Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Ostry ten sędzia
Niegrzeczny Oskarek
Phi!
Szybki jak błyskawica
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 stycznia 2018, 12:37
nawet nie pytam jak to zrobili
Odpisz
16 stycznia 2018, 12:50
@theCPCK: karabinem😂😂
Odpisz
16 stycznia 2018, 13:06
@smiechowicz: te emoji to sobie na facebooku wysyłaj ale nie tutaj.
Odpisz
16 stycznia 2018, 13:20
@smiechowicz: patrzcie umiem zrobić emoji
Odpisz
16 stycznia 2018, 14:19
@smiechowicz: Polecam tak trochę cofnąć główną o jakieś 500 może i więcej stron i gdzieś powinien być Mem właśnie o nowych użytkownikach i emoji
Odpisz
16 stycznia 2018, 15:18
@Windows_10: ja przynajmniej nie mam niku najgorszego systemu windows
Odpisz
Edytowano - 16 stycznia 2018, 15:19
@smiechowicz: 7<xp/8<10<vista/2000<8.1
Odpisz
16 stycznia 2018, 17:34
@smiechowicz: >oryginalny nick
>emotki w komentarzu
>brak avatara
>obrażanie innych użytkowników
new user starter pack
Odpisz
16 stycznia 2018, 18:57
@smiechowicz:
Odpisz
17 stycznia 2018, 06:48
@theCPCK: Że Vista lepsza od 7 I XP? Ty chyba poje**ne jakiś jesteś
Odpisz
17 stycznia 2018, 06:51
@Zlodziej_Ziemniakow: no hahaha XD
Odpisz
17 stycznia 2018, 06:59
@theCPCK: ło panie ile osob sie juz rzuca o to chcialem sprawdzic co sie stanie
Odpisz
17 stycznia 2018, 08:45
@Zlodziej_Ziemniakow: od lewej są najlepsze, a nie od prawej.
Odpisz
Edytowano - 17 stycznia 2018, 08:52
@theCPCK: to zamiast "<" powinno być ">" ale ni h*ja 8 nie jest lepsza od 10..
7/10≥linux>xp>vista>8/8.1/2000...
Odpisz
17 stycznia 2018, 09:03
@MrFrytekPL: co to za windows linux?
Odpisz
17 stycznia 2018, 09:15
@theCPCK: hybryda dwóch systemów operacyjnych pozwalających na uruchomienie zarówno aplikacji windowsowych jak i linuksowych..
aktualnie Microsoft ściga się z linuksem kto pierwszy zrobi taką chybryde. windows w wersji 10 będzie pozwalał na uruchomienie aplikacji linuksowych, a w przypadku linuksa ma być to nowa dystrybucja..
Odpisz
17 stycznia 2018, 09:52
@MrFrytekPL: wiem czym jest linux ale chodzi mi o to że nie jest windowsem więc co robi w tym zestawieniu?
Odpisz
17 stycznia 2018, 10:02
@theCPCK: hah TWOJE zestawienie to zestawienie windowsów a MOJE zestawienie to zestawienie windowsów i linuxa MOJE nie ma nic do TWOJEGO..
Odpisz
17 stycznia 2018, 10:54
@smiechowicz:
Odpisz
17 stycznia 2018, 13:28
@theCPCK: 7>xp>reszta
Odpisz
17 stycznia 2018, 13:40
@theCPCK: Kurła koedyś to byo jak xpekiem sie pieprzło o ściane i śmigał, a jok tera sie kompem pieprznie to sie rozpizga na miliord kawołków
Odpisz
17 stycznia 2018, 16:45
@theCPCK: Znaki większości, mniejszości I równości chyba są w 1-3 podstawówki, jak można nie umieć jednej z łatwiejszych rzeczy na macie?
Odpisz
17 stycznia 2018, 09:52
Dobre hahahah 😂😂😂😂😥
Odpisz
17 stycznia 2018, 09:53
@Lankrown: Śmiechłem😂😂😂😂😂
Odpisz
17 stycznia 2018, 09:55
@Lankrown: muj czlowiek widac rze polak
Odpisz
17 stycznia 2018, 08:37
Kto wrzucił zdjęcie i z jakiej to jednostki ?
Odpisz
16 stycznia 2018, 19:16
ta tyle za na jeja jestem juz okolo roku
Odpisz
17 stycznia 2018, 07:51
@smiechowicz: ?
Odpisz
17 stycznia 2018, 09:48
@smiechowicz: emm, to nie tak sie odpowiada.
Odpisz
17 stycznia 2018, 16:46
@smiechowicz: no chyba że na anonie
Odpisz
17 stycznia 2018, 07:09
Chyba raczej w polskim szpitalu
Odpisz
17 stycznia 2018, 14:46
@Polska_Kobra:
kradzione z kw*jka
tam pisali ze to kolacja w wojsku
(standardowa)
Odpisz