Wyobrażenia o subkulturach
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
No to posłuchane
To będzie bolało
Trzeba brać osobną torbę
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 września 2011, 16:12
średniawka... daję 3/5 za to piąte od góry (nie znam terminologii)
reszta niezbyt śmieszne...
Odpisz
5 listopada 2011, 17:19
@Tavenger: 5 od góry to punki. Możesz odwdzięczyć się jak mi powiesz co to jest przedostatnie
Odpisz
7 listopada 2011, 18:34
gracze MMORPG :>
Odpisz
7 listopada 2011, 18:57
@Tavenger: OK. Dzięki. To oni tworzą subkulturę?
Odpisz
8 listopada 2011, 11:39
ch ich wie... ważne, że są...
Odpisz
19 września 2011, 16:15
na drugim obrazku nazistów jest literówka - napisali Arbeit mach freit (czyli nie 'praca czyni wolnym' tylko (kurde, nie istnieje słowo FREIT w niemieckim))
Odpisz
25 sierpnia 2011, 11:49
haha
Odpisz
13 sierpnia 2011, 11:55
CZEMU NIE MA TU METALI!!!!!!????
Odpisz
4 sierpnia 2011, 11:12
dziwne, że brakuje tu emo a najlepsi hippisi 5/5
Odpisz
5 maja 2011, 19:53
o ja cie że ja własnej subkultury nie poznałam O__o" (mianowicie ta pierwsza jestem Gotką)
Odpisz
30 marca 2011, 11:49
@adi83493: Właśnie o to chodzi, że nic. Bo punki (te stereotypowe i te co są naprawdę) chleją na potęgę, palą, ubrania są identyczne i zachowania też. Oni po prostu nie wciskają nikomu kitu że nie są tym kim są.
Odpisz
10 marca 2011, 17:15
0/5 żalowe
Odpisz
26 stycznia 2011, 20:39
co sie zmieniło w 5 obrazku? 0/5
Odpisz
2 sierpnia 2010, 17:33
najlepszy to 5 od góry! super!
Odpisz
30 czerwca 2010, 09:54
to przedostatnie to gracze RPG
Odpisz
21 czerwca 2010, 19:08
Haha Punk's not dead, zero zmiany :D
5/5
Goth też fajnie wyszedł :D
Odpisz
21 czerwca 2010, 16:32
heh
Odpisz
21 czerwca 2010, 10:04
Z tym, że niemieckie kobiety są postrzegane jako grube i brzydkie i tak jest :D
Odpisz
20 czerwca 2010, 20:42
:::..Bo czsem już tak jest..:::
Odpisz