Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nigdy na to nie wpadną
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Najbardziej realistyczny spośród modów
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
To by wystarczyło
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 grudnia 2017, 20:12
Postanowiłem wziąć się za naukę C++ pod Unity.
JE**NE W DUPĘ ŚREDNIKI
Odpisz
30 grudnia 2017, 09:29
C++ pod Unity? A nie C#? Czy dodali teraz Cpp?
Odpisz
30 grudnia 2017, 14:00
w unity nie ma c++
Odpisz
30 grudnia 2017, 18:57
w unity jest java i seesharp
Odpisz
30 grudnia 2017, 19:18
@Mr_Doge: Faktycznie C#
Odpisz
30 grudnia 2017, 19:20
Jest też C#
Odpisz
30 grudnia 2017, 19:24
seesharp... A nie C#? Csharp bym jeszcze przeżył, ale SEEsharp?
Odpisz
30 grudnia 2017, 19:26
@hesa656: On to napisał. Czemu do mnie piszesz?
Odpisz
30 grudnia 2017, 20:36
C(czytaj si)#(czytaj szarp)
Odpisz
29 grudnia 2017, 20:20
Ja mogę zostać jego przyjacielem
Odpisz
29 grudnia 2017, 20:44
@lorax12: Zakolegujcie się, czymaj łobuza {
Odpisz
29 grudnia 2017, 20:56
@Henzej: i jego rzeczy
float
int
string
if
void
Odpisz
29 grudnia 2017, 21:37
@Henzej: dziękuję
Odpisz
29 grudnia 2017, 22:50
@siemak: czemu
powinno być raczej:
if()
while()
for()
function()
itt
Odpisz
30 grudnia 2017, 07:41
@daglasio: ?
Odpisz
30 grudnia 2017, 08:58
@Mr_Doge: programowanie
Odpisz
30 grudnia 2017, 09:28
@daglasio: czaje nie przeczytałem tego wcześniej że bez nawiasów było
Odpisz
30 grudnia 2017, 14:01
@Mr_Doge: float int string nie potrzebują klamerek
Odpisz
30 grudnia 2017, 19:26
@daglasio: a jeszcze ; na końcu,
Np.
if() ;
Odpisz
30 grudnia 2017, 20:34
@hesa656: chyba raczej
if(mem == śmieszny)
{
Obrazek.oceń(5);
}
Odpisz
30 grudnia 2017, 20:35
@hesa656: co ty insynuujesz
Odpisz
29 grudnia 2017, 20:06
Czekam na informatycznych świrów którzy odszyfrują co oznacza kod na lewym obrazku
Odpisz
Edytowano - 29 grudnia 2017, 20:10
@Zygarde: jakaś strona chyba, ale głowy nie dam bo linijki się na siebie nakładają
Odpisz
29 grudnia 2017, 20:11
@Zygarde: Mało czytelne i mało informacji, jakbyś dał cały kod to byś nie zdążył tego komentarza napisać a ktoś by się znalazł.
Odpisz
Edytowano - 29 grudnia 2017, 20:13
@Zygarde: Wygląda trochę jak jakiś skrypt na stronę w JavaScript
Odpisz
29 grudnia 2017, 20:19
@Zygarde: Strona nosi nazwę ,, Pornhub"
Odpisz
29 grudnia 2017, 20:33
@Zygarde: No html to to chyba nie jest
Odpisz
30 grudnia 2017, 00:18
@cotthlette: może PHP? Nie wiem, interesuje się tym ale ograniczam się jak na razie do c++ i HTML. Może to być też CSS.
Odpisz
30 grudnia 2017, 01:57
@Zygarde: Po znaku $ wnioskuję PHP, a po „user_logged” wnioskuję kod jakiejś strony
Odpisz
Edytowano - 30 grudnia 2017, 11:31
@Jakubek0703: Otóż nie tym razem, jest to kod strony w javascript z użyciem biblioteki jquery w której to właśnie $ używa się jako owe 'query' do szukania elementów w html, a w nawiasach wpisuje się id,klase,nazwe,tag lub inny specyfikator.
w tym przypadku $("#User_logged) zwróci element o id User_logged.
Odpisz
30 grudnia 2017, 18:57
@MineDan: no jakaś strona chyba
Odpisz
30 grudnia 2017, 19:48
@tomek123321: Ja tylko wnioskowałem, znam się bardziej na C# i Arduino C
Odpisz
30 grudnia 2017, 17:40
Albo myślnik >:(((((
Odpisz
29 grudnia 2017, 20:59
Dlatego najpierw się robi oba nawiasy, a następnie myśli co do nich wsadzić
Właściwie chyba najczęstszy problem to brak ; na końcu
Odpisz
29 grudnia 2017, 21:26
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: Ja kiedyś zapominałem o include ;-;
Odpisz
30 grudnia 2017, 10:03
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: no, ja też tak robie, największy problem jest gdy mamy pisać na papierze bo tak się nie da zrobić :(
Odpisz
Edytowano - 29 grudnia 2017, 20:17
Drogi autorze/autorko, Youtube?
Odpisz
29 grudnia 2017, 20:39
@Najlepszy_Diler: Nie do końca rozumiem pytanie
Odpisz
29 grudnia 2017, 21:45
@Niewiadomokto: .
Odpisz
29 grudnia 2017, 22:11
@Niewiadomokto: No że z youtuba wziąłeś/wzięłaś pomysł na mema, bo 1 minute przed zobazenirm tego mema znalazlem filmik z takimi właśnie memami.
Odpisz
29 grudnia 2017, 22:12
@Najlepszy_Diler: Nie. Przetłumaczyłem z reddita
Odpisz
30 grudnia 2017, 00:05
@Najlepszy_Diler: A i mam takie jedno pytanie... za co te je**ne czerwone?!!!!!!!
Odpisz
29 grudnia 2017, 20:28
musiałem
}
Odpisz
29 grudnia 2017, 20:06
P O T Ę Ż N Y K O D
Odpisz
29 grudnia 2017, 20:07
P
Odpisz
29 grudnia 2017, 20:07
@KURAAAA: O
Odpisz
29 grudnia 2017, 20:07
K
Odpisz
29 grudnia 2017, 20:08
@Zygarde: A
Odpisz
29 grudnia 2017, 20:08
@Zygarde: Ż
Odpisz
29 grudnia 2017, 20:08
@Zygarde: S
Odpisz
29 grudnia 2017, 20:09
@Zygarde: O
Odpisz
29 grudnia 2017, 20:09
@Zygarde: W
Odpisz
29 grudnia 2017, 20:09
@HuboX600: Ę
Odpisz
29 grudnia 2017, 20:11
@Zygarde: A to nie było poka sowe?
Odpisz
29 grudnia 2017, 20:12
@Wilson2D: chyba chodziło o napisanie Potężny Kod ale nie jest źle
Odpisz