12-znakowe hasło=dobre hasło
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Ładne rzeczy
Były nóżki, nie ma nóżek
Deal życia
Tacy to pożyją
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 stycznia 2018, 17:00
12? Malutko.
Moje po włamaniu się na konto ma 80+ bo się wkurzyłem i mam je w notatniku i 3 pendrive (na pamięć nie pamiętam)
Odpisz
Edytowano - 6 stycznia 2018, 14:08
@Szortek: a jam mam keyloggera z funkcją czytania nagłówków, zawartości schowka i "klikanych opcji"(autouzupełnianie) także
#1 nie złapać zadnego je**nego wirusa..
#2 nie trzymać haseł nigdzie (najbezpieczniej jeżeli chodzi o cyberprzestępstwo to na zwykłej kartce)
w przeciwnym wypadku to hasło również nie będzie skuteczne, ewentualnie dłużej łamane, ale hasła łamane bruteforcem/tęczowymi tabelami zazwyczaj ograniczają się do dekrypcji haseł lokalnych (oph-crack itp.) a hasła na maila lukami w zabezpieczeniach i różnego typu wirusami (i nie koniecznie keyloggery ale też np. robaki wyciągające zapisane hasła z przeglądarek czy UWAGA ❕ avast posiada taką funkcje (instalujesz komuś avasta zakładka bezpieczeństwo importuj hasła i bum masz czyjeś hasła) kradzież haseł antywirusem mie rozje**ła, ale to naprawde działa xD
Odpisz
6 stycznia 2018, 13:56
ten uczuć kiedy masz 8 znaków w haśle.. H6}§ę ò! Kocham brak ograniczeń w haśle tylko do małych i dużych liter alfabetu bez polskich znaków, cyfr i kilku znaków specjalnych bez spacji..
Odpisz
3 stycznia 2018, 23:52
200 liter pozdrawia
Odpisz
4 stycznia 2018, 06:49
@LeHackerKid: TANZVERBOT!
Odpisz
4 stycznia 2018, 16:45
@LeHackerKid: 2000 liter pozdrawia
Odpisz
4 stycznia 2018, 14:46
a ja zawsze uzywam hasla Ciężarówka polecam to haslo
Odpisz
4 stycznia 2018, 07:12
Biere młotek jak prawdziwy mistrz ślusarki
Odpisz
3 stycznia 2018, 23:59
moje ma tylko 9 :D
Odpisz
3 stycznia 2018, 23:23
yep, moje ma 16, jestem jak sejf ..?
Odpisz
Edytowano - 3 stycznia 2018, 17:07
Moje stare hasło na jeja brzmiało:
zakażdymrazemgdyktośnazywalinkazeldaumieramałyjednororzec
Pięćdziesiąt osiem liter. Wpisywałem to w 3 sekundy i prawie zawsze poprawnie. Albo ja jestem wybitny, albo ty niedorozwinięty. A znając mnie, to bardziej prawdopodobna jest ta druga opcja.
Odpisz
3 stycznia 2018, 17:14
@Mikatrix: no tak zapisales sobie haslo w notatniku i sobie kopiowales. wow to dopiero inteligencja.
Odpisz
3 stycznia 2018, 17:21
@FanNinjaKiwi222: Nie. Normalnie pisałem. Mieliśmy wtedy w domu wspólny komputer. Trzymanie tego w notatniku byłoby zbyt niebezpieczne.
Odpisz
3 stycznia 2018, 17:24
@Mikatrix: aha dobra nie będę się kłócił. ale na kartce też se mogłeś zapisać i schować dzieś.
Odpisz
3 stycznia 2018, 17:25
@FanNinjaKiwi222: Ale po co, jak znałem na pamięć?
Odpisz
3 stycznia 2018, 18:25
@Mikatrix: Mimo wszystko można by to w miarę łatwo złamać metodą brute force z użyciem słownika ,-,
Odpisz
Edytowano - 3 stycznia 2018, 18:32
Właśnie zabezpieczam się przed takimi przypadkami, robiąc specjalne błędy ortograficzne.
,,zakazdymrazemgdyktosnazywalinkazeldaumieramalyjednoroRZec"
,,jednoroRZec"
Odpisz
3 stycznia 2018, 18:34
@Mikatrix: Przeoczyłem ,-,
Odpisz
3 stycznia 2018, 23:51
@Mikatrix: 58 liter w 3 sekundy daje 1160 znaków na minutę.
"Rekord szybkiego pisania na klawiaturze należy do kobiety, Barbary Blackburn, która potrafi pisać z prędkością 1060 znaków na minutę (według Księgi Rekordów Guinessa)"
Idź się zgłosić żeby zaktualizowali wynik.
Odpisz
4 stycznia 2018, 03:56
@Noxen: Ale to jest hiperbola. Tak naprawdę to gdzieś w 10 to pisałem. A dodatkowo to jest hasło. Pisałem tę frazę co jakąś godzinę i wyrobiłem sobie odruch.
Odpisz
17 marca 2019, 15:18
@Mikatrix: Wiesz co? Weź ku*wa spadaj inteligencie.
Odpisz