Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nigdy na to nie wpadną
To będzie bolało
Ostry ten sędzia
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Nie zadzieraj z bobrami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 września 2018, 08:38
i na tel dzwoni momo
Odpisz
14 czerwca 2019, 14:52
@pusheenthebest: odkopman kontratakuje
Odpisz
29 lipca 2020, 16:35
@ProMoruxBax: tak
Odpisz
29 lipca 2020, 21:12
@Murarzowa: to nie jest odkopman, tylko miesiac?
Odpisz
29 lipca 2020, 21:52
@ProMoruxBax: rok
Odpisz
30 lipca 2020, 02:05
@Murarzowa: a rzeczywiscie ok
Odpisz
14 stycznia 2018, 02:45
Miałem kiedyś coś takiego z muzyką. Wykonawcy $uicideboy$ mają piosenkę zatytuowaną 'hair' i ona zaczyna się od słów "time... to die" takim niepokojacym głosem. Słuchał tego kiedyś o 3 w nocy i po tych słowach telefon wyłączył mi się z sam siebie.
Przyznam, troche się obesrałem.
Odpisz
14 stycznia 2018, 05:14
@TwalotSparkl: Ah, I see you're a man of culture as well
Odpisz
13 stycznia 2018, 00:43
Cały outlast w kilka dni, zawsze po 22:00.... Nie mam bladego pojęcia jakim cudem mi się to udało
Odpisz
Edytowano - 13 stycznia 2018, 11:59
@Mr_Quicky: ty chory powaleńcu. Ja w outlaście jak tylko wyszedłem z samochodu i usłyszałem jakiś dziwny dźwięk to wyłączyłem i odinstalowałem grę
Odpisz
13 stycznia 2018, 12:36
@Kurson: Miałem kilka takich momentów w których powiedziałem sobie "nie, walić to" ale to były momenty gdzie musiałeś coś znaleźć.
Odpisz
13 stycznia 2018, 15:44
@Mr_Quicky: Szczerze to jeśli chodzi o horrory to stanowcze nie. Nienawidzę się bać
Odpisz
12 stycznia 2018, 21:14
Dlatego nie oglądam horrorów i nie gram w creepy gry , gdyż mieszkam sam
Odpisz
12 stycznia 2018, 22:10
@ALKATRAZ: Grałbyś, gdybyś mieszkał niesam?
Odpisz
12 stycznia 2018, 22:17
@przemek1ni: Wtedy wystąpi sytuacja z mema, że grasz w horror i ktoś nagle wchodzi do pokoju
Odpisz
12 stycznia 2018, 22:18
@DeXxu: Gacie transformują się w złej jakości pieluchę
Odpisz
12 stycznia 2018, 22:21
@DeXxu: Mogliby razem grać w tę grę, wtedy zminimalizowaliby szansę wystąpienia tej opcji
Odpisz
13 stycznia 2018, 05:21
@przemek1ni: Wiadomo, we dwóch raźniej
Odpisz
13 stycznia 2018, 10:23
@DeXxu: gdy mieszkasz sam też taka sytuacja może nastąpić...
Odpisz
12 stycznia 2018, 22:11
ja gram w tjoc story mode nw czy sie liczy xd
Odpisz
12 stycznia 2018, 22:34
@Placekk012: Mogłeś napisać pełną nazwę, żeby nie trzeba było guglować.
Odpisz
13 stycznia 2018, 01:38
@Soberker: to jaka to gra
Odpisz
13 stycznia 2018, 10:18
@hehineji: Jakiś mod albo kontynucja 5 Nights at Freddy's
Odpisz
13 stycznia 2018, 10:34
@Soberker: a dziękuję :)
Odpisz
Edytowano - 13 stycznia 2018, 15:13
@Soberker: Nie jest to w żadnym stopniu kontynuacja fnafa ani nie jest q*wa jego modem
Odpisz
13 stycznia 2018, 17:14
@PanSowa12: Więc jakaś fanowska gra.
Odpisz
13 stycznia 2018, 20:02
@Soberker: Nie jest to też fanowska gra
Odpisz
13 stycznia 2018, 23:20
@PanSowa12: To co to ma być?
Odpisz
13 stycznia 2018, 23:23
@Soberker: coś
Odpisz
12 stycznia 2018, 21:35
A do tego wybuch bomby z zamachu terrorystycznego trzy przecznice stąd idealnie synchronizuje się z owym jumpscare'em.
Odpisz
12 stycznia 2018, 13:44
Odpisz