Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

4 stycznia 2018, 23:51

korona krolow jest lepsza niz jakas badziewna gra o tron

Avatar
Konto usunięte

18 listopada 2018, 11:04

weź skończ trolu

Avatar
Konto usunięte

18 listopada 2018, 11:26

ups jednak ty trollujesz bo mowisz czlowiekowi co mowi prawde ze trolluje

Avatar
Konto usunięte

18 listopada 2018, 15:40

low quality bait

Avatar
Konto usunięte

18 listopada 2018, 16:19

speak polish or tu poland some matvh

Avatar xXkuba22Xx

4 stycznia 2018, 15:12

polskie wspaniałe stuleje

Avatar lolex565

4 stycznia 2018, 15:18

@xXkuba22Xx: litrówka, najgorszy wróg każdego mema

Avatar DeXxu

4 stycznia 2018, 23:11

@lolex565: To autokorekta

Avatar
Konto usunięte

2 stycznia 2018, 21:34

Zakładam Klub Korony Królów w skrócie KKK

Avatar
Konto usunięte

4 stycznia 2018, 12:42

Kingdom Kupa Keep

Avatar kitsune_senpai

4 stycznia 2018, 16:27

przyłączam się do tego całkiem normalnego stowarzyszenia KKK

Avatar Mary_King_Flo

4 stycznia 2018, 19:20

przyłączam się

Avatar DeTeO238

4 stycznia 2018, 17:05

Avatar Malvii

4 stycznia 2018, 16:25

Korona Królów jest serialem opowiadajacym o naszej historii

Avatar xMacius

4 stycznia 2018, 13:51

Pani od historii poleca

Avatar zurek1

4 stycznia 2018, 14:57

@xMacius: Na pewno nie mój. Sądzi, że jak ktoś się z tego historii Polski chce liznąć, to mu nie wróży świetlanej przyszłości. I ma w sumie rację xD

Avatar Ten_Leniacz_Netu24

2 stycznia 2018, 21:11

Jak moja siostra włączyła przy babci Grę o Tron stwierdziła, że to plagiat Korony Królów ;_;

Avatar
Konto usunięte

4 stycznia 2018, 14:37

@Ten_Leniacz_Netu24: Plan Kurskiego zaczyna się spełniać

Avatar hubi122

4 stycznia 2018, 14:28

ale te korony królów są super

Avatar MironMaly

4 stycznia 2018, 13:47

W warcrafcie III była korona królów i dawała + 5 do siły, zręczności i inteligencji

Avatar Drogogon

4 stycznia 2018, 13:30

Jaki kraj taka Gra o tron

Avatar
Konto usunięte

2 stycznia 2018, 20:54

A to nie miało być takie Polskie Wspaniałe stulecie?

Avatar lulul

2 stycznia 2018, 21:15

Miało być, i przed premierą porównywali KK właśnie do WS, ale jak się okazało że KK znacznie przewyższa WS to zaczęli porównywać do Gry o Tron xD

Avatar Materixos

4 stycznia 2018, 13:02

nie chcieli turkom płacić za stulecie to zrobili swój serial, myśleli że się uda ale wyszło gówno

Avatar Windows_10

4 stycznia 2018, 12:01

tylko wspaniałe stulecie #hurrem

Avatar natada

2 stycznia 2018, 20:38

A wy wiecie że to ma być niby na podstawie serii książek? Biorąc pod uwagę poziom produkcji programów w TVP zostaje przy lekturze

Avatar Adgos

2 stycznia 2018, 20:44

@natada: to na sto procent nie jest na podstawie książek
mimo że jest trylogia która rozgrywa się trochę wcześniej

Avatar natada

Edytowano - 2 stycznia 2018, 21:03

@Adgos: To widać ktoś nie ogarnoł sprawy z prawami autorskimi, bo czytałam (gdzieś, nie pamiętam gdzie), że zrobią serial na podstawie tej trylogii
To tym bardziej zostaje przy książkach
A pierwszego odcinka nie oglądałam bo w akademiku nie mam telewizora

Avatar
Konto usunięte

2 stycznia 2018, 21:41

@natada: ogólnie wyjęte z dubzga momenty "oparte na relacjach w rodzinie władców Polski"

Avatar Adgos

3 stycznia 2018, 07:00

@natada: jeżeli chodzi o trylogię Cherezińskiej to na pewno nie bo ostatnia książka konczy się koronacją Łokietka czyli pięć lat przed pierwszym odcinkiem i 12lat przed drugim

Avatar RobStark

2 stycznia 2018, 23:19

Czy to wyzwanie

Avatar
Konto usunięte

2 stycznia 2018, 20:32

Korona królów mówi tak jakby o naszej histori

Avatar
Konto usunięte

2 stycznia 2018, 20:33

Dobre chęci ale wyszło ch*jowo

Avatar CzarnyGoniec

2 stycznia 2018, 21:01

Słowa klucze "tak jakby"

Avatar
Konto usunięte

2 stycznia 2018, 21:42

tak jakby nie

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jakby trochę nie fair

Były nóżki, nie ma nóżek

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Ładne rzeczy

Niegrzeczny Oskarek

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka