Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar FinlandMasterRace

7 stycznia 2018, 21:02

A ja piszę wciąż lekko zmodyfikowaną szkolną kursywą.
Ktoś jeszcze?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (15)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (15)
Avatar IllidanStormrage

13 stycznia 2018, 19:37

Avatar PAtrycjaX

22 sierpnia 2018, 12:24

@Xerxess: No dej

Avatar DAVJD

8 stycznia 2018, 00:59

Jak mam pisać ładnie jak nauczyciel napi**dala jak Eminem. Ja potrafię przeczytać to czyli jest dobrze, nauczyciele też w większości.

Avatar darcus

7 stycznia 2018, 23:01

Wszyscy się chwalą jak piszą, to i ja powiem - alfabet chlewikowy

Avatar Xerxess

7 stycznia 2018, 23:16

@darcus: What do you mean?

Avatar darcus

7 stycznia 2018, 23:32

@Xerxess: Wygoogluj

Avatar BylSobieMotyl

7 stycznia 2018, 23:54

@darcus: DICKHEAD

Avatar PoProstuWojtek

7 stycznia 2018, 23:22

Ka tam sobie książkę daje pod zeszyt

Avatar Zaspanymen33

7 stycznia 2018, 23:12

sprzedam opla

Avatar ALKATRAZ

7 stycznia 2018, 22:08

Ja piszę jak kura pazurem

Avatar
Konto usunięte

7 stycznia 2018, 22:41

@ALKATRAZ: Jak Alkatraz długopisem*

Avatar niggiddu

7 stycznia 2018, 21:34

A gdyby tak opracować nowy alfabet oparty na liniowym wykresie dźwięku wywoływanego w trakcie wymowy?

Avatar BetonowyMur

7 stycznia 2018, 21:52

@niggiddu: Powodzenia

Avatar Mikatrix

Edytowano - 7 stycznia 2018, 22:13

@niggiddu: Istnieją takie. Ale są tylko do specjalnie stworzonych języków. Np. Solresol.

Avatar niggiddu

7 stycznia 2018, 22:20

@Mikatrix: Dzięki za info. Wygląda nieźle, choć opiera się na muzyce. Ja myślę bardziej o wykresie jak w programach do edycji dźwięku.

Avatar Mikatrix

7 stycznia 2018, 22:40

@Mikatrix: Dla tych którzy są ciekawi jak to wygląda, ale nie chce im się sprawdzać:

Avatar nalesniki

7 stycznia 2018, 22:34

Średnio co 1,5h jeden lekarz to ocenia

Avatar LostInSpace

7 stycznia 2018, 21:14

Ja na każdej stronie piszę praktycznie zupełnie innym pismem. Wszystko zależy od tego, czy chce mi się ładnie pisać.

Avatar Mikatrix

7 stycznia 2018, 22:25

@LostInSpace: same

Avatar Mikatrix

7 stycznia 2018, 22:24

Ja piszę czymś co wygląda jak niechlujne pismo elfów Hobbita. A w prywatnych notatkach używam własnego alfabetu runicznego.

Avatar Slenderowiec2012

7 stycznia 2018, 22:01

Ja piszę takimi literami jak w podręcznikach do pierwszej klasy podstawówki (tylko brzydszymi).

Avatar Mikatrix

7 stycznia 2018, 13:16

Wyobraźcie sobie tera, jak to musi wyglądać u Arabów.

Avatar marek20004

7 stycznia 2018, 21:29

@Mikatrix: jakoś tak

Avatar Deprecha

7 stycznia 2018, 21:58

@Mikatrix: Arabowie przykładają wielką wagę do staranności pisma. W islamie nie wolno stosować zdjęć ani obrazków, więc chcą aby chociaż literki pełniły funkcje ozdobne, oprócz tego czasami stosują szlaczki - ornamenty. Współcześnie odchodzi się od zakazu zdjęć, ale ładne pisanie jest dość mocno wryte w ich kulturę.

Ale zawsze pozostaje pytanie jak to wygląda u Chińczyków.

Avatar Mikatrix

Edytowano - 7 stycznia 2018, 22:15

@Deprecha: Chińczycy mają specjalny system uproszczonych znaków. A Japończycy w piśmie odręcznym korzystają z pisma alfabetycznego (kana).

Avatar cotthlette

7 stycznia 2018, 17:46

Ja pisze czcionką kółkowaną..
Inaczej, piszę okręgami...
Mój kolega pisze hieroglifami na kilka linijek, więc nic mnie już nie zdziwi

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Deprecha
Dodane przez: Deprecha

Nie są aż takie pyszne

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Drewniany kominek

Dobrze czasem się oderwać

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Płać pan

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka