Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Mejzurian

8 maja 2018, 17:11

Pozdro z przyszłości

Avatar hehehe48

9 sierpnia 2015, 16:29

x

Avatar nutella1

10 marca 2015, 19:32

Polska o piłce nożnej nie ma pojęcia, ale ręczna to cud !

Avatar Brzozowski

27 lipca 2013, 08:53

Polska kiedyś była najlepszym zespołem na świecie mogli im podskoczyĆ tylko Niemcy i Brazylia a Hiszpania kiedyś była słaba ale teraz jest mocna

Avatar Ant_1984

12 kwietnia 2013, 23:03

Ich "bycie na dnie" jest wg mnie ukartowane, żeby zabić nasze poczucie wielkości, dumę z naszego narodu, czy mówiąc bardziej wprost - uczucia patriotyczne.

Avatar
Konto usunięte

12 kwietnia 2013, 23:49

@Ant_1984: teorie spiskowe, hmm? Z drugiej strony masz rację, bo dziś wszystko da się kupić.

Avatar GuardOfDestruction

13 kwietnia 2013, 08:11

@Ant_1984: Nie myśl o terazniejszosci lecz obejrzyj sobie filmik o Husarii polskiej. Dzisiejsza Polska ginie przez polityków i nie tylko.

Avatar Pikachu

13 kwietnia 2013, 11:53

@Ant_1984: Może masz rację, ale zauważ że Polacy sami to ułatwiają. W piłce ręcznej i siatkówce nasi odnoszą sukcesy (choćby zwycięstwo w Lidze Mistrzów siatkówki, pierwsze w historii i to z USA). W piłce nożnej przegrywają. Który sport jest popularniejszy? Oczywiście, że piłka nożna.

Avatar Ant_1984

13 kwietnia 2013, 15:17

@Pikachu:
Bo to puszczają media. A media nie zależą od ludu, tylko są prywatną własnością bogatych ludzi oraz pod wpływem polityków.

Avatar Pikachu

13 kwietnia 2013, 15:28

@Ant_1984: ale mecze piłki nożnej nie lecą na każdym kanale non stop. Nikt nas nie zmusza do oglądania telewizji.

Avatar Paulius

11 kwietnia 2013, 16:54

patałachy za grube miliony...

Avatar jacek1s

12 kwietnia 2013, 21:26

@Paulius: kiedyś to musieli grać zeby zarobić a dziś...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Zdeklasowani znowu

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Nigdy na to nie wpadną

Płać pan

Były nóżki, nie ma nóżek

Szybki jak błyskawica

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka