Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przerwa na herbatkę
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Niezniszczalne
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Brawo za czujność!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 grudnia 2017, 23:16
stara, ale świetna. na przykład ten asasin krid rołdż się pod gothicem kryje
Odpisz
12 kwietnia 2018, 20:10
nie
Odpisz
25 czerwca 2021, 23:11
aSASIN?
Odpisz
6 stycznia 2019, 14:39
Wygra ta "stara gra" ale jak dla mnie nigdy sie nie zestarzeje bo gothic jest w sercu nie w opakowaniu
Odpisz
31 grudnia 2017, 20:18
Na wysokich rozdzielczościach za wolna się obraca kamera, a nie znalazłem moda, który by to naprawił :/
Odpisz
4 września 2018, 07:21
@Dark_Dante: mozesz używać myszki
Odpisz
1 stycznia 2018, 13:59
Już wolę siedzieć w domu niż schlać się jak świnia u patologicznych znajomych.
Odpisz
1 stycznia 2018, 13:05
Stara gra to jest np. Pacman, Gothic nawet 20 lat nie ma.
Odpisz
1 stycznia 2018, 11:32
Gra
Odpisz
31 grudnia 2017, 20:18
Bardziej pasowałby tam wiedźmin 3
Odpisz
1 stycznia 2018, 09:41
@Wiktor_z_Rivii: jakaś stara gra komputerowa-wiedźmin 3
Odpisz
5 lipca 2018, 13:20
@Wiktor_z_Rivii: Ty się nie znasz... >:(
Odpisz
31 grudnia 2017, 22:15
mocium panie
Odpisz
1 stycznia 2018, 04:05
@Placekk012: zemsta
Odpisz
1 stycznia 2018, 04:04
impreza noworoczna
(mam życie towarzyskie ^^)
Odpisz
1 stycznia 2018, 02:21
Przechodzenie tej gry zrobiło się nudne. Znam fabułę na pamięć.
Odpisz
Edytowano - 1 stycznia 2018, 00:57
Kiedy w sylwestra zamiast wychodzić gdzieś ze znajomymi wkurzasz się bo Baldur's Gate ci nie działa
Odpisz
31 grudnia 2017, 22:58
Tuż przed tym jak zobaczyłem tego mema grałem w gothica 2
Odpisz
31 grudnia 2017, 21:55
Jestem prostym człowiekiem, widzę mem z Gothic daję 5
Odpisz
Edytowano - 31 grudnia 2017, 20:21
Eee tam Sylwester z dwójką. Wole Sylwester z jeja.pl
Odpisz
31 grudnia 2017, 21:28
brawo! szampana piccolo dla tego pana!
Odpisz
Edytowano - 31 grudnia 2017, 16:05
I do tego pasty u pastolektora, które będą co 30 min od 19 do 24.
Odpisz
31 grudnia 2017, 20:19
gadasz...
Odpisz
31 grudnia 2017, 20:53
bajdużysz
Odpisz