Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Pilne
Ostry ten sędzia
To będzie bolało
Powodzenia
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 kwietnia 2020, 01:30
Ja mam siostrzeńca albo kuzyna i zwraca sie do mnie wujku
Odpisz
21 sierpnia 2018, 20:10
W sumie to jeśli różnica między kuzynem a tobą jest duża - nie dziwię się
Odpisz
12 stycznia 2018, 19:26
kiedy masz wujka młodszego od ciebie o 2 lata...
Odpisz
12 stycznia 2018, 22:47
@Maly_modelarz15: co
Odpisz
13 stycznia 2018, 00:31
@Maly_modelarz15: to to jest możliwe?
Odpisz
13 stycznia 2018, 01:14
@fontannaogrodowa: tak, jak byłem w Anglii na czymś podobnym do wymiany młodzieży, to było tak, że matka w tej rodzinie gdzie mieszkałem miała dwie córki i syna (5-cio latek), jedna z córek (ca. 25lat) urodziła dziecko 2 lata zanim jej brat (ten 5cio latek) się urodził i tak wyszło. To ta mała teraz ma wujka młodszego od siebie.
Odpisz
Edytowano - 11 stycznia 2018, 15:09
Dzieci z podstawówki mi mówią "dzień dobry"
Odpisz
11 stycznia 2018, 15:13
@Henzej: pora umierać
Odpisz
11 stycznia 2018, 15:24
@Henzej: Dzień dobry
Odpisz
Edytowano - 11 stycznia 2018, 15:27
@mikoxin: yo
Odpisz
11 stycznia 2018, 15:28
@Henzej: Dzień dobry, proszę pani
Odpisz
11 stycznia 2018, 15:30
@siemak: gitara siema
Odpisz
11 stycznia 2018, 15:46
@Henzej: A jak Ci mówią dzień dobry to coś im odpowiadasz?
Odpisz
11 stycznia 2018, 15:54
@wetekin: cześć
Odpisz
12 stycznia 2018, 18:39
@Henzej: hello there
Odpisz
12 stycznia 2018, 20:01
@kapitan_Rosja: General Rosja
Odpisz
12 stycznia 2018, 18:17
to wtedy je gw**cisz
Odpisz
12 stycznia 2018, 17:28
mój kuzyn jest ode mnie starszy o rok
Odpisz
12 stycznia 2018, 15:15
kiedy pani w sklepie powie do ciebie pan
Odpisz
12 stycznia 2018, 16:29
Albo ktoś w ogole kogo nie znasz
Odpisz
12 stycznia 2018, 15:45
Jak mam się zajmować młodszym kuzynostwem to wujostwo zawsze mówi:
- To ciotka się tera wami zajmie ;-;
Odpisz
11 stycznia 2018, 16:53
Do mnie się kuzynostwo zwraca się do mnie po imieniu, tylko nie że "ej Zuźka", tylko po prostu grzecznie.
Odpisz
11 stycznia 2018, 17:19
@vince_: Zuzanno?
Odpisz
11 stycznia 2018, 17:23
@flamefrost20: Nie, po prostu mówią do mnie "Zuzia".
Odpisz
11 stycznia 2018, 18:37
@vince_: Bo to kuzynostwo, a nie siostrzeńcy/bratankowie
Odpisz
12 stycznia 2018, 15:03
@vince_: A ja nie spotkałem swoich kuzynów od 3 lat.
Odpisz