Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Nieuczciwa ocena
Ładne rzeczy
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 grudnia 2017, 23:44
Ostatnio roz*jbał mnie typ który stwierdził że w czołgach IS montowane były działa 122 mm
Odpisz
1 stycznia 2018, 09:02
@zyl15: No ja jeżdże obecnie na 122mm D-2-5T
Odpisz
Edytowano - 1 stycznia 2018, 09:04
@zyl15: Montowano 85mm D-5T ale może to moje 122mm pasuje mieści się w wieżyczce
Odpisz
1 stycznia 2018, 12:33
@zyl15: W IS'ach 2 były c'nie?
Odpisz
4 stycznia 2018, 07:00
@zyl15: No, bo to były 122 mm artyleryjskie działa rozdzielnego ładowania, z bardzo małą prędkością wylotową.
Odpisz
4 stycznia 2018, 07:35
@GalenMarek: Były Ale w wersji poznej is2
Odpisz
29 kwietnia 2019, 20:26
@zyl15: były chyba w niemieckim czołgu jednym
Odpisz
1 stycznia 2018, 01:07
To on chyba jeszcze nie zagrał w HOI 4
; )
Odpisz
1 stycznia 2018, 09:49
@norek00: Hoi 4 to nie jest taka popularna gra więc rzeczywiście mógł nie zagrać .
Odpisz
11 grudnia 2018, 16:06
@norek00: nie grałem ale chyba będę grać
Odpisz
12 grudnia 2018, 09:19
@janekfanek: Gratuluje odkopania wątku
Odpisz
9 stycznia 2019, 17:37
@VladPutin: mam juz hoia i 100 godzin w nim
Odpisz
31 grudnia 2017, 23:33
Wolę WT, ale interesuję się też innymi źródłami informacji o 2 wś np. kanał Irytujący Historyk
Odpisz
31 grudnia 2017, 23:43
@Polski_Ziemniok: Irytujący jest najlepszy! Oglądam go od 2013 <3
Odpisz
1 stycznia 2018, 00:43
@Polski_Ziemniok: No, będą z ciebie ludzie.
Odpisz
1 stycznia 2018, 01:18
@Polski_Ziemniok: irytujący>chaty z gówna>historia bez cenzury
Odpisz
1 stycznia 2018, 02:15
@besoszwili: I tym oto sposobem dostajesz mój szacunek i uznanie.
Odpisz
1 stycznia 2018, 12:32
irytujący
>Dzień dobry witam na zadupiu
>Dej ten hełm wermachtu
>No daj mówię po polsku nie rozumiesz
>No proszę państwa taki to oto hełm
>Pzdr
Historia bez cenzury
>Chlip chlip
>Złe Niemcy
>Źli sowieci
>Cały świat zły
>Tylko wielką Lechia dobra
>Państwo zobaczą jacy my nie doceniani
>Chlip chlip
>Chałwa wielkiej polszy
Odpisz
1 stycznia 2018, 17:30
@besoszwili:
Historia w 5 minut:
Ch**, ku*wa zero pie**olenia o patriotyzmie, tylko obiektywne fakty
Odpisz
1 stycznia 2018, 20:54
a plus
>Eee
>Yyy
>tak było
>Hehe
Odpisz
1 stycznia 2018, 22:19
wołoszański
>Hitler miał broń
>Hitler zawiódł taktycznie
>I właśnie to doprowadziło do upadku Adolfa Hitlera
Odpisz
4 stycznia 2018, 23:39
@besoszwili: ty wiesz że to prawda?
Bitwa o Anglię- Hitler rozkazał bombardować Londyn zamiast lotnisk.
Operacja Barbarossa- Hitler wtrącał się w dowodzenie.
Bitwa o Atlantyk- Mimo iż Hitler w ogóle się nie znał na okrętach i wojnie morskiej to i tak wydawał tam swoje rozkazy.
D-Day- z rozkazu Hitlera czołgi nie weszły do walki podczas desantu.
w wojnie w Afryce troszkę mało wiem ale Hitler chyba olewał ten front.
jak widać, III Rzesza przegrała przez Hitlera.
Odpisz
5 stycznia 2018, 15:21
@M_ateo_1: dzięki ci Wołoszański za tę wiedzę
Odpisz
5 stycznia 2018, 20:53
@besoszwili: znany Historyk który ma w ch*j odcinków w TV raczej lepiej się zna od jakiegoś randoma z jeja
Odpisz
1 stycznia 2018, 00:20
WT lepsze od WOT
Odpisz
1 stycznia 2018, 00:27
@Master40: Jeśli lubisz esport, lepszy WoT, realizm - WT.
Odpisz
4 stycznia 2018, 07:14
@Master40: WT to symulator
WoT to arkadówka
Odpisz
4 stycznia 2018, 07:33
@Master40: jeśli lubisz się wku*wiać i polegać na losowaniu- WoT
[__]
Odpisz
4 stycznia 2018, 08:47
@Lumaq: Tiaa wciąż pamiętam swoje ostatnie chwile z WoT'em, zaczęło wpi***alać moje biedne IV na VII i V na VIII. To był oficjalny koniec juz nigdy do tego nie wrócę, zwłaszcza że WoT powoli zabija się swoją arogancją.
Odpisz
4 stycznia 2018, 09:57
@zx2001: szkoda że to co mówisz jest niemożliwe , maksymalne losowanie to +/- 2
Odpisz
4 stycznia 2018, 10:03
@zx2001: Jak ma się skilla to żadne losowanie nie stanowi problemu ;)
Odpisz
4 stycznia 2018, 10:27
@Lumaq: Mój tata ostatnio cały czas gra w WOT
Odpisz
4 stycznia 2018, 10:47
@czarnysmok2010: Jak mój biedny Lago miał niby przebić Experimentala?
Odpisz
4 stycznia 2018, 10:50
@RowerOjMateusza: Wiesz powiedz to tej grze. Akurat w tym dniu najpierw zagrałem Lago i wywaliło mnie na VII (grałem sam), powiedziałem no ok przypadek, ale kolejna walka moim KB-1 i wrzucenie na VIII było przesadne.
Odpisz
4 stycznia 2018, 18:54
@zx2001: nie ma losowania +3 czego nie rozumiesz?
Odpisz
Edytowano - 4 stycznia 2018, 19:00
@czarnysmok2010: Że mi tak zrobiło, to ja się pytam czego Ty nie rozumiesz, a poza tym to i tak to +/- 2 tiery różnicy jest zje**nym sposobem na stworzenie uczucia zawsze pełnych serwerów i przyspieszenia wyszukiwania meczów, naprawdę wolałbym poczekać te je**ne 2 minuty jak w War Thunder, a nie być gw**conym przez II tiery wyżej w biednym KB-1.
Odpisz
4 stycznia 2018, 19:21
@zx2001: po pierwsze KV-1 po drugie jak masz jakiekolwiek pojęcie o grze to +2 nie stanowi problemu ja się nawet cieszę jak +2 jest bo więcej dmg można zrobić
Odpisz
4 stycznia 2018, 19:37
@czarnysmok2010: No ok, powodzenia w pokonaniu Experimetalagrając Lago.
Odpisz
4 stycznia 2018, 20:33
@zx2001: Experimental akurat od boku papier a lago ma fajne działko, w ostatecznosci przełączasz na golda i nie ma problemu
Odpisz
4 stycznia 2018, 20:46
@czarnysmok2010: No to fajnie się bawisz grając goldem powodzenia w zdobyciu jakiegoś czołg ez usranego farmienia pieniędzy jak będziesz używał tak w ch*j drogich pocisków.
Odpisz
4 stycznia 2018, 23:07
@zx2001: Chodź na priv, nie chcę tutaj wszystkiego tłumaczyć, ale uwierz mi że gram w tą grę już prawie 5 lat i wiem co mówię
Odpisz
4 stycznia 2018, 18:18
Mam kolegę w klasie który zna prawie całą historię, nie da rady się to zacząć od starożytności po współczesność, w wot'a też gra
Odpisz
4 stycznia 2018, 15:38
Prędzej ci wymieni wszystkie czołgi w kolejności alfabetycznej niż wydarzenia z 2wś
Odpisz
4 stycznia 2018, 14:32
Gra ktoś w Crossout? Całkiem przyjemne.
Odpisz
4 stycznia 2018, 14:16
Polecam A-43
Odpisz
31 grudnia 2017, 23:31
Polecam IS-7
Odpisz
31 grudnia 2017, 23:33
@cotthlette: Polecam KV--2.
Odpisz
31 grudnia 2017, 23:35
@Bimbrownik: Właściwie to KW-2
Odpisz
31 grudnia 2017, 23:37
@Bimbrownik: Gram nim jest fajny w plutonie z innym Kv-2
Odpisz
31 grudnia 2017, 23:38
@GooseApocalypsE: kv się w rosji pisze, kw to jest "przetłumaczona"
Odpisz
31 grudnia 2017, 23:41
@cotthlette: Nazwany na cześć marszałka Klimenta Woroszczyłowa
w Rosji jest inna pisownia, ale znaczy to samo
Odpisz
31 grudnia 2017, 23:43
@GooseApocalypsE: КВ-2
Odpisz
31 grudnia 2017, 23:44
@cotthlette: W Rosji, proszę pana, inny alfabet, ,,v'' jest zangielszczone.
Odpisz
31 grudnia 2017, 23:44
@Bimbrownik: Polecam listy na poczcie.
Odpisz
31 grudnia 2017, 23:45
@cotthlette: IS 7 jest dobry ale w porównaniu do chińskiej WZ wymięka pod prawie każdym względem.
Odpisz
Edytowano - 31 grudnia 2017, 23:45
@cotthlette: W języku rosyjskim nie ma jako takiego odpowiednika litery V, poprawna nazwa czołgu (Czyli KW) są inicjałami Klimienta Woroszyłowa (Климент Ворошилов). Litera V jest wzięta z angielskiego tłumaczenia nazwiska Voroshilov. Oryginalnie w rosyjski to КВ-2.
Odpisz
31 grudnia 2017, 23:52
@Bimbrownik: KW 2 jest taki trochę op, bo przebija nawet ciężkie 8 tiery.
Odpisz
1 stycznia 2018, 00:22
@Pitrekkk: On strzela pociskami odłamkowo-burzącymi, co oznacza, że zadaje uszkodzenia bez przebicia (o które trudno, ponieważ pociski te mają mały współczynnik penetracji). Co do ósmych tierów Kv-2 nie przebija, tylko zadaje uszkodzenia odłamkami.
Odpisz
1 stycznia 2018, 00:27
@cotthlette: Polecam ST-1
Odpisz
1 stycznia 2018, 00:29
@cotthlette: Polecam Type 5 Heavy
Odpisz
4 stycznia 2018, 02:53
@cotthlette: Polecam T-34-85M
Odpisz
4 stycznia 2018, 09:24
@cotthlette: Polecam VK 16.02 Leopard
Odpisz
4 stycznia 2018, 14:04
@Petrus2001: Ja się dziwię do tej pory dlaczego Wz nie dostała nerfa. Jest to obecnie najlepszy heavy w grze i ogólnie jeśli chodzi o najlepszy czołg w grze to są w syanue przegonić go jedynie ruskie medy i Bat.
Odpisz
4 stycznia 2018, 08:27
world of tanks było fajne rok temu
Odpisz
4 stycznia 2018, 08:10
Tylko Grosstraktor!!!
Odpisz
4 stycznia 2018, 07:47
Przecież każdy wie, że największa bitwa pancerna była pod Himmelsdorf
Odpisz
1 stycznia 2018, 12:34
Ahh te specjalisty z WoT'a.
Odpisz
1 stycznia 2018, 00:42
Kto ma Pudla?
Odpisz