Gdzie chcesz siedzieć w autobusie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
To się nie może nie udać
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Lekko nie będzie
Ch-chesz wyparować...?
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 stycznia 2018, 10:35
> siedzenie z tyłu
> bycie cool
Odpisz
10 stycznia 2017, 16:20
Czyli będąc w kat. 2., zaliczam się do trzeciej...
Odpisz
1 listopada 2016, 14:46
ja na wycieczkach siadam z przodu bo jest tam spokoj i nie narysuje mi nikt karniaka na ryju jak sie poloze spac
Odpisz
13 kwietnia 2013, 18:03
Ja od zawsze chciałem siedzieć z przodu-jestem fanem motoryzacji.
Odpisz
13 kwietnia 2013, 15:59
dla mnie też obojętnie gdzie siedzę,ale często to z przodu,albo w środku
Odpisz
13 kwietnia 2013, 14:50
Ja zawsze siedzę z tylu.
P.S: Ten koleś w przedostatnim wygląda prawie jak ja!
Odpisz
13 kwietnia 2013, 14:02
Mi to zawsze było obojętne.
Odpisz