Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar koniecnazw

24 maja 2019, 12:46

Fca-Le-Nie

Avatar ProMoruxBax

29 listopada 2018, 23:23

bulchi x vegito
chima x goteta

Avatar masterstefcio

1 stycznia 2018, 22:10

Fuzją?

(Czekam na soczyste hejty)

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (25)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (25)
Avatar
Konto usunięte

7 stycznia 2018, 18:26

Nie

Avatar
Konto usunięte

7 stycznia 2018, 20:23

to źle coś przeczytałem

Avatar
Konto usunięte

7 stycznia 2018, 15:41

tak

Avatar Yogoo

6 stycznia 2018, 11:55

Gdybyśmy byli fuzją mieliśmy by żółtą kamizelkę

Avatar Lekki69

6 stycznia 2018, 12:23

@Yogoo: Fuzja nie występuje tylko w DB. Tak tylko mówię :)

Avatar Yogoo

6 stycznia 2018, 13:11

@Lekki69: Czy ty musiałeś to zepsuć?

Avatar Lekki69

6 stycznia 2018, 19:16

@Yogoo: No

Avatar gelo1238

Edytowano - 6 stycznia 2018, 18:42

jesteśmy ich hybrydą

Avatar darcus

Edytowano - 6 stycznia 2018, 16:40

Nie, bo masz tylko połowę genów każdego rodzica :v

Avatar martyna2112

6 stycznia 2018, 16:33

Fuzja to byłoby połączenie całego DNA matki i całego DNA ojca. Mamy po połowie od każdego z rodziców, dlatego użycie słowa "fuzja" jest raczej naciągane.

Avatar ALKATRAZ

6 stycznia 2018, 13:45

Ja raczej odziedziczyłem słaby organizm po starszej

Avatar
Konto usunięte

1 stycznia 2018, 20:28

W 50% bo drugie 50% to środowisko

Avatar
Konto usunięte

6 stycznia 2018, 13:24

Tak w ogóle to tylko u człowieka środowisko to aż 50%, przez to że mamy wiek nastoletni

Avatar BylSobieMotyl

6 stycznia 2018, 13:01

Kto też tak miał=łapeczka w góre

Avatar Lisa_Song

6 stycznia 2018, 12:35

Jak to mówi mój chłopak: "Jesteśmy plagiatem naszych rodziców" :v

Avatar PacioWsky

6 stycznia 2018, 12:17

jakich bogów i jakie DNA

Avatar krzyychu

6 stycznia 2018, 11:40

Jesli mam w sobie polowy obojga rodzicow to jestesmy fuzja polow rodzicow, a oni fuzja polowy i ch rodzicow itd, wiec jestesmy fuzja polow fuzji polow fuzji polow fuzji polow itd

Avatar dustin2001

6 stycznia 2018, 11:02

Nope.
Mamy po połowie od każdego, a nie całość.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar dustin2001

6 stycznia 2018, 11:30

2+2=4-1=3
quickmaths

Avatar
Konto usunięte

6 stycznia 2018, 11:33

@dustin2001: kolejne quick-meme-maths

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niezniszczalne

Mało znany szczegół

Tacy sami, a ściana między nami

Były nóżki, nie ma nóżek

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka