Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Fajnie że odpowiedzieli
To by wystarczyło
Młodzi gniewni
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 lipca 2019, 07:50
Nauczyciele przynajmniej w mojej szkole uważają że nie mamy prawa do czasu wolnego poza szkołą mamy się uczyć i żreć brokuły każde wolne to dla nich nasza nauka
Odpisz
5 stycznia 2018, 16:51
No nie, ale raczej jeżeli była to męcząca chorobą to nie przychodzi się na następny dzień do szkoły, a w innym wypadku możesz odrobić zadanie
Odpisz
4 stycznia 2018, 08:23
Wtorek:kartkówka z zawodowego(chodzę do technikum)
Środa:poprawa z geografii
Odpisz
4 stycznia 2018, 07:37
my mamy musical...co ja sobie myślałem idąc zapisać się na niego...Aha i ta facetka myślała że będziemy się uczyć roli przez czas wolny! No przynajmniej nic nie śpiewam
Odpisz
1 stycznia 2018, 23:10
Środa: poprawa klasówki z matmy
Piątek: sprawdzian z biologii
No po prostu żyć nie umierać.
Odpisz
1 stycznia 2018, 23:25
@LostInSpace: Trzymaj się, dasz radę.
Odpisz
1 stycznia 2018, 23:29
@xmrocznax: dziękuję. Przynajmniej za dwa tygodnie ferie.
Odpisz
3 stycznia 2018, 22:55
@LostInSpace: mam to samo tylko że ja mam kartkówke przełożoną na Edb Meh.....
Odpisz
3 stycznia 2018, 21:47
Ale suka
Odpisz
2 stycznia 2018, 10:01
Ja byłem chory i nie byłem w szkole miesiąc... A nauczyciel ku*wa się dziwi że nie umiem tego co wtedy omawiali
Odpisz
2 stycznia 2018, 10:30
@Andrzej_Duda12345: Dlatego po tak długiej przerwie powinno się odpuścić jeszcze jeden, dwa dni, by nadrobić
Odpisz
3 stycznia 2018, 21:34
radzę poczytać status szkoły, tam są informacje o takich sprawach :/
Odpisz
3 stycznia 2018, 21:43
A to dlaczego? Będą mi w gardło zaglądać, czy ostatni dzień na zwolnieniu byłam chora?
Odpisz
3 stycznia 2018, 21:30
U nas tortury zaczęły się 2 stycznia. I oczywiście na wtedy zapowiedziany sprawdzian z matmy i kartkówka z polskiego.
Odpisz
1 stycznia 2018, 22:41
Pierwsza lekcja w środę: sprawdzian z biologii
Pierwsza lekcja w czwartek: sprawdzian z historii
Odpisz
1 stycznia 2018, 23:55
@DaKnight: to samo :/
Odpisz
2 stycznia 2018, 00:19
@DaKnight: Pierwsza lekcja w środę-sprawdzian z historii
Ósma lekcja w czwartek-sprawdzian z angielskiego
Pierwsza lekcja w piątek-sprawdzian z biologii
Cudowny początek szkoły (idę do szkoły dopiero w środę)
Odpisz
2 stycznia 2018, 00:25
@Donner: Ja mam jeszcze promocję do zrobienia z klasą, szkoda ku*wa że nikogo oprócz mnie ten temat nie obchodzi...
Odpisz
Edytowano - 2 stycznia 2018, 00:32
@DaKnight: U mnie tak było niedawno.
Miałam zrobić plakat z trzema chłopakami z klasy,ale w końcu się skończyło na tym,że musiałam sama zrobić plakat.
Odpisz
2 stycznia 2018, 00:36
@Donner: Gdyby to było takie łatwe jak plakat. Mamy zrobić filmik promujący naszą klasę, innego klasy już zaczęły nagrania a mu nawet scenariusza nie mamy...
Odpisz
2 stycznia 2018, 00:36
@DaKnight: A na kiedy to macie?
Odpisz
2 stycznia 2018, 08:23
@Donner: Ja mam byc w szkole teraz ale olałem to bo kto normalny chodzi po nowym roku do szkoły
Odpisz
2 stycznia 2018, 09:30
@Donner: Po feriach (a mamy w tym roku pierwsi) dyrektor chce już mieć to zrobione.
Odpisz
2 stycznia 2018, 07:15
-miałeś dwa tygodnie żeby zrobić to zadanie
-właśnie dlatego go nie zrobiłem
Odpisz
1 stycznia 2018, 22:15
Dopiero w środę idę ヾ(⌐■_■)ノ♪
Odpisz
1 stycznia 2018, 22:19
@JakubJJJ: Ja też.
Odpisz
1 stycznia 2018, 22:34
@Anielka999: Kurła ja jutro
Odpisz
2 stycznia 2018, 00:21
@Anielka999: łączmy się w szczęściu
Odpisz
1 stycznia 2018, 23:00
Właśnie zaczynam rozprawkę na jutro. I tak, siedzenie na Jeja.pl jest mi do tego niezmiernie potrzebne!
Odpisz
2 stycznia 2018, 00:07
@Deprecha: O czym rozprawka? Może pomogę.
Odpisz
2 stycznia 2018, 00:10
@DaKnight: Chyba dam radę, całkiem łatwa. "Rozum - siła, czy źródło pychy człowieka".
Odpisz
1 stycznia 2018, 23:48
Jutro nie mam lekcji bo mam praktyki
Odpisz
1 stycznia 2018, 23:03
Mam jeszcze tydzień ferii, jedyna zaleta mieszkania w Niemczech.
Odpisz
1 stycznia 2018, 22:39
Jakie szczęście, że po operacji nie mogę chodzić
Odpisz