Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jeszcze jak
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Niezniszczalne
Były nóżki, nie ma nóżek
To się nie może nie udać
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 stycznia 2018, 19:34
5 bo KW-2
Odpisz
7 stycznia 2018, 16:14
@Polski_Ziemniok: KV-2*
Odpisz
7 stycznia 2018, 16:30
@TheMJawesome: KW-2*
Odpisz
7 stycznia 2018, 16:45
@TheMJawesome: KW-2 albo KB-2 nie ma innej możliwości
Odpisz
7 stycznia 2018, 16:53
@Polski_Ziemniok: Nie KB-2 tylko КВ-2.
Odpisz
7 stycznia 2018, 16:59
jak ty nic nie zmieniłeś.
Odpisz
7 stycznia 2018, 17:01
@TheMJawesome: Wyzwanie: Znajdź literę ,,V" w ruskim alfabecie.
Odpisz
7 stycznia 2018, 17:04
@M_ateo_1: Zmieniłem, napisałem cyrylicą.
Odpisz
7 stycznia 2018, 17:15
też tag umiem |{
Odpisz
7 stycznia 2018, 17:18
@gelo1238: a nie jednak nie
Odpisz
7 stycznia 2018, 17:21
@gelo1238:
Odpisz
7 stycznia 2018, 17:34
aha. i tak nic się nie zmieniło
Odpisz
Edytowano - 7 stycznia 2018, 17:48
@M_ateo_1: Właśnie że się zmieniło, bo B się czyta jak [b] a В jak [v]
Odpisz
7 stycznia 2018, 18:10
to znajdź różnicę pomiędzy B i В. w wyglądzie.
Odpisz
7 stycznia 2018, 19:02
@M_ateo_1: Znajdź różnicę pomiędzy flagą Czech Właściwych a flagą Polski.
Odpisz
7 stycznia 2018, 19:43
dauna mas
Odpisz
8 stycznia 2018, 02:08
Czechy mają niebieski trójkąt a Polska nie. a teraz ty mi odpowiedz na moje pytanie.
Odpisz
8 stycznia 2018, 17:38
@M_ateo_1: Niebieski trójkąt ma Republika Czeska, a Czechy Właściwe, czyli Bohemia, mają flagę biało-czerwoną.
Odpisz
8 stycznia 2018, 19:05
i tak nwm oco Ci chodzi. piszę tylko że B po Polsku i B po Rosyjsku wyglądają tak samo a ty mi z jakimiś Czechami wyjeżdżasz.
Odpisz
8 stycznia 2018, 19:22
@M_ateo_1: To, że wyglądają podobnie, nie znaczy że oznaczają to samo.
Odpisz
8 stycznia 2018, 19:41
nie wyglądają podobno, są identyczne. i nawet nie zauważyłeś że oba В napisałem po Polsku.
Odpisz
8 stycznia 2018, 21:37
@M_ateo_1: Tak samo identyczne są flaga Polski i flaga Czech Właściwych.
Odpisz
8 stycznia 2018, 22:27
no. a ty poprawiasz gościa z KB na KB.
Odpisz
Edytowano - 9 stycznia 2018, 17:39
@M_ateo_1: Nie z KB na KB tylko z KB na КВ.
Wciśnij ctrl+ kilka razy i przyjrzyj się, zauważysz różnicę.
Odpisz
9 stycznia 2018, 21:15
jestem na telefonie.
Odpisz
9 stycznia 2018, 21:17
@M_ateo_1: jakoś nie widać różnicy
Odpisz
9 stycznia 2018, 21:45
@M_ateo_1:
Odpisz
9 stycznia 2018, 21:56
@Polski_Ziemniok: aha, po prostu głupie jeja nie uwzględnia tego Ruskiego ,,K" i robi z niego zwykłe ,,K". może to wina tego że jestem na telefonie.
Odpisz
9 stycznia 2018, 22:01
@M_ateo_1: Może
Odpisz
10 stycznia 2018, 17:28
@M_ateo_1: W wersji komputerowej uwzględnia, przynajmniej u mnie. Może to wina wgranych różnych czcionek. W każdym razie łacińskie K i cyrylickie К różnią się graficznie.
Odpisz
10 stycznia 2018, 17:48
U mnie na telefonie widać to co wysłałem, a na kompie K ma takie faliste ramiona
Odpisz
10 stycznia 2018, 17:49
@Polski_Ziemniok: Tak jest.
Odpisz
10 stycznia 2018, 23:44
a ja wam wysłałem ss i na moim telefonie nie ma różnicy.
Odpisz
11 stycznia 2018, 18:17
@M_ateo_1: Więc masz kiepskie fonty na telefonie.
Odpisz
11 stycznia 2018, 20:36
fonty?
Odpisz
11 stycznia 2018, 20:47
@M_ateo_1: Potocznie nazywane czcionkami.
Odpisz
11 stycznia 2018, 21:09
albo to wina jeja.
Odpisz
11 stycznia 2018, 21:34
@M_ateo_1: Ja także używam jeja, a różnice między literami cyrylicy a pisma łacińskiego są u mnie widoczne.
Odpisz
11 stycznia 2018, 23:44
ja na apce.
Odpisz
5 stycznia 2018, 23:07
Jebłem xD
Jako, że naprawdę lubię tym czołgiem maniaczyć w WOT to obrazek dosłownie stworzony dla mnie :D
Odpisz
7 stycznia 2018, 17:24
@Frogimen: W War Thunder jest jeszcze lepszy, bo tam jak trafisz to masz gwarancję, że zabijesz. A w wocie przeciwnik jest w stanie przeżyć taki strzał
Odpisz
7 stycznia 2018, 17:34
@avalon3440: tak. ale Sturmpanzer II jest chyba fajniejszy. Niemiecki, szybszy, niższy walczy przeciwko słabyszm i tak samo zabija na strzała.
Odpisz
7 stycznia 2018, 18:15
@M_ateo_1: Sturmpanzer II jest trochę śmieszkowatym pojazdem, ale i tak nie pobije to zabawy w ASU-57
Odpisz
7 stycznia 2018, 18:18
@Frogimen: To jest WoT blitz
Odpisz
7 stycznia 2018, 18:31
@avalon3440: ASU-57 nie grałem i wątpię abym grał. gram tylko Niemieckimi i Francuskimi. USA, WB, Japonii i Włoch wgl. nie tknąłem a Ruskami zagrałem parę Bitw bo chciałem zdobyć najpierw IŁ-2 aby potrenować strzelanie rakietami a później aby odblokować orzełka za wygranie 5 bitw. IŁ-2 nie zdobyłem i orzełka też. ale oglądałem filmiki u PhlyDaily z tego ASU-57 z roślinami i śmiesznie to wygląda xD
Odpisz
7 stycznia 2018, 23:37
@M_ateo_1: Panie, jaki niszczyciel, toż to zwykł krzaczek jest :D Z działem... zabójczym działem... Ale wciąż krzak. Śmieję się z ludzi, którzy biorą ten pojazd na zręcznościówki, bo nie ma tam racji bytu. To typowy pojazd do zasadzek. A jak się dobrze ustawisz, to większośc pojazdów masz na strzał. Tigery i Pantery nie są jakimś problemem, plus to, że ASU-57 jest malutkie i możesz wjechać pod czołg tak, że nie sięgnie cię swoim działem
Odpisz
8 stycznia 2018, 02:13
@avalon3440: może kiedyś go odblokuję. a narazie powinien mi wystarczyć ten Francuskie w pierwszej erze który ma tylko 2% większą widoczność od ASU.
Odpisz
8 stycznia 2018, 01:10
Jestem prostym człowiekiem... widzę KW-2 daję 5 ...
Odpisz
5 stycznia 2018, 22:43
Odpisz
7 stycznia 2018, 17:01
@MajestatycznyMajestat: jakaś Ruska chatka była by lepsza.
Odpisz
7 stycznia 2018, 15:49
kto rozumie niech napisze HPiKT
kto rozumie niech wyjaśni ten skrót
Odpisz
5 stycznia 2018, 22:37
dlaczego to wygląda dla mnie jak pierwsza Mafia
Odpisz
5 stycznia 2018, 20:20
5 bo WoT
Odpisz
5 stycznia 2018, 19:27
WoT Blitz na fejsboku widze...
Odpisz