Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Północne Węgry
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Nieuczciwa ocena
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 grudnia 2017, 01:17
Odpisz
26 grudnia 2017, 01:31
@polandball1: ciągle daję się na to nabrać
Odpisz
26 grudnia 2017, 09:05
@polandball1: macie ból dupy że to boli
Odpisz
27 grudnia 2017, 14:28
@TheOfficialForeus: Zawsze myślałem, że ból jest właśnie po to by robić wszystko by go nie czuć.
Odpisz
27 grudnia 2017, 20:58
mnie jest po prostu słabe udeżenie niektórzy nie lubią tego i tak więc go zostqwiamy i nie robimy mu nic z tym związane umnie to wygląda spoko ale w innych klasach nie.
Odpisz
28 grudnia 2017, 08:52
@TheOfficialForeus: pst udeżenie
Odpisz
28 grudnia 2017, 09:21
co?
Odpisz
28 grudnia 2017, 10:29
@TheOfficialForeus: to nie boli? jest różnica między dostaniem od kogoś z 4-6 podstawówki a gimnazjum
Odpisz
28 grudnia 2017, 10:47
@marcin12321: ok jestem w 3 gimbazjum i co robimy takie coś dla żartu i tyle nie robimy ku*wa z całej siły jak te fat-assy z 6-7klasy do młodszych i chudszych.
Odpisz
Edytowano - 29 grudnia 2017, 00:39
@TheOfficialForeus: Nic tylko zwróciłem uwagę na bład :V
Z góry każdemu może się zdarzyć ale chciałem zwrócić uwagę.
Odpisz
29 grudnia 2017, 10:30
a ok
Odpisz
27 grudnia 2017, 21:47
Ostatnio tato pokazał nam co kiedyś u nich było "Muką". Skończyło się na tym, że siostra wyje**ła się na zlewozmywak a ja na podłogę.
Odpisz
27 grudnia 2017, 23:09
@wiki954: Bardzo bolało?
Odpisz
28 grudnia 2017, 17:04
@creeper_girl: Nie, ponieważ taty "Muka" polegała na wykonaniu szybkiego gwałtownego ruchu, żeby przestraszyć "ofiarę". Tato dodatkowo robiąc to je**ął w stół bo przy nim siedział. W efekcie tak mnie przestraszył, że upadłam na siostrę a to, że siostra wyje**ła się na zlewozmywak spowodowało mój upadek na podłogę.
Odpisz
28 grudnia 2017, 17:11
@wiki954: oh
Odpisz
27 grudnia 2017, 22:31
BUKA... BUKA... 1,2,3
Odpisz
27 grudnia 2017, 14:33
🅱uka
Odpisz
27 grudnia 2017, 15:36
@BonnieThePirate:
Odpisz
26 grudnia 2017, 01:27
Inni: muka
Ja, intelektualista: :ok_hand:
Odpisz
26 grudnia 2017, 08:59
Ja: dzikusy
Odpisz
Edytowano - 27 grudnia 2017, 15:17
Ty, brainlet: OK
Ja, potomek Einsteina:
Odpisz
26 grudnia 2017, 13:08
Muka jest tak "śmieszna " jak żay o szonie - czyli nie śmieszne
Odpisz
26 grudnia 2017, 02:01
o co chodzi?
Odpisz
26 grudnia 2017, 03:17
@Princess_Unattainable: .
Odpisz
26 grudnia 2017, 03:23
@Hartio: MUKA
Odpisz
26 grudnia 2017, 07:10
@Kurson: *pokazuje* jeb!
Odpisz
26 grudnia 2017, 10:20
@Princess_Unattainable: Muka to gra dla raków. Chodzi w niej o to, że ,,ofiarze" pokazujesz to co na obrazku, czyli dwa palce pokazują kółko. Gdy znajdziesz ,, ofiarę" poniżej pasa tworzysz właśnie ten gest i starasz się przekonać ,,ofiarę" by spojrzała na twoją dłoń. Gdy już to zrobi musisz szybko krzyknąć ,,Muka!" i uderzyć ją w ramię. I to cała zabawa. Podchodzisz,ktoś patrzy ci na rękę, krzyczysz muka, bijesz i spadasz zanim tamten ci odda pięknym za nadobne.
Odpisz
26 grudnia 2017, 09:40
Jak ja nienawidzę tej 'zabawy'. Całe ramiona mam posiniaczone, nawet się o coś oprzeć nie mogę, bo jacyś 'inteligentni inaczej' chcą się pobawić. Jak w stadzie małp.
Odpisz
26 grudnia 2017, 10:10
@DankMeme: Raz tak od ziomka zebrałem ze nie mogłem podnieść ręki, a kolega chodzi na siłkę i karate. Zje**ł mi tak że chwilkę leżałem na ziemi w agonii, ale po tamtym czasie już tak utwardzony jestem, że kostki sobie wybijają na moim ramieniu :v
Odpisz
Edytowano - 26 grudnia 2017, 01:31
d🅾️bry 🅱️e🅱️e ale chyba byu :-DDDDD
Odpisz
26 grudnia 2017, 11:56
Odpisz
26 grudnia 2017, 13:44
@Asasyn07: nei
Odpisz