Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Rel
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Jakby trochę nie fair
Nie po oczach
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 grudnia 2017, 01:30
Z/w, idę szukać Gmod'a z torrentów.
Odpisz
29 grudnia 2017, 19:44
@Filip83: Podaj steama to ci kupie XDD
Odpisz
29 grudnia 2017, 19:47
To mi też możesz.
Odpisz
29 grudnia 2017, 19:55
i mi
Odpisz
29 grudnia 2017, 20:19
też przyjme
Odpisz
29 grudnia 2017, 21:34
aaa na ilę mogę ci zaufać?
Odpisz
29 grudnia 2017, 22:55
@VladPutin: Też mogę komuś kupić
Odpisz
29 grudnia 2017, 22:59
@kamykPL: mi możesz
Odpisz
30 grudnia 2017, 08:44
@kamykPL: kupi mi
Odpisz
30 grudnia 2017, 17:18
@VladPutin: Tylko filip. Jutro mam urodziny wiec dostane kase to ci kupie
Odpisz
30 grudnia 2017, 18:50
potrzebujemy komunizmu
Odpisz
30 grudnia 2017, 21:58
Nie
Odpisz
31 grudnia 2017, 01:18
Aaaaa jak steam'a podać? Bo teraz się tak zastanawiam...
Odpisz
23 lipca 2019, 13:05
@Filip83: Ale polacy robacy z was
Odpisz
29 grudnia 2017, 19:44
Mam wgrane.
W left 4 deadzie 2 jest addon poxwalajacy zamienic odglosy tanka na piosenke braci Pier*olec
Odpisz
1 stycznia 2018, 22:00
To addon mojego kolegi, Nejbiego. Pomógł mi też przy moim addonie.
Odpisz
1 stycznia 2018, 22:14
@kubakk12: Podziekuj mu ode mnie
Odpisz
30 grudnia 2017, 11:32
Takie pytanie gra ktoś może tutaj w factorio?
Odpisz
30 grudnia 2017, 11:56
@kamienny_pingwin: ja kiedys gralem,ale niestety mam system 32 bit :(
Odpisz
30 grudnia 2017, 11:56
@Przytulak: :c najgorzej
Odpisz
30 grudnia 2017, 12:00
@kamienny_pingwin: Ale na jakichs starszych wersjach moglbym grac xd
Odpisz
30 grudnia 2017, 12:25
@Przytulak: heh
Odpisz
29 grudnia 2017, 20:50
pie**ole wszystko i instaluje
Odpisz
29 grudnia 2017, 20:29
ja jóż ściągnołem
Odpisz
28 grudnia 2017, 19:41
A propos ile ważą wasze wszystkie addony?
U mnie 6 gb
Odpisz
28 grudnia 2017, 19:54
@PazdanBoy: pół teraz z czego to 3/4 to mapy minecraft
Odpisz
28 grudnia 2017, 20:36
@PazdanBoy: 14GB
Odpisz
29 grudnia 2017, 00:25
@PazdanBoy: 1gb, gdy dochodzi do 10gb usuwam wszystkie, żeby nie było ich za dużo.
Odpisz
29 grudnia 2017, 20:21
@PazdanBoy: 34 gb ;-;
Odpisz
Edytowano - 29 grudnia 2017, 20:26
@WebsTer230: 77gb ;-; z czego z 10gb to same czołgi ;-;
Odpisz
29 grudnia 2017, 19:34
Nie tylko w GModzie
Odpisz
29 grudnia 2017, 20:06
@VladPutin: "historical"
Odpisz
28 grudnia 2017, 19:03
Tak
Odpisz
29 grudnia 2017, 19:46
@MTziolkowkyV: Prosze o podanie informacji o zdjeciu na tzw. "profilowm" na stronie internetowej Jeja.pl
Odpisz
29 grudnia 2017, 19:35
W tagach jest napisane że to jest FUN
Odpisz
28 grudnia 2017, 22:11
Prosze niech ktoś skonwertuje te modele do gta sa marze o zabijaniu ballasów jako łukasz golec od miesiąca
Odpisz
28 grudnia 2017, 20:31
Garrys mod <3
Odpisz
28 grudnia 2017, 20:25
Idealny addon do Garry's Moda nie istnie..
Odpisz
28 grudnia 2017, 18:54
To ja się też pochwalę swoim addonem:
sharedfiles/filedetails/?id=1244478626
Odpisz
28 grudnia 2017, 19:03
@kubakk12: o ch*j mam go pobranego
Odpisz
28 grudnia 2017, 19:12
@kubakk12: Mam wszystkie twoje SWEPy
Odpisz
28 grudnia 2017, 19:24
@MrCienki: Ja zrobiłem jednego SWEPa, więc to nie jest jakieś wyzwanie.
Odpisz
28 grudnia 2017, 20:06
@kubakk12: That's the joke
Odpisz
28 grudnia 2017, 19:44
Odpisz