Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Trochę to nie fair wobec pozostałych
To się nie może nie udać
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 stycznia 2019, 09:38
Wzruszyłem się nad losem tego anonka
Odpisz
11 stycznia 2018, 17:32
Mój stary poparzył sobie rękę. NAPRAWDĘ, KU*WA, ULTRA POPARZYŁ. Potrzebuje przeszczepu, więc jako jego syn zgodziłem się oddać skórę. Lekarz powiedział, żebym przyszedł na operację, to mi wszczepi ekspander. Ku*wa, nie wiedziałem, co to, ale poszedłem. Ku*wa, ja się obudziłem, to miałem na plecach pod skórą taką, ku*wa, gumową kulę, a z niej przez dziurę w skórze wystawała gumowa linka, na której końcu jest taka czarna pompka jak w w tym aparacie do mierzenia ciśnienia, czy pompce do materaca. Lekarz nacisnął dwa razy i mi, ku*wa, ta kula urosła. Podobno ma to rozciągać skórę, by było jej więcej, akurat na przeszczep. Już tydzień siedzę z tą kulą, lekarz miał co tydzień dwa razy pompować, ale jakoś, ku*wa, ona codziennie się robiła większa. Myślałem, że może jak śpię, to ciałem naciskam i się pompuje. Ku*wa, przed chwilą już zasypiałem i nagle słyszę, że ktoś mi wchodzi do pokoju. Otworzyłem delikatnie oczy i zobaczyłem ojca, pomyślałem, że poczeka i zobaczę co będzie robił. Patrzę, a on mnie pompuje tą pompką. I to, ku*wa, 3 razy mnie napompował. Pytam się, co odpi***ala, że tak nie można bo mnie, ku*wa, rozsadzi! On mi na to, że mnie pompuje co noc, bo już się nie może doczekać na nową skórę. Ja pie**olę, ku*wa, nie dość, że mu robię przysługę, to on odpi***ala. Wku*wiłem się.
Odpisz
11 stycznia 2018, 17:52
czekam na dodawanie komentarzy do ulubionych
Odpisz
Edytowano - 11 stycznia 2018, 18:37
poszukaj na jakiejś stronce z pastami. Znajdziesz tam to i wiele innych ciekawych past
Odpisz
13 stycznia 2018, 19:41
widziałem to już na jeja przynajmniej kilkanaście razy :v
Odpisz
14 stycznia 2018, 13:57
co ćpałeś,?
Odpisz
5 maja 2018, 03:12
piękne
Odpisz
13 stycznia 2018, 21:39
Serio istnieją takie obozy?
Odpisz
13 stycznia 2018, 23:58
@kuba1996: Pewnie. Tylko o dziwo wcale nie jest na nich nudno. W sensie wiem jak to brzmi ;-; Ale naprawdę.
Pojechałam raz, bo chciałam odpocząć gdzieś w ciszy i w szmerze modlitw przemyśleć swoje życie, a trafiłam na bandę ześwirowanych ludzi, w tym kleryków, którzy nawalali breakdance do autorskich remixów "Chrześcijanin Tańczy" xD
W sumie to był jeden z lepszych obozów na jakich byłam ._. Ale i najbardziej zaskakujący
Odpisz
12 marca 2018, 17:08
opowiedz o nim w obrazku o największej patologii na zielonej szkole lub obozie. Ładnie prosimy.
Odpisz
25 marca 2018, 12:42
@Grzechoooo: serio
Odpisz
Edytowano - 14 stycznia 2018, 00:57
W jeden dzień poznałeś dziewczynę i uprawiałeś z nią seks
Akcja jak z dnia świstaka
Odpisz
13 stycznia 2018, 23:47
to jest smutne
Odpisz
11 stycznia 2018, 17:27
Kisne słoik bo wam tu wykisze xD
Odpisz
11 stycznia 2018, 17:28
@Polskipapug:
Odpisz
11 stycznia 2018, 17:37
Daj większy
Odpisz
Edytowano - 11 stycznia 2018, 17:44
jeszcze większy?
Odpisz
11 stycznia 2018, 17:57
Tak, jeszcze większy
Odpisz
11 stycznia 2018, 18:12
dobra, większego nie mam
Odpisz
11 stycznia 2018, 18:14
Daj większy i czerwony.
Odpisz
11 stycznia 2018, 19:32
nie chce mi się aż załadować
Odpisz
13 stycznia 2018, 22:37
ostatnio taki koleś na niego siadał i ten słoik pękł
Odpisz
Edytowano - 13 stycznia 2018, 22:03
O JA PIE**OLE co za kretyn
Odpisz
13 stycznia 2018, 21:30
Jakby ją wziął na ręce i uciekł to byłaby piękna romantyczna historia. A tak stracił zapewne dziewczynę.
Odpisz
13 stycznia 2018, 18:50
Odpisz
11 stycznia 2018, 18:48
Biedna dziewczyna
Nie dość, że naga to i bezbronna
A tam Kardynał szedł
Bidulka
Odpisz
11 stycznia 2018, 20:56
@lorax12: kardymał
Odpisz
12 stycznia 2018, 05:49
@kamienny_pingwin: Pan Kardynał Dymała
Odpisz
12 stycznia 2018, 08:31
@lorax12: hehe
Odpisz
13 stycznia 2018, 18:46
@kamienny_pingwin: Karne dymanie musi być!
Odpisz
11 stycznia 2018, 17:43
Ej, humor humorem, ale to jest smutne.
Odpisz
11 stycznia 2018, 17:43
@geralt735: żarty zaszły za daleko
Odpisz
Edytowano - 11 stycznia 2018, 17:41
więc opiekunowie dokończyli to co zostawiłeś
Odpisz