Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Phi!
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Angielskie śmieszki
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 stycznia 2018, 17:31
ale zboczone
Odpisz
25 lutego 2018, 09:54
@julka01234567: lol mój obrazek http://www.obrazki.jeja.pl/16582,tam-sa-drzwi-wypi***alaj.html
Odpisz
16 stycznia 2018, 17:27
ta napewno
Odpisz
16 stycznia 2018, 17:26
to coś chce kupę zjeść
Odpisz
16 stycznia 2018, 16:50
to mój sąsiad
Odpisz
16 stycznia 2018, 12:06
Czasem trzena zajrzeć w głąb kogoś by go poznać
Odpisz
16 stycznia 2018, 15:58
@lorax12: ale chyba nie aż tak wgłąb... A tak w ogóle, to chyba drugą stroną zobaczysz więcej.
Odpisz
16 stycznia 2018, 12:29
przed chwileczką widziałam to w poczekalni .. co to tutaj robi?
Odpisz
16 stycznia 2018, 15:02
@Majciak: Admin jest pijany
Odpisz
16 stycznia 2018, 14:04
irytujące
Odpisz
16 stycznia 2018, 13:18
ale zboczone
Odpisz
16 stycznia 2018, 12:06
Co to robi na głównej?
Odpisz
16 stycznia 2018, 12:06
@DaKnight: admina popie**oliło
Odpisz
16 stycznia 2018, 12:22
@DaKnight: to zdecydowanie nie powinno być na głównej admin chyba naćpany
Odpisz
16 stycznia 2018, 12:46
@esterin: a przygłupy które siedzą tylko na głównej dają 5
Odpisz
Edytowano - 16 stycznia 2018, 12:48
@theCPCK: wiesz.. lepiej siedziedz na głównej niż tak jak np ja. ciągle siedziedz w poczekalni i komentować byle jake obrazki dla marnych maksimum 20 strzałek w góre
Odpisz
16 stycznia 2018, 13:07
@Majciak: jeśli piszesz komentarze tylko dla strzałek to troche mi cie szkoda
Odpisz
16 stycznia 2018, 13:10
@theCPCK: nie tylko dla nich .. ale one dość motywują
Odpisz
16 stycznia 2018, 13:07
Admin, wytłumacz się.
Odpisz
16 stycznia 2018, 12:48
ja ale zboczone
Odpisz
16 stycznia 2018, 13:46
@julka01234567: no nie zesraj się z tej zboczoności
Odpisz
16 stycznia 2018, 14:54
@julka01234567: hahahahhaahhaaaa xdddddd bo wiecie sexs haha XDDDDDDDDDDD
Odpisz
16 stycznia 2018, 12:05
2010 pyta się kto mu mema podje**ł
Odpisz