Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niezniszczalne
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Co za przypadek
Nigdy na to nie wpadną
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 stycznia 2018, 20:27
dzisiaj zaczołem oglądać serial wiedźmin i nie jest taki zły
Odpisz
9 stycznia 2018, 21:40
@wolf_lord: też mi się spodobał, aczkolwiek jest sporo sprzeczności z książkami... i to mnie zniechęca
Odpisz
9 stycznia 2018, 22:07
@xXkuba22Xx: ja myślę że połączenie majonezu z kechupem, jest najlepszym co może istnieć.
Odpisz
9 stycznia 2018, 22:20
@hesa656: zgadzam się, aczkolwiek sam majonez też jest genialny
Odpisz
10 stycznia 2018, 00:57
@hesa656: Tyle że majonez+ketchup to po prostu łagodny sos do kebsa. polecam.
Odpisz
10 stycznia 2018, 01:02
@oskar213: ja polecam parówki z topionym serem i dużą ilością majonezu ;)
Odpisz
10 stycznia 2018, 07:51
@xXkuba22Xx: ja z musztardą tak jem. Też polecam
Odpisz
10 stycznia 2018, 15:31
@hesa656: akurat musztardy nie lubię. majones is life, majones is love. #majonezteam
Odpisz
3 września 2019, 22:09
@oskar213: tyle ze do sosu do kebsa nie dodaje sie ketchupu tylko sos pomidorowy
Odpisz
10 stycznia 2018, 09:18
gdzie i o której leci korona królów?
Odpisz
10 stycznia 2018, 15:30
@TellingKolega: w telewizji
Odpisz
10 stycznia 2018, 16:09
@xXkuba22Xx: ale o której i na jakim kanale
Odpisz
9 stycznia 2018, 21:05
Czy tam jest tapeta z Windowsa 1.0?
Odpisz
9 stycznia 2018, 21:35
@hesa656: tak
Odpisz
9 stycznia 2018, 21:36
@hesa656: jest bardzo charakterystyczna
Odpisz
9 stycznia 2018, 22:06
@FilipC4: no widzę że skądś ją znam...
Odpisz
10 stycznia 2018, 06:47
@hesa656: nie
Odpisz
10 stycznia 2018, 06:47
@hesa656: to tapeta z XP
Odpisz
10 stycznia 2018, 10:42
@hesa656: To nie jest tapeta z windowsa 1.0
Odpisz
10 stycznia 2018, 10:43
@PanSowa12: to jest tapeta windowsa 1.0
Odpisz
14 sierpnia 2020, 06:51
@PanSowa12: to jest windows 3.0 a nie 1.0
Odpisz
14 sierpnia 2020, 11:03
@puszek1234: Szybka odpowiedź
Odpisz
9 stycznia 2018, 20:29
Smoku jakiś ty piękny
Odpisz
9 stycznia 2018, 20:17
ten smog xD
Odpisz
5 stycznia 2018, 19:07
Pulpit z Windowsa XP wygrywa.
Odpisz
9 stycznia 2018, 20:16
@hubert1204t: nie bo smok
Odpisz
5 stycznia 2018, 23:39
Było
Odpisz
5 stycznia 2018, 18:39
Ciekawe ilu głupków będzie hejtować "Koronę Królów" a ilu głupków będzie fanatycznie bronić tego serialu? Serial jest jaki jest. Możesz go oglądać albo nie. Nie uczyni Cię to ani patriotą ani postępowcem.
Odpisz
5 stycznia 2018, 17:28
coś za wysoki ten Łokietek
Odpisz
5 stycznia 2018, 18:39
@okrutnik: Stoi na podeście
Odpisz
5 stycznia 2018, 18:05
Było
Odpisz