Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar M_ateo_1

13 stycznia 2018, 01:03

zaraz zaraz. a jak on tą kaczkę złapał?

Avatar Broski

12 stycznia 2018, 21:47

Myśliwi to jedna z najbardziej patologicznych i bezmózgich grup społecznych w kraju.

Avatar
Konto usunięte

14 stycznia 2018, 19:39

@Broski: Zaraz po tobie.

Avatar Roseee

19 stycznia 2018, 19:52

@Broski: Mój tata jest myśliwym, i kompletnie nie zgadzam się z twoim komentarzem.
Widzę, ze nie masz żadnego doświadczenia z myślistwem, i podajże, że napisałeś ten komentarz bo: „ZWIERZONTKA NA TYM CIERPIĄ, OJOJOJO”. Otóż teraz, dziki chorują na tzn: „Afrykański pomór świń”,
lepiej zabić kilka dzików, i ocalić gatunek. Poza tym, gdyby nie było myśliwych, dzikie zwierzęta chodziły by sobie swobodnie po mieście, atakowały by ludzi i niszczyły lokale. Naprawdę nie wiem skąd wzięło się przekonanie, ze myśliwy jest zły „bo tak”.

Avatar Broski

19 stycznia 2018, 21:54

@Roseee: Nie mówię, żeby nie odstrzelić zwierząt chorych, ale tym mogą zająć się leśnicy. Jestem za całkowitą likwidacją myślistwa bo to jest haniebna i niepotrzebna działalność. Zabijanie zwierząt dla zabawy jest niehumanitarne. Ty masz inny pogląd, bo Twój ojciec jest myśliwym i wpoił Ci swoje przekonania. Zwierzęta nie wychodziłyby do miast, gdyby nie właśnie myśliwi, którzy specjalnie dokarmiają zwierzynę, żeby było jej jak najwięcej, żeby móc jak najwięcej zabijać. Ba, są i tacy, wśród nich naczelny szkodnik lasów polskich, były na szczęście minister dewastacji środowiska Jan Szyszko, co hodują zwierzynę, którą potem wypuszczają tylko po to, żeby zrobić sobie na nią nagonkę i ją upolować. Szyszko tak robi z bażantami. Powiedz, widziałaś kiedyś pokot? Dziesiątki martwych zwierząt leży, a banda facetów ze strzelbami jest z siebie dumna, hołdują zabijaniu dla rozrywki w imię jakiegoś durnego poczucia męstwa, czują się przy tym lepsi od innych i często się wywyższają. Myśliwi to akurat grupa społeczna z bardzo dużym mniemaniem o własnej wyższości. Dalej, ich tak zwany etos to mit, czytałem dużo o tym na jakie cierpienia są wystawiane zwierzęta. Nie tylko fizyczne, bo nie są zabijane od razu, ale też psychiczne, bo nie wiem czy wiesz (pewnie tatuś Ci o tym nie powiedział), ale zwierzęta też mają poczucie samoistnienia, też czują, boją się. Wyobraź sobie, że grupa ludzi otacza tak człowieka w lesie z chęcią zabicia go dla zwykłej zabawy. Człowiek się boi, ucieka, walczy o życie, choć nic złego nie zrobił. Dokładnie taka sama sytuacja następuje podczas polowań wobec zwierząt. Jeśli chcesz wyrobić sobie pogląd to poznaj dokładnie więcej punktów widzenia, a nie tylko to co mówił Ci ojciec. Ja jestem za całkowitym zakazem myślistwa, zrównania go z kłusownictwem, odebrania broni i pozwolenia na broń byłym myśliwym oraz gminnym rejestrze byłych myśliwych, którzy w razie czego byliby pierwszymi podejrzanymi gdyby dochodziło do kłusownictwa. Bajki o nadmiarze zwierząt czy też wybijaniu chorych osobników wymyślili oni sami, żeby społecznie usprawiedliwić to, że po prostu są zwyrolami lubiącymi zabijać dla zabawy.

Avatar Andrzej_Duda

11 stycznia 2018, 16:35

Przeczytałem "Eteryczny myśliwy". Brzmi jak nazwa bossa z RPG.

Avatar lorax12

12 stycznia 2018, 13:53

@Andrzej_Duda: Thanks for the idea

Avatar KapitanKokosel

12 stycznia 2018, 13:00

,,wypuszcza z powrotem do nieba" ;-;

Avatar CEKARY

11 stycznia 2018, 16:21

ach... Wędkarze

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

A teraz dasz strzałkę w górę

Ciężki żywot bogacza

Przydatne te wiedźmińskie gusła

Spokojnie! Tylko nie traćcie głowy, a wszystko będzie dobrze!

Kaczatar

Chyba w każdej klasie jest przynajmniej jedna taka osoba

Świetny pomysł

Teraz Zygmunt na tym świecie główną rolę gra

Witam

Dosyć lakonicznie

Nie takie doskonałe, jak by się mogło wydawać

Zawsze

Tak strasznie chciałbym wrócić do tych czasów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka