Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Nieuczciwa ocena
A, okej
Ostry ten sędzia
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 września 2017, 15:45
Bo za drogie
Odpisz
20 maja 2015, 16:53
by pewnie kiedyś by pewnie zrobili ale to ze względów bezpieczeństwa
Odpisz
16 kwietnia 2013, 13:37
Moze jeszcze cale korytarze wam wylozyc ruchomym jak na lotniskach zebyscie mogli biegac i grac w berka ale bez zmeczenia i bolacych nozek? Nie wiedzialam ze ludzie moga byc az tak leniwi. -.-
Odpisz
16 kwietnia 2013, 14:33
@Pottermanka: No,i takich ludzi szanuję
Odpisz
Edytowano - 24 czerwca 2014, 21:17
@Pottermanka: u mnie w szkole nie wolno biegać , więc bez różnicy.
Odpisz
31 października 2013, 18:40
bo boję się ruchomych schodów
Odpisz
16 kwietnia 2013, 17:19
A gdzie mielibyśmy siedzieć na przerwach?
Odpisz
7 czerwca 2013, 20:17
@kuba1996: były by ławki i małe kawiarenki
Odpisz
30 sierpnia 2013, 00:46
@draculora66: u nas nawet nie można stać na schodach (nie biegać,nie stać,tylko iść)
Odpisz
14 września 2013, 21:53
@pieseu: u mnie też
Odpisz
16 kwietnia 2013, 15:58
Dlatego, że kasa powinna iść na edukację, kształcenie kreatywności, zajęcia praktyczne, itd. Jestem uczniem od 10 lat, mam przed sobą jeszcze ok. 7 i już mam dość tego systemu. Zresztą po tym obrazku widać na jakim poziomie kształceni są dzisiaj ludzie...
Odpisz
3 maja 2013, 10:52
@Karma: przepraszam. Po SCHODACH oceniasz poziom kształcenia? Dajcie Biblię,mamy kolejnego proroka do wpisania!
Odpisz
16 kwietnia 2013, 15:41
Może po to byś nie był spasiony ? Co z tego że jest w-f skoro tam jest pewnie i tak o***asz, a po schodach musisz wejść. Może dzięki takim zabiegom co 4 dzieciak nie jest spasły.
Odpisz
16 kwietnia 2013, 15:33
i tak już większość podstawówki i gimbazy ma spasione dupska -,-
Odpisz
16 kwietnia 2013, 15:33
Na złość leniwym grubaskom w szkole...
Bo: ruchome schody są na pewno droższe niż zwykłe, prąd, aby mieć chociaż trochę ruchu, i tak jacyś idioci zaraz by je zniszczyli
Odpisz
16 kwietnia 2013, 15:27
żebyś chociaż troche ruszał tą dupe
Odpisz
16 kwietnia 2013, 15:18
Za moich czasów to po szkołach dzieci z radochą biegały a nie narzekały że schodów ruchomych nie ma...
Odpisz
16 kwietnia 2013, 07:12
...żeby dzieciaki miały chociaż TROCHĘ ruchu codziennie?
Odpisz
16 kwietnia 2013, 07:14
@khajitt: A WF to już nie jest ruch? Uczysz się na nim geografi?
Odpisz
16 kwietnia 2013, 11:55
WF, cała szkoła, 3-4 godziny, jedna sala gimnastyczna... a poza tym - wspomniałam o 'codziennie'.
Odpisz
16 kwietnia 2013, 09:54
Żebyście małe grube dzieci z USA chociaż trochę ruszyły swoje grube zady a nie tylko przy kompie, telefonie i TV!
Odpisz
16 kwietnia 2013, 07:19
hmmm pewno by się jakieś dziecko wyglebało a potem wiadomo co na ruchomych
Odpisz
12 kwietnia 2013, 14:22
Żeby to jeszcze tak łądnie było jak to po prawej.
Odpisz