Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie zadzieraj z bobrami
Powodzenia
Można, tylko trzeba wstawać rano
Najbardziej realistyczny spośród modów
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 grudnia 2019, 17:12
to ja za parę dni
Odpisz
29 grudnia 2017, 20:16
mem z facebooka, albo byo
Odpisz
30 grudnia 2017, 19:44
@MineDan: było wielokrotnie
Odpisz
30 grudnia 2017, 21:56
@EpicArcher: dziekuję dobry łuczniku, niech ci to we fragach wynagrodzą
Odpisz
30 grudnia 2017, 23:06
@MineDan: <3
Odpisz
30 grudnia 2017, 19:13
Nie powiedział żodyn rodzic nigdy...
Odpisz
30 grudnia 2017, 19:04
ja mam w ch*j słabo, bede siedział w radiu, bo ojciec ma dyżur. Zajebisty sylwester.
Odpisz
29 grudnia 2017, 21:35
Mam pomysl. Zróbmy taki jejowy sylwester. Żeby nikt nie był samotny.
Odpisz
29 grudnia 2017, 21:43
Pytanie tylko gdzie?
Odpisz
29 grudnia 2017, 23:00
@DankMeme: możemy zrobić ankietę. Weźmiemy stolicę każdego województwa, i zrobimy głosowanie, gdzie komu najbliżej. Miasto z największą ilością głosów wygrywa. Ewentualnie, można tak zrobić z dwoma.
Odpisz
30 grudnia 2017, 12:42
Pomysł dobry, ale i tak przyjdą tylko mieszkańcy tego miasta i ewentualnie okolicznych wiosek, czyli max kilkanaście osób. Statystycznie jesteśmy jeszcze smarkaczami bez prawa do samodzielnego podróżowania.
Odpisz
30 grudnia 2017, 13:12
@Deprecha: to tylko statystyki.
Odpisz
29 grudnia 2017, 21:42
Nienawidzę sylwestra...
Odpisz
Edytowano - 29 grudnia 2017, 21:29
-Tak, mamy przygotowane różne rywalizacje!
Sylwester:
CrimzonEZ: Najpierw 1v1 czy 2v2?
Odpisz
29 grudnia 2017, 20:03
Ten trzeci od lewej ma dziwną mordę
Odpisz
29 grudnia 2017, 20:11
Wszyscy mają. To jest lustro.
Odpisz
29 grudnia 2017, 20:58
nie gówno szerlok.
Odpisz
29 grudnia 2017, 20:34
Zawsze na sylwestra można po grać w tomb raidera
Odpisz