Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ładne rzeczy
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
No to posłuchane
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Co za przypadek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 stycznia 2018, 21:05
Kto z LBL ? (JA)
Odpisz
14 stycznia 2018, 21:12
@Varfact: Ja ><
Odpisz
14 stycznia 2018, 21:25
@Konrad2012r: Ciapy jednoczmy się
Odpisz
14 stycznia 2018, 21:45
@ptasznik5: melduję się z bunkru
Odpisz
14 stycznia 2018, 23:12
@Varfact: Lublin forever
Odpisz
15 stycznia 2018, 15:05
@Varfact: ja tak prawie
Odpisz
15 stycznia 2018, 15:07
@lolkowski: czyli?
Odpisz
15 stycznia 2018, 15:09
@Grzechoooo: no 20 km do lublina
Odpisz
15 stycznia 2018, 19:02
@Varfact: Prawie Lublin okolice pozdrawiają
Odpisz
15 stycznia 2018, 19:12
@Fawel: Jeśli mieszkam w prostej linii +- 30 km od Lublina, to są to jeszcze okolice?
Odpisz
15 stycznia 2018, 19:18
@Varfact: Ja również
Odpisz
15 stycznia 2018, 19:42
@Varfact: Melduję się
Odpisz
15 stycznia 2018, 19:53
@XStuntManiac1: Jak dla mnie to tak ja mieszkam ponad 30 km i mówią że to okolice
Odpisz
15 stycznia 2018, 20:42
@Varfact: Lublin ci się śni🎶🎵 Ja też jestem z Lublina 😁👍
Odpisz
15 stycznia 2018, 21:11
@Varfact: samo centrum ^ ^
Odpisz
15 stycznia 2018, 21:17
@XStuntManiac1: zależy, z której strony. Bo przez przypadek możesz być np. w okolicach Chełma
Odpisz
15 stycznia 2018, 21:21
@Grzechoooo: z drugiej strony, Chełm też jest w okolicach Lublina...
Odpisz
15 stycznia 2018, 21:50
@Grzechoooo: to może jakieś spotkanie jejaków lublinskich?
Odpisz
15 stycznia 2018, 21:54
@ufok1234: *lubelskich
Odpisz
16 stycznia 2018, 16:12
@XStuntManiac1: jaka miejscowość?
Odpisz
16 stycznia 2018, 17:40
@Grzechoooo: Ja na przykład mam tyle samo km do Lublina jak i do Chełma ok.40km
Odpisz
16 stycznia 2018, 17:41
@lolkowski: Zadupie pomiędzy Krasnymstawem, a Lublinem. Nie chcę mówić dokładnie.
Odpisz
16 stycznia 2018, 22:43
@XStuntManiac1: ja tylko powiem że pomiędzy nałęczowem a lublinem
Odpisz
30 maja 2020, 20:59
@Varfact: we <3 Lublin
#odkop
Odpisz
31 maja 2020, 12:19
@kub405: ktoś może z okolic Zakrzówka?
Odpisz
31 maja 2020, 12:36
@Konrad2012r: ja nawet nie wiem gdzie to xd
Odpisz
14 stycznia 2018, 19:12
Lublin? Czy to przypadkiem nie ta slumsowa dzielnica Warszawy?
Pomijając stan fizyczny samej Warszawy znaczy się.
Odpisz
15 stycznia 2018, 19:40
@Profesor_Ender: twoj stary
Odpisz
15 stycznia 2018, 21:13
@Profesor_Ender: Prypeć z gry S.T.A.L.K.E.R., tutaj chyba część Zew Prypeci.
Odpisz
16 stycznia 2018, 09:38
@Profesor_Ender: Warszawa ma już dwie slumsowe i tyle nam wystarczy :v
Odpisz
Edytowano - 16 stycznia 2018, 21:52
@Profesor_Ender: Jak śmiesz zwać wielki Lublin dzielnicą tej wioski rybackiej z jednym piecem
Odpisz
Edytowano - 16 stycznia 2018, 07:17
Jest mod, który zmienia S.T.A.L.K.E.R.A na CoD'a
Odpisz
15 stycznia 2018, 19:22
Czy to jest Escape from Tarkov?
Odpisz
15 stycznia 2018, 19:30
@ProstyGracz: Wygląda mi to jednak bardziej na S.T.A.L.K.E.R.a, ale trudno stwierdzić przez te piksele
Odpisz
15 stycznia 2018, 20:11
@ProstyGracz: STALKER: Zew Prypeci
Odpisz
15 stycznia 2018, 22:15
@derex202: Można rozpoznać po broni i stylu wykonania
Odpisz
15 stycznia 2018, 22:15
Stalker zew Prypeci jest do dupy
Odpisz
15 stycznia 2018, 21:43
Tak się podniecacie Lublinem a rozpie**olu w Świdniku nie widzieliście, a to tylko 3 km dalej
Odpisz
15 stycznia 2018, 19:54
Bydgoszcz taka ładna
Odpisz
14 stycznia 2018, 20:41
Byłem polecam jedyne miasto gdzie można biegać z karabinem
Odpisz
14 stycznia 2018, 20:16
Prypeć, czuję.. to Prypeć.. czuję to moim 2 nosem.
Odpisz
14 stycznia 2018, 19:41
jejacy, macie rację, ta nasza polska wygląda pięknie
Odpisz
14 stycznia 2018, 19:16
oo Radom
Odpisz
14 stycznia 2018, 19:10
Chciałem zrobić żart, że hehe ukraina, ale przypomniało mi się, że to na serio ukraina.
Odpisz
14 stycznia 2018, 18:58
PIękny Jest sanok o tej porze roku
Odpisz
14 stycznia 2018, 18:50
Jak ja kocham Sosnowiec takie piękne miasto <3!
Odpisz
14 stycznia 2018, 18:48
Co pan pieprzysz, przecież widać że to Łódź!
Odpisz