, 13:36
Albo z crysisa 3
Odpisz
30 kwietnia 2013, 21:59
Fus Ro Dah naprzód Pokeball!
Odpisz
Edytowano - 10 kwietnia 2013, 16:13
fajna ta gra zna ktos jej nazwe
Odpisz
10 kwietnia 2013, 16:17
@Groszekxx: The Elder Scrols \/ Skyrim
Odpisz
10 kwietnia 2013, 16:20
@newekiXD: po polsku jest?
Odpisz
10 kwietnia 2013, 16:22
@Groszekxx: można znaleść :D albo zmienić w grze język nie wiem nie mam xD
Odpisz
10 kwietnia 2013, 16:22
@Groszekxx: Jest
Odpisz
10 kwietnia 2013, 16:22
@newekiXD: Może zmienić grałem
Odpisz
10 kwietnia 2013, 17:43
@Groszekxx: jest, ja gram po polsku....
Jak można o Skyrim nie wiedzieć ;D
Odpisz
10 kwietnia 2013, 18:29
@Groszekxx: polecam ci Google.
Odpisz
10 kwietnia 2013, 21:41
@Groszekxx: a co bobo angielskiego nie zna ?
Odpisz
11 kwietnia 2013, 16:56
Właśnie jak można nie wiedzieć to aż załamujące
Odpisz
11 kwietnia 2013, 19:22
@kamdab: no nie??
Odpisz
20 września 2013, 00:11
Właściwie on chyba uznał że ten obrazek to screen z gry.
Odpisz
21 stycznia 2014, 19:02
@Groszekxx: czytaj tytul...
Odpisz
Edytowano - 10 kwietnia 2013, 17:07
Tak, ale chodziło o grafikę a mody na pokeballe są na nexusie, sklep można sobie samemu postawić i itemki sobie w blenderze zrobić, nic trudnego. Pod warunkiem że jest się nerdem takim jak ja.
Odpisz
10 kwietnia 2013, 16:26
Zacny pomysł, fajnie gdyby coś takiego wyszło.
Odpisz