Meksyk a produkcja broni atomowej
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Stany w pigułce
Nie są aż takie pyszne
Przyszłość jest piękna
Żartownisie
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 sierpnia 2020, 07:57
witaj podróżniku po losowych
Odpisz
2 czerwca 2021, 15:55
witaj
Odpisz
13 kwietnia 2023, 22:19
@SansGranie69: No cześć.
Odpisz
Edytowano - 13 kwietnia 2013, 21:37
Bo to wsystko było tak:
Najpierw dremlajner ląduje w USA i nie wolno mu startować potem polacy wychodzą i 1/2 polaków z lotniska umiera na zawał widząc taaaaaaaaaaakie grubasy(tak amerykanów)A więc uciekają do meksyku i tam żyją z tego że kradną uran.
Koniec
Odpisz
9 listopada 2018, 20:19
@deadxp: Hmmm...
Odpisz
13 kwietnia 2013, 19:27
Tak być powinno na całym świcie, bo teraz tylko do grożenia to wykorzystują!
Odpisz
14 kwietnia 2013, 00:06
@keil007: Nikt nie użyje broni atomowej, nie bój żaby. To w sumie dzięki temu nie wybuchła jeszcze trzecia wojna.
Odpisz
12 listopada 2014, 21:18
@keil007: masz racje tak być powinno.ale i tak te gnoje z innych państw
to robią
Odpisz
4 lutego 2017, 11:01
@keil007: W razie wojny mało kto Bedzie korzystać z bomby atomowej, bo pomyśl, co się bardziej opłaca,przejąć miasto czy je zniszczyć
Odpisz
27 grudnia 2015, 16:17
dobry ziomek meksyk
Odpisz
13 kwietnia 2013, 19:58
Papa Korea *złowieszczy smiech*
Odpisz
13 kwietnia 2013, 19:16
Bo im ukradną Uran :p
Odpisz