Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Miło z ich strony, śliczne są
Trochę to nie fair wobec pozostałych
To by wystarczyło
Przyszłość jest piękna
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Nie znoszę kleszczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 września 2017, 12:52
Żal mi ratownika ;-;
Odpisz
15 kwietnia 2013, 21:04
Gdzie jest Wally?
Odpisz
15 kwietnia 2013, 20:21
A im kur*a na gumki szkoda
Odpisz
15 kwietnia 2013, 17:41
Trochę jak na Litwie w aquaparku w Druskiennikach podczas sezonu :D
Odpisz
15 kwietnia 2013, 08:24
rzucić granata bez cenne ;_;
Odpisz
15 kwietnia 2013, 09:06
@jacek1s: TY CHORY CZŁOWIEKU ! Ale faktycznie czasami przydałoby się trochę "wyludnić" Chiny :S
Odpisz
15 kwietnia 2013, 10:03
@jacek1s: bezcenne jak już, a tak w ogóle TY CHORY CZŁOWIEKU !
Odpisz
15 kwietnia 2013, 10:51
@Ostry0014: lubie ludzkę mięsko ._. moze dla tego ludzie jedzą kanapki ?
Odpisz
15 kwietnia 2013, 12:44
@jacek1s: PRZEZ CIEBIE JUŻ NIGDY NIE ZJEM NIC W "SABŁEJU" ;-;
Odpisz
15 kwietnia 2013, 12:46
@Ostry0014: mogę cie zjeść ? obiecuje że zostawie genitalia ? :3
Odpisz
15 kwietnia 2013, 14:07
@jacek1s: CO TY MASZ W "MUSKU" ?!? KOŃCZYMY TĄ KONWERSACJĘ !
Odpisz
15 kwietnia 2013, 14:09
@Ostry0014: w musku mam cycki i krew :3
Odpisz
15 kwietnia 2013, 15:07
@jacek1s: Cóż, ludzkie mięso jest niezłe. :P Najlepsi są Japończycy.
Odpisz
15 kwietnia 2013, 17:01
@jacek1s: dobrze jedzą kanapki z mięsa psów
Odpisz