Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Lekko nie będzie
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Niegrzeczny Oskarek
Dobrze czasem się oderwać
Ładne rzeczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 grudnia 2017, 12:37
At THIS moment cat knews
He fucked up
Odpisz
26 grudnia 2017, 23:11
Lag podczas Dive'u pod wieżą przeciwnika boli najbardziej. Szczególnie kiedy wiesz, że typa zabijesz i samemu przeżyjesz.
Odpisz
Edytowano - 26 grudnia 2017, 23:14
Ku*wa
Aż mnie zabolało w serduszku
I po lagu widzisz tylko aby to wysyłane po 7 razy od całej drużyny:
Odpisz
26 grudnia 2017, 23:42
@Szortek: Jeszcze gorzej jak twój "świetny" jungler się wyje*ie na divie, a potem team się do ciebie sapie bo: "spie**oliłeś na lini i teraz mamy przegraną grę przez ciebie".
Kuźwa jungler spie**olił, a nie ja. Nie moja wina, że musiałem przez kogoś "tulić wieżę".
Odpisz
27 grudnia 2017, 00:09
Dlatego polecam grać supportami, nawet jak ci lagguje to wystarczy shieldować hypercarry w tf albo cc'kować enemy hypercarry. ^^
Odpisz
27 grudnia 2017, 00:12
Nie gram w lola od 2 lat, ale jak grałem to mainowałem głównie jungle, a potem topa. Chyba lubię grać samotnie.
Odpisz
27 grudnia 2017, 00:16
tak też można, ja aktualnie gram w dont starve ^^
Odpisz
27 grudnia 2017, 00:27
Zwykły czy z jakimś dodatkiem?
Odpisz
27 grudnia 2017, 00:30
together
Odpisz
27 grudnia 2017, 00:32
Grasz sama czy z kimś?
Odpisz
27 grudnia 2017, 00:33
ze znajomymi ^^
Odpisz
27 grudnia 2017, 00:34
spox
Odpisz
27 grudnia 2017, 01:05
@Szortek: Pytajniczek ,,Coś ty odje**ł''
Odpisz
28 grudnia 2017, 09:25
nie czytając początkowych odpowiedzi, po przeczytaniu 5 ostatnich, miałem złe przeczucia co do intencji, ale kryzys zażegnany
Odpisz
28 grudnia 2017, 09:45
Spokojnie nie r*cham ludzi z Internetu.
Odpisz
28 grudnia 2017, 09:52
A już na coś liczyłam ¬~¬
Odpisz
28 grudnia 2017, 09:55
czyli miałem rację
Odpisz
28 grudnia 2017, 11:05
nooo, przytulasa np. ^^
Odpisz
28 grudnia 2017, 11:09
taaa, jasne
Odpisz
28 grudnia 2017, 11:14
Jak cię kiedyś spotkam to mogę cię przytulić.
Odpisz
28 grudnia 2017, 11:15
Okej, będę czekać ^¬^
Odpisz
28 grudnia 2017, 11:23
"Still better love story than Twilight"
Odpisz
28 grudnia 2017, 11:25
Sytuacja sprzed kilku dni
>Grasz rankeda
>Illaoi na topie
>wrogi jungler przychodzi na ganka
>Miałeś warda tylko że to pi******* Nocturne który gasi światło i przylatuje z drugiego końca mapy
>Shit, dobra muszę walczyć
>WSZYSTKO JEST NAGAKABOUROSSĄ
>Giniesz
>Wrogom zostało ok. 50-100 punktów życia
>Przychodzi Lee
>Wszystko chybia i ginie
>Pytasz się czy to był lag czy co?
>Lee do ciebie: To wszystko twoja wina je**ny ch*ju
>Aha /mute
Odpisz
28 grudnia 2017, 11:26
dont starve together ze znajomymi
(╯ಠ_ಠ)╯︵ ┻━┻
Odpisz
28 grudnia 2017, 12:21
ja myślałem, że znajomi będą w zestawie
Odpisz
28 grudnia 2017, 12:24
Trzeba dokupić w DLC
Odpisz
28 grudnia 2017, 11:30
Ma ktoś ten obrazek bez tekstu?
Odpisz
26 grudnia 2017, 23:02
I okazuje się że ten granat to w realu
Odpisz
28 grudnia 2017, 09:59
@MineDan: I okazuje się że granat przeleciał przez ekran i uderzył cię w łeb
Odpisz
28 grudnia 2017, 10:42
i okazuje się że to był tylko kage-bunshin, a nie ja
Odpisz
28 grudnia 2017, 09:56
da ktoś szablon z tym kotem?
Odpisz
28 grudnia 2017, 08:12
Tak to jest gdy sie gra na starym śmieciu
Odpisz
28 grudnia 2017, 07:06
Odpisz
28 grudnia 2017, 06:17
Nie znam tego :/
Odpisz
26 grudnia 2017, 23:01
Znam ten ból bro
Odpisz