Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Nigdy na to nie wpadną
Płać pan
Były nóżki, nie ma nóżek
Szybki jak błyskawica
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 maja 2018, 17:11
Pozdro z przyszłości
Odpisz
9 sierpnia 2015, 16:29
x
Odpisz
10 marca 2015, 19:32
Polska o piłce nożnej nie ma pojęcia, ale ręczna to cud !
Odpisz
27 lipca 2013, 08:53
Polska kiedyś była najlepszym zespołem na świecie mogli im podskoczyĆ tylko Niemcy i Brazylia a Hiszpania kiedyś była słaba ale teraz jest mocna
Odpisz
12 kwietnia 2013, 23:03
Ich "bycie na dnie" jest wg mnie ukartowane, żeby zabić nasze poczucie wielkości, dumę z naszego narodu, czy mówiąc bardziej wprost - uczucia patriotyczne.
Odpisz
12 kwietnia 2013, 23:49
@Ant_1984: teorie spiskowe, hmm? Z drugiej strony masz rację, bo dziś wszystko da się kupić.
Odpisz
13 kwietnia 2013, 08:11
@Ant_1984: Nie myśl o terazniejszosci lecz obejrzyj sobie filmik o Husarii polskiej. Dzisiejsza Polska ginie przez polityków i nie tylko.
Odpisz
13 kwietnia 2013, 11:53
@Ant_1984: Może masz rację, ale zauważ że Polacy sami to ułatwiają. W piłce ręcznej i siatkówce nasi odnoszą sukcesy (choćby zwycięstwo w Lidze Mistrzów siatkówki, pierwsze w historii i to z USA). W piłce nożnej przegrywają. Który sport jest popularniejszy? Oczywiście, że piłka nożna.
Odpisz
13 kwietnia 2013, 15:17
@Pikachu:
Bo to puszczają media. A media nie zależą od ludu, tylko są prywatną własnością bogatych ludzi oraz pod wpływem polityków.
Odpisz
13 kwietnia 2013, 15:28
@Ant_1984: ale mecze piłki nożnej nie lecą na każdym kanale non stop. Nikt nas nie zmusza do oglądania telewizji.
Odpisz
11 kwietnia 2013, 16:54
patałachy za grube miliony...
Odpisz
12 kwietnia 2013, 21:26
@Paulius: kiedyś to musieli grać zeby zarobić a dziś...
Odpisz