memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
29 grudnia 2017, 12:29
ej ale zagra ktoś ze mną plz
Odpisz
29 grudnia 2017, 12:35
nick? :P
29 grudnia 2017, 13:28
jaki nick kolego?
29 grudnia 2017, 13:37
Na steamie? Silas Greaves, a awek taki:
29 grudnia 2017, 16:32
Ja też chcę!
29 grudnia 2017, 16:34
@Snorciakkk: Ale nie mogę cię znaleźć
29 grudnia 2017, 17:11
@Snorciakkk: Dobra, to dodam link do konta na steamie na profilu
29 grudnia 2017, 17:18
@Snorciakkk: Link jest w profilu
30 grudnia 2017, 20:36
Też mogę
30 grudnia 2017, 21:01
@FreakZ: Link do konta na Steam w profilu
29 grudnia 2017, 13:30
Lepiej szpiegiem iść, a potem niech wbije gruby z medykiem, albo sam demo, to powinno załatwić sprawę
27 grudnia 2017, 17:16
ja tak nie jeden raz dobyłem flagę
Edytowano - 27 grudnia 2017, 18:18
@Boberek00: ja tak nie jeden raz zginąłem, bo efekt skończył się w połowie drogi
27 grudnia 2017, 22:14
@Boberek00: bedąc pod wpływem bonka?
27 grudnia 2017, 17:14
co2
27 grudnia 2017, 17:27
tf2
27 grudnia 2017, 17:35
@siemak: cod2
27 grudnia 2017, 18:05
dwutlenek węgla
27 grudnia 2017, 17:24
ja kiedyś zrobiłem tak zajebistego save'a jako scout bo ładunek był na końcu mapy i byl over time to szybko podbiegłem do ładunku przy którym bylo w ch*j dużo niebieskich (przeciwników) i uratowałem drużynę
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież29 grudnia 2017, 12:29
ej ale zagra ktoś ze mną plz
Odpisz
29 grudnia 2017, 12:35
nick? :P
Odpisz
29 grudnia 2017, 13:28
jaki nick kolego?
Odpisz
29 grudnia 2017, 13:37
Na steamie? Silas Greaves, a awek taki:
Odpisz
29 grudnia 2017, 16:32
Ja też chcę!
Odpisz
29 grudnia 2017, 16:34
@Snorciakkk: Ale nie mogę cię znaleźć
Odpisz
29 grudnia 2017, 17:11
@Snorciakkk: Dobra, to dodam link do konta na steamie na profilu
Odpisz
29 grudnia 2017, 17:18
@Snorciakkk: Link jest w profilu
Odpisz
30 grudnia 2017, 20:36
Też mogę
Odpisz
30 grudnia 2017, 21:01
@FreakZ: Link do konta na Steam w profilu
Odpisz
29 grudnia 2017, 13:30
Lepiej szpiegiem iść, a potem niech wbije gruby z medykiem, albo sam demo, to powinno załatwić sprawę
Odpisz
27 grudnia 2017, 17:16
ja tak nie jeden raz dobyłem flagę
Odpisz
Edytowano - 27 grudnia 2017, 18:18
@Boberek00: ja tak nie jeden raz zginąłem, bo efekt skończył się w połowie drogi
Odpisz
27 grudnia 2017, 22:14
@Boberek00: bedąc pod wpływem bonka?
Odpisz
27 grudnia 2017, 17:14
co2
Odpisz
27 grudnia 2017, 17:27
tf2
Odpisz
27 grudnia 2017, 17:35
@siemak: cod2
Odpisz
27 grudnia 2017, 18:05
dwutlenek węgla
Odpisz
27 grudnia 2017, 17:24
ja kiedyś zrobiłem tak zajebistego save'a jako scout bo ładunek był na końcu mapy i byl over time to szybko podbiegłem do ładunku przy którym bylo w ch*j dużo niebieskich (przeciwników) i uratowałem drużynę
Odpisz