Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ptasznik5

27 grudnia 2017, 22:14

moje miasto <3

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (36)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (36)
Avatar Davido

13 stycznia 2018, 18:11

@GalenMarek: A teraz będzie pie**olił o jakichś supertajnych planach i działaniach ZSRR o których on oczywiście wie bo są supertajne

Avatar GalenMarek

14 stycznia 2018, 00:06

@Davido: Kek. Nope. xD

Avatar Zenon_Smolik

Edytowano - 11 stycznia 2018, 21:13

O tym było głośno jakiś miesiąc temu o ile się nie mylę, nikt nie przegląda internetu? Tylko jeja?

Avatar
Konto usunięte

11 stycznia 2018, 22:16

@Zenon_Smolik: To zostało wrzucone do poczekalni 27 grudnia czyli wtedy gdy to wydarzenie miało miejsce.

Avatar Zenon_Smolik

12 stycznia 2018, 00:01

No to częściowo zwracam honor :v

Avatar
Konto usunięte

11 stycznia 2018, 20:27

Trochę gniło w poczekalni.

Avatar Davido

11 stycznia 2018, 19:57

Miasto pod którym mieszkam takie piękne

Avatar Dark_Dante

11 stycznia 2018, 19:25

Na starych dieselach można lać nawet do 25% benzyny. W nowszych do 10%. A raczej by się zorientował przed nalaniem do pełna.

Avatar Vampireczka

27 grudnia 2017, 21:43

dlatego mieszkam na wsi

Avatar
epicworms

29 grudnia 2017, 11:51

@Vampireczka: A to ciekawe, to jest powód Twojego mieszkania na wsi. Bo kiedyś mieszkałeś/aś w mieście ale jakiś debil pomylił paliwa na stacji więc się przeniosłeś/aś.

Avatar XStuntManiac1

27 grudnia 2017, 22:58

W sumie, to, jeśli zorientował się odpowiednio wcześnie, mógł dolać do pełna ON do baku i nic a nic by się nie stało.
Jeśli jednak przyjechał z praktycznie pustym bakiem i zorientował się dopiero pod koniec to już nic by go nie uratowało przed nadmiernym zużyciem części, bądź nawet samym remontem, gdyby wybrał się w trasę.

Avatar margrado

27 grudnia 2017, 22:36

Lublin - miasto inspiracji

Avatar docRobert

27 grudnia 2017, 21:51

Gdyby sytuacja działa się w Rosji, to zapewne wybuchłaby cała stacja.

Avatar
Konto usunięte

27 grudnia 2017, 21:45

Widziałam to w telewizji, jak policjantka zdawała relacje z tego wydarzenia to było widać jak bardzo starała ukryć wewnętrzną bekę.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To będzie bolało

Rel

Fajnie że odpowiedzieli

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Dobrze czasem się oderwać

Trzykrotny T

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka