Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Grzechoooo

9 września 2017, 15:45

Bo za drogie

Avatar arturpierdzielator300X1

20 maja 2015, 16:53

by pewnie kiedyś by pewnie zrobili ale to ze względów bezpieczeństwa

Avatar Pottermanka

16 kwietnia 2013, 13:37

Moze jeszcze cale korytarze wam wylozyc ruchomym jak na lotniskach zebyscie mogli biegac i grac w berka ale bez zmeczenia i bolacych nozek? Nie wiedzialam ze ludzie moga byc az tak leniwi. -.-

Avatar siemek22

16 kwietnia 2013, 14:33

@Pottermanka: No,i takich ludzi szanuję

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 24 czerwca 2014, 21:17

@Pottermanka: u mnie w szkole nie wolno biegać , więc bez różnicy.

Avatar nalorek1972

31 października 2013, 18:40

bo boję się ruchomych schodów

Avatar kuba1996

16 kwietnia 2013, 17:19

A gdzie mielibyśmy siedzieć na przerwach?

Avatar draculora66

7 czerwca 2013, 20:17

@kuba1996: były by ławki i małe kawiarenki

Avatar pieseu

30 sierpnia 2013, 00:46

@draculora66: u nas nawet nie można stać na schodach (nie biegać,nie stać,tylko iść)

Avatar draculora66

14 września 2013, 21:53

@pieseu: u mnie też

Avatar Karma

16 kwietnia 2013, 15:58

Dlatego, że kasa powinna iść na edukację, kształcenie kreatywności, zajęcia praktyczne, itd. Jestem uczniem od 10 lat, mam przed sobą jeszcze ok. 7 i już mam dość tego systemu. Zresztą po tym obrazku widać na jakim poziomie kształceni są dzisiaj ludzie...

Avatar smoczka

3 maja 2013, 10:52

@Karma: przepraszam. Po SCHODACH oceniasz poziom kształcenia? Dajcie Biblię,mamy kolejnego proroka do wpisania!

Avatar Mnich1

16 kwietnia 2013, 15:41

Może po to byś nie był spasiony ? Co z tego że jest w-f skoro tam jest pewnie i tak o***asz, a po schodach musisz wejść. Może dzięki takim zabiegom co 4 dzieciak nie jest spasły.

Avatar ApriL141

16 kwietnia 2013, 15:33

i tak już większość podstawówki i gimbazy ma spasione dupska -,-

Avatar Shauni

16 kwietnia 2013, 15:33

Na złość leniwym grubaskom w szkole...
Bo: ruchome schody są na pewno droższe niż zwykłe, prąd, aby mieć chociaż trochę ruchu, i tak jacyś idioci zaraz by je zniszczyli

Avatar Kosmita123

16 kwietnia 2013, 15:27

żebyś chociaż troche ruszał tą dupe

Avatar smoczka

16 kwietnia 2013, 15:18

Za moich czasów to po szkołach dzieci z radochą biegały a nie narzekały że schodów ruchomych nie ma...

Avatar khajitt

16 kwietnia 2013, 07:12

...żeby dzieciaki miały chociaż TROCHĘ ruchu codziennie?

Avatar
Konto usunięte

16 kwietnia 2013, 07:14

@khajitt: A WF to już nie jest ruch? Uczysz się na nim geografi?

Avatar khajitt

16 kwietnia 2013, 11:55

WF, cała szkoła, 3-4 godziny, jedna sala gimnastyczna... a poza tym - wspomniałam o 'codziennie'.

Avatar emdzej2110

16 kwietnia 2013, 09:54

Żebyście małe grube dzieci z USA chociaż trochę ruszyły swoje grube zady a nie tylko przy kompie, telefonie i TV!

Avatar MATERPL

16 kwietnia 2013, 07:19

hmmm pewno by się jakieś dziecko wyglebało a potem wiadomo co na ruchomych

Avatar
Konto usunięte

12 kwietnia 2013, 14:22

Żeby to jeszcze tak łądnie było jak to po prawej.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Brak avatara
Dodane przez: draculora66
Tagi: #szkoła, #schody

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Nieuczciwa ocena

A, okej

Ostry ten sędzia

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka