Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Płać pan
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Angielskie śmieszki
Niezniszczalne
Trzeba brać osobną torbę
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 stycznia 2018, 12:32
Ja tak nie mam bo nie mam przyrody tylko:biologia,geografia,chemia i ...fizyka:CC
Odpisz
16 stycznia 2018, 12:54
@ZSRRBall: fizyla to zło .. mnie uczy fizy moja własna ciotka... więc no mam przeje**ne
Odpisz
Edytowano - 18 stycznia 2018, 15:55
@Majciak: A ja nie mam nic z tych rzeczy a jedynie fizyka rozszerzona ;-;
Odpisz
18 stycznia 2018, 17:40
@ZSRRBall: jesli moge zapytac ktora klasa?
Odpisz
18 stycznia 2018, 17:41
@Majciak: fizyka to najłatwiejszy przedmiot a to ze jestes z niej slaby nie znaczy ze jest trudna
Odpisz
18 stycznia 2018, 17:43
@smiechowicz: a po czo ta informacja?
Odpisz
18 stycznia 2018, 18:20
@ZSRRBall: a z ciekawosci
Odpisz
18 stycznia 2018, 21:43
@smiechowicz: 1 gimnazjum,po wakacjach 2
Odpisz
18 stycznia 2018, 22:21
@ZSRRBall: Czekaj co? Czy przypadkiem nie powinieneś być w 7 klasie, bo 1 gimnazjum tak jakby już nie istnieje w Polsce...?
Odpisz
18 stycznia 2018, 22:34
@Jestem_Olimpia: Może i tak u nas w szkole mówiącoś takiego "jesteście już uczniami gimnazjum"więc. Poza tym 7 klasa to poziom gimnazjum
Odpisz
18 stycznia 2018, 22:53
@ZSRRBall: Ah, okej, poprostu tak to zabrzmiało (^-^)
Odpisz
19 stycznia 2018, 13:25
@ZSRRBall: Na biologię mówi się ''przyrka''
Odpisz
18 stycznia 2018, 21:55
Ja 7 kl
Odpisz
18 stycznia 2018, 17:50
Szkielety z jeziora tak mają.
Odpisz
18 stycznia 2018, 15:06
B Y Ł O
Odpisz
16 stycznia 2018, 12:27
wydaje mi się że było
Odpisz
16 stycznia 2018, 16:52
@esterin: tak było
Odpisz
16 stycznia 2018, 15:26
u mnie tak bylo z teatem z chemii
Odpisz
16 stycznia 2018, 13:49
Raczej odwrotnie ale ok
Odpisz
16 stycznia 2018, 12:19
identyczną sytuacje miałam w ostatni czwartek, i małe ku*wie podały wszystko ku*wa zle
Odpisz
16 stycznia 2018, 12:26
@Majciak: Nauczka
Odpisz
Edytowano - 16 stycznia 2018, 12:27
@HeksaFobia: wiesz... pytanie sie co było to raczej nie należy do złego .. gdybym sie pytała o dokładne odp typu. 1.a 2.c itp .. to bym sie zgodziła
Odpisz
16 stycznia 2018, 12:41
@Majciak: "podaly wszystko ku*wa źle"
Odpisz
Edytowano - 16 stycznia 2018, 12:53
@HeksaFobia: dzieciak; będzie *teraz daje jakieś byle jakie przykłady* skorupy ziemi ...itp
a ja se przez całą lekcje to gówno powtarzałam i wkułam na pamięć a potem okazuje sie, że było wgl jakieś inne je**ne gówno o np. powietrzu .. co ma wgl to gówno do skorup ziemii *czaisz aluzje?*
Odpisz
16 stycznia 2018, 12:57
@Majciak: Opisuj lepiej
Odpisz
16 stycznia 2018, 13:00
@HeksaFobia: dziciak podał mi materiały i zagadnienia o których nawet nie była mowa na teście .. teraz czaisz?
Odpisz
16 stycznia 2018, 13:11
@Majciak: Czailem od początku, tylko łapie za słówka żebyś często pisała bardziej dokładnie
Odpisz
16 stycznia 2018, 13:12
@HeksaFobia: good
Odpisz