memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
16 stycznia 2018, 19:08
Może celownik nie będzie się powiększał jak się poruszą
Odpisz
17 stycznia 2018, 13:22
@Jupi_day: ???
17 stycznia 2018, 20:48
@avalon3440: Chodzi o celownik w grach który się powiększa od ruchu
17 stycznia 2018, 21:39
@Jupi_day: No dobra a co growy celownik ma do sytuacji na obrazku? W realu jeśli wolno się poruszasz i celujesz w jakiś punkt to kula leci w danym kierunku, a nie jak w niektórych grach pod dziwnym kątem
17 stycznia 2018, 23:26
@avalon3440: Z tym torem lotu pocisku to wiem jak jest. A ten celownik z gier to było moja pierwsza myśl.
15 stycznia 2018, 21:59
Oni muszą chyba strzelać 1 pocisk na 2s żeby sie nie wyje**ć.
16 stycznia 2018, 15:34
@wetekin: albo wcale
17 stycznia 2018, 13:24
@wetekin: Mają PM-y, które nie mają dużego odrzutu, plus w miarę zachowana pozycja strzelecka, więc raczej by się nie wywalili
17 stycznia 2018, 14:40
@avalon3440: Daj nam pomarzyć
16 stycznia 2018, 17:49
jedzie ekipa pierwszej przemocy Ratujmy sie
16 stycznia 2018, 16:48
onie
16 stycznia 2018, 15:56
Ku*wa nie w te strone
15 stycznia 2018, 23:15
Na pewno w dobrą stronę?
16 stycznia 2018, 15:55
@BonnieThePirate:
16 stycznia 2018, 15:14
15 stycznia 2018, 21:23
Ale jak tu na tym gównie redukować rozrzut. To chyba najlepsi specjaliści...
15 stycznia 2018, 20:44
Nowa konkurencja olimpijska ?
15 stycznia 2018, 20:42
nowa wersja husarii zapowiada się nieźle
chowam się
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież16 stycznia 2018, 19:08
Może celownik nie będzie się powiększał jak się poruszą
Odpisz
17 stycznia 2018, 13:22
@Jupi_day: ???
Odpisz
17 stycznia 2018, 20:48
@avalon3440: Chodzi o celownik w grach który się powiększa od ruchu
Odpisz
17 stycznia 2018, 21:39
@Jupi_day: No dobra a co growy celownik ma do sytuacji na obrazku? W realu jeśli wolno się poruszasz i celujesz w jakiś punkt to kula leci w danym kierunku, a nie jak w niektórych grach pod dziwnym kątem
Odpisz
17 stycznia 2018, 23:26
@avalon3440: Z tym torem lotu pocisku to wiem jak jest. A ten celownik z gier to było moja pierwsza myśl.
Odpisz
15 stycznia 2018, 21:59
Oni muszą chyba strzelać 1 pocisk na 2s żeby sie nie wyje**ć.
Odpisz
16 stycznia 2018, 15:34
@wetekin: albo wcale
Odpisz
17 stycznia 2018, 13:24
@wetekin: Mają PM-y, które nie mają dużego odrzutu, plus w miarę zachowana pozycja strzelecka, więc raczej by się nie wywalili
Odpisz
17 stycznia 2018, 14:40
@avalon3440: Daj nam pomarzyć
Odpisz
16 stycznia 2018, 17:49
jedzie ekipa pierwszej przemocy
Ratujmy sie
Odpisz
16 stycznia 2018, 16:48
onie
Odpisz
16 stycznia 2018, 15:56
Ku*wa nie w te strone
Odpisz
15 stycznia 2018, 23:15
Na pewno w dobrą stronę?
Odpisz
16 stycznia 2018, 15:55
@BonnieThePirate:
Odpisz
16 stycznia 2018, 15:14
Odpisz
15 stycznia 2018, 21:23
Ale jak tu na tym gównie redukować rozrzut. To chyba najlepsi specjaliści...
Odpisz
15 stycznia 2018, 20:44
Nowa konkurencja olimpijska ?
Odpisz
15 stycznia 2018, 20:42
nowa wersja husarii zapowiada się nieźle
Odpisz
15 stycznia 2018, 20:42
chowam się
Odpisz