Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nigdy na to nie wpadną
Żartownisie
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Dwa oblicza
Lekko nie będzie
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 kwietnia 2013, 22:03
YOL TOOR SHUL
Odpisz
13 kwietnia 2013, 23:07
Za moich czasów w The Elder Scrollsach nie trza było krzyczeć aby ziać ogniem.
Odpisz
13 kwietnia 2013, 23:31
@Bjornie: i co z tego, Skyrim jest zarąbiste ;O mogliby zrobić film o Smoczym Dziecięciu, bo historię w grze trochę zchędożyli.
Odpisz
Edytowano - 13 kwietnia 2013, 23:56
Tak np: moje piękne solstheim przerobili na popielne ziemie.
Najciekawsze jest że 1000 letnie grobowce nordów nie znajdują się w takim samym miejscu jak w morrowindzie.
I rodu Hlaalu nie ma w radzie. :(
Odpisz
14 kwietnia 2013, 20:37
@Bjornie: niestety, zwalili po całości... a Towarzysze to już wgl porażka, gdyby nie wilkołaki to omijałabym Jorvaskrr szerokim łukiem.
Odpisz
14 kwietnia 2013, 21:11
Nom, ale ostatnio zrobili że można się w jechowych pobawić roznosząc ulotki dla świątyni.
Odpisz
15 kwietnia 2013, 11:21
@Bjornie: ano. I nawet podoba mi się wątek Mrocznego Bractwa i Gildii Złodziei. Ale mogli zrobić lepsze rzeczy dla mastera gildii :/ ściągnęłam sobie moda na dodatkowy pokój dla mastera i nową zbroję ^^
Odpisz
14 kwietnia 2013, 17:59
R+!!!! 5/5
Odpisz
14 kwietnia 2013, 08:09
Ramstajn z filmu xXx polecam :) z tad pochodza te duze ognie
Odpisz
14 kwietnia 2013, 14:06
@Bodex: Chyba Rammstein.
Odpisz
14 kwietnia 2013, 15:45
@Rarytas: dzieki za poprawke nie jestem ich fanem wiem jedynie jak to sie wypowiada :P
Odpisz
13 kwietnia 2013, 23:58
"Nigdy więcej meksykańskiego żarcia"...
Odpisz
13 kwietnia 2013, 22:02
Ha, ha, ha! I właśnie za to (ale nie tylko) kocham R+...
Odpisz