memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
Edytowano - 13 stycznia 2018, 12:40
w moim domu to jest niemożliwe, skąpcy -.- #nobody
Odpisz
13 stycznia 2018, 11:17
Zawsze można zjeść oba.
13 stycznia 2018, 10:05
tą z ananasem
13 stycznia 2018, 10:20
@EnZeT: czyli najlepszą
Edytowano - 13 stycznia 2018, 10:32
@RobsonPlay: Dla mnie jest dość niesmaczna. Moim zdaniem ananas za bardzo przesładza pizzę, a ja nie lubię słodkiej pizzy.
13 stycznia 2018, 10:34
@Portak: To nie wiem skąd pizze bierzesz ale ja podczas jedzenia takiej to nie czuję żeby była słodka.
13 stycznia 2018, 14:32
@RobsonPlay: ja tam lubię z ananasem :D
Dołącz screena
Komentarze
OdświeżEdytowano - 13 stycznia 2018, 12:40
w moim domu to jest niemożliwe, skąpcy -.-
#nobody
Odpisz
13 stycznia 2018, 11:17
Zawsze można zjeść oba.
Odpisz
13 stycznia 2018, 10:05
tą z ananasem
Odpisz
13 stycznia 2018, 10:20
@EnZeT: czyli najlepszą
Odpisz
Edytowano - 13 stycznia 2018, 10:32
@RobsonPlay: Dla mnie jest dość niesmaczna. Moim zdaniem ananas za bardzo przesładza pizzę, a ja nie lubię słodkiej pizzy.
Odpisz
13 stycznia 2018, 10:34
@Portak: To nie wiem skąd pizze bierzesz ale ja podczas jedzenia takiej to nie czuję żeby była słodka.
Odpisz
13 stycznia 2018, 14:32
@RobsonPlay: ja tam lubię z ananasem :D
Odpisz