Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
To musiało być męczące
Niezniszczalne
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 lutego 2018, 21:59
W Half-life miałem coś takiego, lol
Odpisz
10 stycznia 2018, 18:39
Tylko nie tłumaczone memy
Odpisz
10 stycznia 2018, 21:22
@ShadowStorm: Ten mem nie był tłumaczony wcześniej. To zwykłe zdjęcie z polskim podpisem.
Odpisz
10 stycznia 2018, 23:18
@Woj2000:
Odpisz
10 stycznia 2018, 23:19
@Woj2000: ale z napisem jest słabszy
Odpisz
11 stycznia 2018, 07:31
@ShadowStorm: Mogę Cię zapewnić, że ten mem był tworzony w całkowitej nieświadomości istnienia tego wskazanego przez Ciebie. Wszelkie podobieństwa są przypadkowe.
Odpisz
11 stycznia 2018, 14:51
@Woj2000:
Odpisz
6 stycznia 2018, 19:51
aks-74u <3
Odpisz
11 stycznia 2018, 00:13
@AmericanBall: Suka jest fajna, bo mała i poręczna. Celność to już inna para kaloszy.
Odpisz
11 stycznia 2018, 07:17
jeszcze nie zapomnijmy o szybkostrzelnosci
Odpisz
Edytowano - 7 stycznia 2018, 05:05
W mafia 2 był taki moment, fabryka u jakiś Chińczyków. Przechodziłem go 1 godzinę.
Odpisz
10 stycznia 2018, 22:27
@DAVJD: to z tymi fałszywymi policjantami?
Odpisz
10 stycznia 2018, 23:39
@setinek2006_2: tak
Odpisz
10 stycznia 2018, 18:57
stalker napewno
Odpisz
Edytowano - 10 stycznia 2018, 18:07
W The Last of Us jest taka ,,arena", na której trzeba walczyć z purchalkiem (zarażonym ostatniego stadium). Kiedy kolejny raz zbliżam się do tego miejsca, to wiem, że mam prze***ane
Odpisz
10 stycznia 2018, 17:46
Zawsze najlepszym sposobem było przechodzenie tak, aby przeciwnik cię nie widział.
Ahhh WD 1 <3
Odpisz
10 stycznia 2018, 17:17
Jakoś mi się skojarzyło
Odpisz
6 stycznia 2018, 21:18
Może nie jest to oldschoolowy FPS, ale zawsze się tak czuję jak zostanę sam z garstką naboi w decydującej minucie meczu w Rainbow Six: Siege....
Odpisz
6 stycznia 2018, 20:56
Ja tak miałem w sanandreasie jak tam się jechało do grubasa na chate i było dużo wrogów i mało żyćka już miałem i wbiłem do pokoju grubasa a tam jeszcze ochroniarze no i zabiłem grubasa a jeszcze trzeba było wrócić do domku i tam też czekali wrogowie, ale przeżyłem.
Odpisz
6 stycznia 2018, 19:30
miałem tak w half life jak ja tego sku*wysyna nienawidzę
Odpisz
6 stycznia 2018, 20:05
@KsionszeFenszuf: Mi tam szło dobrze dopóki nie spotkałem tego helikoptera pancernika
Odpisz
6 stycznia 2018, 20:10
no mówię o tym pie**olonym momencie
Odpisz
6 stycznia 2018, 20:12
@KsionszeFenszuf: albo o tym jak wychodzisz z jakichś kanałów i było tam ich dużo miałem z 25hp wtedy
Odpisz