Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Były nóżki, nie ma nóżek
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Ładne rzeczy
Niegrzeczny Oskarek
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 stycznia 2018, 23:51
korona krolow jest lepsza niz jakas badziewna gra o tron
Odpisz
18 listopada 2018, 11:04
weź skończ trolu
Odpisz
18 listopada 2018, 11:26
ups jednak ty trollujesz bo mowisz czlowiekowi co mowi prawde ze trolluje
Odpisz
18 listopada 2018, 15:40
low quality bait
Odpisz
18 listopada 2018, 16:19
speak polish or tu poland some matvh
Odpisz
4 stycznia 2018, 15:12
polskie wspaniałe stuleje
Odpisz
4 stycznia 2018, 15:18
@xXkuba22Xx: litrówka, najgorszy wróg każdego mema
Odpisz
4 stycznia 2018, 23:11
@lolex565: To autokorekta
Odpisz
2 stycznia 2018, 21:34
Zakładam Klub Korony Królów w skrócie KKK
Odpisz
4 stycznia 2018, 12:42
Kingdom Kupa Keep
Odpisz
4 stycznia 2018, 16:27
przyłączam się do tego całkiem normalnego stowarzyszenia KKK
Odpisz
4 stycznia 2018, 19:20
przyłączam się
Odpisz
4 stycznia 2018, 17:05
Odpisz
4 stycznia 2018, 16:25
Korona Królów jest serialem opowiadajacym o naszej historii
Odpisz
4 stycznia 2018, 13:51
Pani od historii poleca
Odpisz
4 stycznia 2018, 14:57
@xMacius: Na pewno nie mój. Sądzi, że jak ktoś się z tego historii Polski chce liznąć, to mu nie wróży świetlanej przyszłości. I ma w sumie rację xD
Odpisz
2 stycznia 2018, 21:11
Jak moja siostra włączyła przy babci Grę o Tron stwierdziła, że to plagiat Korony Królów ;_;
Odpisz
4 stycznia 2018, 14:37
@Ten_Leniacz_Netu24: Plan Kurskiego zaczyna się spełniać
Odpisz
4 stycznia 2018, 14:28
ale te korony królów są super
Odpisz
4 stycznia 2018, 13:47
W warcrafcie III była korona królów i dawała + 5 do siły, zręczności i inteligencji
Odpisz
4 stycznia 2018, 13:30
Jaki kraj taka Gra o tron
Odpisz
2 stycznia 2018, 20:54
A to nie miało być takie Polskie Wspaniałe stulecie?
Odpisz
2 stycznia 2018, 21:15
Miało być, i przed premierą porównywali KK właśnie do WS, ale jak się okazało że KK znacznie przewyższa WS to zaczęli porównywać do Gry o Tron xD
Odpisz
4 stycznia 2018, 13:02
nie chcieli turkom płacić za stulecie to zrobili swój serial, myśleli że się uda ale wyszło gówno
Odpisz
4 stycznia 2018, 12:01
tylko wspaniałe stulecie #hurrem
Odpisz
2 stycznia 2018, 20:38
A wy wiecie że to ma być niby na podstawie serii książek? Biorąc pod uwagę poziom produkcji programów w TVP zostaje przy lekturze
Odpisz
2 stycznia 2018, 20:44
@natada: to na sto procent nie jest na podstawie książek
mimo że jest trylogia która rozgrywa się trochę wcześniej
Odpisz
Edytowano - 2 stycznia 2018, 21:03
@Adgos: To widać ktoś nie ogarnoł sprawy z prawami autorskimi, bo czytałam (gdzieś, nie pamiętam gdzie), że zrobią serial na podstawie tej trylogii
To tym bardziej zostaje przy książkach
A pierwszego odcinka nie oglądałam bo w akademiku nie mam telewizora
Odpisz
2 stycznia 2018, 21:41
@natada: ogólnie wyjęte z dubzga momenty "oparte na relacjach w rodzinie władców Polski"
Odpisz
3 stycznia 2018, 07:00
@natada: jeżeli chodzi o trylogię Cherezińskiej to na pewno nie bo ostatnia książka konczy się koronacją Łokietka czyli pięć lat przed pierwszym odcinkiem i 12lat przed drugim
Odpisz
2 stycznia 2018, 23:19
Czy to wyzwanie
Odpisz
2 stycznia 2018, 20:32
Korona królów mówi tak jakby o naszej histori
Odpisz
2 stycznia 2018, 20:33
Dobre chęci ale wyszło ch*jowo
Odpisz
2 stycznia 2018, 21:01
Słowa klucze "tak jakby"
Odpisz
2 stycznia 2018, 21:42
tak jakby nie
Odpisz