Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar xMajeczkowax

19 lutego 2018, 22:35

Czy to Max z Life is Strange?

Avatar EternalSailorMoon

26 lutego 2018, 18:36

Avatar WolfieTheGamer

10 stycznia 2018, 23:11

Czy tylko w szkole ja mam depresjee?

Avatar Baturaj

11 stycznia 2018, 10:51

@WolfieTheGamer: Ale taką serio depresję? Bo po prostu na świecie roi się od ludzi, którzy nie mają pojęcia, co to jest depresja i mówią, że ją mają. A w porównaniu z ludźmi w depresji to są przeszczęśliwi.

Avatar ZnawcaLiteraturyPolskiej

11 stycznia 2018, 13:30

@Baturaj: Ogólnie to dosyć ciekawe, że nawet psycholodzy są w tym temacie upośledzenii. 1/3 Amerykanów jedzie na antydepresantach.

Ogólnie ludzie z depresją podobnie jak psychopaci są strasznie trudni do wykrycia. Nienawidzą, gdy inni ludzie przejmują się ich życiem, więc starają się to ukrywać. Podobno jedną z objawów depresji to ciągle żartowanie i bycie miłym dla ludzi, to coś w stylu mechanizmu obronnego mającego sprawiać wrażenie, że jesteś szczęśliwy.

Tak właściwie da się to zdiagnozować praktycznie tylko samemu. Z czego kojarzę było kilka takich symptomów
-Wstawanie rano jest dla ciebie trudne nie dlatego, bo jesteś zmęczony tylko nie chcesz przeżywać kolejnego dnia
-Praktycznie brak motywacji do niczego, nawet dbania o siebie
-Cały czas czujesz smutek, nawet kiedy dzieję się coś dobrego
-

Avatar Baturaj

11 stycznia 2018, 15:17

@ZnawcaLiteraturyPolskiej: No wiem. Właśnie to miałem na myśli ;)
Ale o tych Amerykanach to chyba nie wiedziałem (albo zapomniałem). Ciekawe.

Avatar Placekk012

10 stycznia 2018, 22:28

mocium panie to dobra gra i się w to fajnie gra xd

Avatar wlodek1243

10 stycznia 2018, 21:52

Avatar kasiakiku

8 stycznia 2018, 16:36

ona nawet wygląda jak ja ;-;

Avatar LIPERS

10 stycznia 2018, 18:34

@kasiakiku: Ej spokojnie nie jesteś zerem... tylko przegrywem, zawsze to coś !

Avatar kasiakiku

10 stycznia 2018, 19:34

@LIPERS: oba na raz :)

Avatar matiExtreme

10 stycznia 2018, 18:17

Nie po to matka cię ku*wa 18 lat wychowywała żebyś teraz tak gadał jak debil,
ONIEJESTEMZEREMBORZUCIŁAMNIEDZIEWCZYNA

Avatar LadyDaenerys

8 stycznia 2018, 20:19

Ale ładna średnia <3

Avatar EmielRegis

7 stycznia 2018, 21:58

do mojego życia przydałaby się jakaś liczba ujemna, bo zero to za dużo

Avatar Shaanta

7 stycznia 2018, 22:00

@EmielRegis: -1
Problem rozwiązany

Avatar EmielRegis

7 stycznia 2018, 22:02

@Shaanta: nadal za dużo

Avatar Tymek590

Edytowano - 7 stycznia 2018, 22:04

@EmielRegis: -∞?

Avatar
Senedrom

7 stycznia 2018, 22:04

@EmielRegis: -3,14169.... ?

Avatar EmielRegis

7 stycznia 2018, 22:04

@Tymek590: idealnie

Avatar
Konto usunięte

7 stycznia 2018, 23:42

@EmielRegis: W twoim przypadku powiedziałbym bardziej że 21,37 ale ok

Avatar mlekoszklanki

7 stycznia 2018, 23:21

LiS jest cudowne

Avatar Mikatrix

7 stycznia 2018, 22:36

Avatar CrazyMe

7 stycznia 2018, 22:10

perfect

Avatar Boberek00

7 stycznia 2018, 22:03

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar EternalSailorMoon
Dodane przez: EternalSailorMoon

To będzie bolało

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Mało znany szczegół

Ładne rzeczy

Były nóżki, nie ma nóżek

Trzeba brać osobną torbę

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka