Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
KwasAcetylosalicylowy

16 stycznia 2018, 22:35

Pamiętam, jak tam były takie ,,furtki'' dla dzieci, a ja kucałem i przez nie wchodziłem. Polskie geny na coś się przydały.

Avatar Windows_10

17 stycznia 2018, 19:07

jakie furtki?

Avatar DMCJCD

17 stycznia 2018, 19:20

@Windows_10: Frankfurtki.

Avatar
KwasAcetylosalicylowy

17 stycznia 2018, 20:11

@Windows_10: No takie jakby ścianki z otworem w kształcie małego dziecka. Nie trzeba było biletu kupować jak się przez tą bramkę przeszło.

Avatar Windows_10

17 stycznia 2018, 20:13

o kurde, to faktycznie cebula xD

Avatar Grzechoooo

11 czerwca 2018, 17:04

słowiański przykuc na coś się przydał?

Avatar Zwykly_uzytkownik_jeja

30 stycznia 2018, 22:02

Lol to tylko 2 złote

Avatar Hawaiiball

Edytowano - 18 stycznia 2018, 11:17

I wy się dziwicie, że zachód ma was za szkodników.

Avatar Broski

17 stycznia 2018, 22:33

Prawie jak Hindusi.

Avatar
Konto usunięte

17 stycznia 2018, 20:41

wspólne sranie polepsza znajomość

Avatar Ares011

17 stycznia 2018, 19:43

Ja też tak za granicą robiłem wiele razy bo nie widzę sensu płacić skoro mogę siku w krzali, chyba że chodzi o dwójkę to wtedy płacę za wc

Avatar Zygarde

16 stycznia 2018, 21:44

Tylko że w Niemczech faktycznie płaci się połowę ceny w toalecie. Na większości stacji benzynowych dostaje się coś w rodzaju bonu który można użyć w sklepie. Ja z tatą jeżdżąc po Niemczech ciężarówką przez 3 tygodnie uzbieraliśmy tych bonów na LEGO

Avatar
Deszcz

17 stycznia 2018, 08:23

@Zygarde: A ile bonów macie od takich pań?

Avatar Henzej

16 stycznia 2018, 21:46

Jedyne co mnie rozbawiło to ten chłopak w zielonej koszulce

Avatar XStuntManiac1

16 stycznia 2018, 21:35

Ale jak w jakimś polskim pubie, czy innym barze jest toaleta za 2 złote to spoko.

Avatar
Konto usunięte

16 stycznia 2018, 21:38

@XStuntManiac1: gdzie szwabom płacić, kurła

Avatar XStuntManiac1

16 stycznia 2018, 21:42

No tak, zapomniałem!
To oni mają nam, biednym Polakom za 2 wojnę światową płacić! Halyna! Dzie moja darmowa tołaleta!

Avatar
Konto usunięte

16 stycznia 2018, 21:59

@XStuntManiac1: Spoko? Ciekawe gdzie znajdziesz janusza co ci 2 złote zapłaci za toaletę

Avatar Princess_Unattainable

16 stycznia 2018, 21:36

robaki biedne. mnie tam stać aby srać w niemczech elo

Avatar COYAN

16 stycznia 2018, 21:21

Takie prawdziwe

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niegrzeczny Oskarek

Totalnie

Można, tylko trzeba wstawać rano

Niezniszczalne

Powodzenia

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka