Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Zygarde

2 stycznia 2018, 11:04

Ale szturmowcy mieli nie trafiać. Dostali rozkaz aby nie zabijać Hana, Luka i Lei ponieważ mieli ich doprowadzić do bazy Rebeliantów. Gdyby jeden trafił byłby przyps.exe

Avatar pokemon223

2 stycznia 2018, 13:21

@Zygarde: a wszyscy myślą że są głupi

Avatar TUPAQ__

7 stycznia 2018, 15:31

@Zygarde: Oh wow

Avatar Baturaj

7 stycznia 2018, 15:01

Jak ja nie lubię, jak ktoś śmieje się ze szturmowców, że są niecelni. Błagam, ileż można? Szturmowcy w rzeczywistości byli bardzo celni. Byli bardzo dobrze wyszkoleni i w ogóle. A problem ich celowania w filmach był spowodowany tylko i wyłącznie tym, że dziwnie by było, jak w Nowej Nadziei główni bohaterzy byliby zastrzeleni przez randomowego żołnierza.
Na koniec ciekawostka: szturmowcy byli tylko jedną z sił zbrojnych imperium, w dodatku nie najliczniejszą. Po prostu w filmach było ich tak dużo pokazanych. No ale to fakt ze Starego Kanonu, nie wiem jak z nowym.

Avatar Snowtrooper

7 stycznia 2018, 12:19

Ten obiekt poruszał się z prędkością około 500 km/h

Avatar Krzyniu

7 stycznia 2018, 11:16

To nie jihad tylko kital, ale jestem chyba zbyt wyczulony na islamofobię. Śmiejmy się dalej.

Avatar Aracz

Edytowano - 7 stycznia 2018, 12:37

@Krzyniu: nie do końca. Na pewno nie jest to kital. A nawet gdyby był, to i tak nazwanie go jihadem nie byłoby błędem. Kital jest formą jihadu, więc wielkiego błędu tutaj nie ma (to tak zwany "mały jihad", walka w obronie wiary na konkretnym, niedużym terenie, w dodatku nie jest religijny, chociaż miał być obowiązkiem każdego muzułmanina). Oczywiście to jest też kwestia konkretnego odłamu Islamu, ale w głównych nurtach Sunnizmu i Szyizmu nazwa kital jest rzadko używana, jeśli już, to w naukach o historii, opowiadając o tym, jak pierwsze muzułmańskie plemiona broniły się przed innowiercami. Według szariatu (prawa), jihad to ogólna walka z niewiernymi, dzieląca się na formę obronną i ofensywną. W reformistycznym prawie Islamskim (zarówno reformistycznym Sunnizmie i Szyizmie), jihad jest walką obronną, a ofensywna nie istnieje.
Według koranu jihad nie jest zbrojny, ale zgodnie z szariatem, jest to poświęcanie się w walce w imię wiary. Jak wspomniałem chwilę wcześniej, zależnie od regionu, może być to utożsamiane z tylko obroną, lub obroną i atakiem.

Avatar Krzyniu

7 stycznia 2018, 12:50

@Aracz: Nic nowego mi w sumie nie powiedziałeś. Zwróciłem na to tylko uwagę, bo mam kilku muzułmańskich kumpli o oni się bulwersują kiedy ktoś ich oskarża o zamachy, skoro są jihadystami. Iks de

Avatar Zygarde

2 stycznia 2018, 16:08

Zresztą, szturmowcy nie trafiają. Powiedz to:
Eskadrze złotych
Rebeliantom na Scarif
Załodze Tantive IV
Rebeliantom z bazy Echo
Eskadrze Niebieskich
Geonosianom
Wookim
a, nie powiesz im że szturmowcy nie trafiają. Ciekawe tylko dlaczego...

Avatar BudowniczyMakaronu

2 stycznia 2018, 11:26

Chwała Imperium

Avatar Mikatrix

2 stycznia 2018, 10:48

Ludzie pustyni i Javy i generalnie cała to pustynna planeta (chyba nazywa się ,,Tattooin") to jedyna rzecz w całym uniwersum GW jaka mi się podoba.

Avatar
Konto usunięte

2 stycznia 2018, 11:22

@Mikatrix: *Tatooine

Avatar Czeran

2 stycznia 2018, 15:09

@Mikatrix: Czemu ?

Avatar Mikatrix

Edytowano - 2 stycznia 2018, 15:58

@Czeran: Bo chyba po prostu nie lubię tego typu sci-fi, co Gwiezdne Wojny i Star Trek. Jeśli chodzi o sci-fi, to podobają mi się chyba tylko dystopie i post-apo.

Avatar Czeran

2 stycznia 2018, 16:08

@Mikatrix: W sumie to SW nie jaest takim 100% sci-fi bo nie wszystko jest tak jak trzeba wdg. fizyki itp. Na przykład latająca za pomocą mocy w kosmicznej próżni Leia, asteroidowy robak. To coś jak fantasy umiejscowione w kosmosie, tak jak hobbit w Wśródziemiu, ale to moje zdanie. (Star Wars jest oficjalnie określane jako sci fi.)
A czemu akurat ta planeta ci się podoba ?

Avatar Mikatrix

2 stycznia 2018, 16:37

@Czeran: Napisałem przecież. Z klimatów sci-fi najbardziej lubię dystopię i post-apo. A pustynna planeta na której mało co żyje, wodę trzeba produkować maszynami, grasują po nie bandy owiniętych w szmaty zbójów oraz jeżdżą po niej w wielkich czołgach, zajmujące się handlem, małe tajemnicze kosmity, idealnie się w towpasowuje.

Avatar Miguelp

7 stycznia 2018, 11:24

@Czeran: nie
ofcjalnie to jest science fantasy
czyli to co mowisz
hobbit w kosmosie

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ktoś tu zapracował na podwyżkę

Przypadek?

A po co to komu?

Ciekawe, co na to seniorzy?

Jest raczej ponuro

Co mam przez to rozumieć?

Tak było

Ja?

Skąd wiedział?

Najpiękniejsza wersja nowego Xboxa

Wpada w ucho

Świąteczno-historyczne śmieszki

Nie polecam

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka