memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
28 października 2013, 18:24
Kocham wilki ale te są najsłodsze jakie widziałam (ze względu na umaszczenie) :)
Odpisz
29 lipca 2014, 16:57
@velocistar235: Jakie wilki ?!?!?! To nie wilki tylko psy rasy husky !!!
5 listopada 2013, 22:09
oooooooooooooooooooooooooooooo
12 kwietnia 2013, 15:38
No wy***ać z tymi obrazkami -.-
12 kwietnia 2013, 08:38
Słodziaki.
11 kwietnia 2013, 19:31
O o o o o słodki takie jak mój awatar ale śłit
11 kwietnia 2013, 21:39
@paweelpom5: słitaśnie ._.
11 kwietnia 2013, 19:06
śniegu już prawie nie ma a po za tym wystarczy juz tych obrazkow bo w***iają :P
11 kwietnia 2013, 19:16
@jacek1s: BARDZO w***iają. ._.
11 kwietnia 2013, 19:29
@rakso132: bardzo bardzo :D
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież28 października 2013, 18:24
Kocham wilki ale te są najsłodsze jakie widziałam (ze względu na umaszczenie) :)
Odpisz
29 lipca 2014, 16:57
@velocistar235: Jakie wilki ?!?!?! To nie wilki tylko psy rasy husky !!!
Odpisz
5 listopada 2013, 22:09
oooooooooooooooooooooooooooooo
Odpisz
12 kwietnia 2013, 15:38
No wy***ać z tymi obrazkami -.-
Odpisz
12 kwietnia 2013, 08:38
Słodziaki.
Odpisz
11 kwietnia 2013, 19:31
O o o o o słodki takie jak mój awatar ale
śłit
Odpisz
11 kwietnia 2013, 21:39
@paweelpom5: słitaśnie ._.
Odpisz
11 kwietnia 2013, 19:06
śniegu już prawie nie ma a po za tym wystarczy juz tych obrazkow bo w***iają :P
Odpisz
11 kwietnia 2013, 19:16
@jacek1s: BARDZO w***iają. ._.
Odpisz
11 kwietnia 2013, 19:29
@rakso132: bardzo bardzo :D
Odpisz