Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Ostry ten sędzia
Nieuczciwa ocena
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Równi i równiejsi
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 stycznia 2018, 22:57
Jestem potęgą umysłów!
Odpisz
17 stycznia 2018, 21:41
ale jestem debilem hehehe, no nie? hehe w ogóle takim przegrywem jestem, dziewczyny nie mam hehehe
Odpisz
15 stycznia 2018, 13:00
najgorzej jest, jak śmieją się prosto w oczy. mówi się, by rozmawiać za plecami o danej osobie tak, jak prosto w oczy. ale to boli bardziej ;_;
Odpisz
15 stycznia 2018, 21:09
@Windows_10: A jaką sprawia satysfakcje... Albo ja jestem jakiś dziwny.
Odpisz
17 stycznia 2018, 15:04
@Windows_10: Czasem jak ktoś coś powie prosto w oczy, to się można jakoś wybronić, a jak wymyślają teorie spiskowe na Twój temat poza Twoją świadomością, to nawet nie dają Ci szansy.
Odpisz
17 stycznia 2018, 16:43
wiem, ale wyśmiewanie się... u mnie takie dwie się śmiały ze mnie bez powodu prosto w ryj i czasami ryczałam
Odpisz
17 stycznia 2018, 17:49
@Windows_10: No niestety, ludzie ludziom potrafią zafundować coś takiego... Współczuję, choć nie miałam takiej sytuacji, to za to doświadczyłam bycia obgadywaną po kątach i uznawaną za dziwadło, choć właściwie do dzisiaj nie jestem pewna, co było powodem, bo ani się jakoś wyglądem nie wyróżniam, ani zachowaniem nie manifestuję "odmienności".
Odpisz
17 stycznia 2018, 16:44
Jakiś czas temu moja 'przyjaciółka' obraziła się na mnie, bo przecież "jak się obgaduje to tak, aby ta osoba o tym wiedziała!!!11!1!". Problem jest taki, że wspólnej koleżance po prostu powiedziałam, że mam dosyć zachowania wyżej wymienionej dziewczyny, a akurat jeśli o to chodzi, to ma tego dosyć praktycznie każdy, kto ją zna. ;-;
Odpisz
17 stycznia 2018, 15:14
Najgorzej jest jak obrabia się dupę samemu sobie za swoimi plecami
Odpisz
17 stycznia 2018, 15:47
@CzarnyGoniec: To powinno być na obrazku
Odpisz