Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar UchihaSasuke_

26 grudnia 2019, 17:12

to ja za parę dni

Avatar MineDan

29 grudnia 2017, 20:16

mem z facebooka, albo byo

Avatar EpicArcher

30 grudnia 2017, 19:44

@MineDan: było wielokrotnie

Avatar MineDan

30 grudnia 2017, 21:56

@EpicArcher: dziekuję dobry łuczniku, niech ci to we fragach wynagrodzą

Avatar EpicArcher

30 grudnia 2017, 23:06

@MineDan: <3

Avatar Materixos

30 grudnia 2017, 19:13

Nie powiedział żodyn rodzic nigdy...

Avatar kokosek112

30 grudnia 2017, 19:04

ja mam w ch*j słabo, bede siedział w radiu, bo ojciec ma dyżur. Zajebisty sylwester.

Avatar
Konto usunięte

29 grudnia 2017, 21:35

Mam pomysl. Zróbmy taki jejowy sylwester. Żeby nikt nie był samotny.

Avatar DankMeme

29 grudnia 2017, 21:43

Pytanie tylko gdzie?

Avatar
Konto usunięte

29 grudnia 2017, 23:00

@DankMeme: możemy zrobić ankietę. Weźmiemy stolicę każdego województwa, i zrobimy głosowanie, gdzie komu najbliżej. Miasto z największą ilością głosów wygrywa. Ewentualnie, można tak zrobić z dwoma.

Avatar Deprecha

30 grudnia 2017, 12:42

Pomysł dobry, ale i tak przyjdą tylko mieszkańcy tego miasta i ewentualnie okolicznych wiosek, czyli max kilkanaście osób. Statystycznie jesteśmy jeszcze smarkaczami bez prawa do samodzielnego podróżowania.

Avatar
Konto usunięte

30 grudnia 2017, 13:12

@Deprecha: to tylko statystyki.

Avatar
Metal4ev

29 grudnia 2017, 21:42

Nienawidzę sylwestra...

Avatar crimzon

Edytowano - 29 grudnia 2017, 21:29

-Tak, mamy przygotowane różne rywalizacje!
Sylwester:
CrimzonEZ: Najpierw 1v1 czy 2v2?

Avatar
Konto usunięte

29 grudnia 2017, 20:03

Ten trzeci od lewej ma dziwną mordę

Avatar
Konto usunięte

29 grudnia 2017, 20:11

Wszyscy mają. To jest lustro.

Avatar
Konto usunięte

29 grudnia 2017, 20:58

nie gówno szerlok.

Avatar Boberek00

29 grudnia 2017, 20:34

Zawsze na sylwestra można po grać w tomb raidera

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie zadzieraj z bobrami

Powodzenia

Można, tylko trzeba wstawać rano

Najbardziej realistyczny spośród modów

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka