Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Przerwa na herbatkę
Jakby trochę nie fair
To będzie bolało
Co za przypadek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 stycznia 2018, 17:15
ta ku*wa szmata je**na polonistka mi 1 z zadania domowego dała a ja miałem
Odpisz
5 stycznia 2018, 17:32
@generalpartyzantkijeja: Przypie**ol jej
Odpisz
5 stycznia 2018, 17:34
@jacek1s: przebiłem jej lewą przednią opone nożem niech ma za swoje
Odpisz
5 stycznia 2018, 17:40
@generalpartyzantkijeja: No i dobrze.
Odpisz
7 stycznia 2018, 12:24
@generalpartyzantkijeja: Zgw*łć ją (jeżeli ładna(chociaż i tak ją zgw*łć))
Odpisz
7 stycznia 2018, 12:45
@Adi34: ok.169kg więc nie zbyt
Odpisz
7 stycznia 2018, 12:37
Napisałeś dobrze, ale po chwili okazuje się, że zapomniałeś dodać jednostek do obliczeń, nie napisałeś swojego numera z dziennika i nie zaokrągliłeś liczby do dwóch miejsc tylko do trzech.
Odpisz
7 stycznia 2018, 12:27
Szkoła średnia nauczyła mnie jednego. 2 to ocena pozytywna i nie należy jej poprawiać, bo może być jeszcze gorzej.
Odpisz
7 stycznia 2018, 12:35
@scrof: Ta wiedza wpłynęła już do mojego umysłu w podstawówce...
Odpisz
7 stycznia 2018, 11:45
Odpisz
7 stycznia 2018, 11:37
pzynajmiej nie jedynka
Odpisz
Edytowano - 7 stycznia 2018, 11:14
No ale pani jak to tak jest przecież 5 poprawnych odpowiedzi czyli już 5 powinna
Odpisz
7 stycznia 2018, 10:55
Bo cała reszta klasy dostała jedynki.
Odpisz
5 stycznia 2018, 16:24
Biologia w skrócie
Odpisz
5 stycznia 2018, 16:28
Mogę pomóc. Naprawdę
Odpisz
5 stycznia 2018, 16:22
To jak dobrze ci poszło to dlaczego dostałeś 2?
Odpisz
5 stycznia 2018, 16:23
2 to dobra ocena
Odpisz
5 stycznia 2018, 16:29
@Henzej: 2 to ocena dopuszczająca, 4 to ocena dobra.
Odpisz
5 stycznia 2018, 16:32
@Deprecha: Jak dla kogo :/
Odpisz
7 stycznia 2018, 12:20
@Deprecha: nie znasz się, 2 to "dop" od Dopry, a nie Dopuszczający xD
Odpisz
7 stycznia 2018, 12:56
@Hairstreak: A "db" to od czego?
Odpisz
7 stycznia 2018, 13:35
@Deprecha: Do Buzi
Odpisz