Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Tavenger

19 września 2011, 16:12

średniawka... daję 3/5 za to piąte od góry (nie znam terminologii)
reszta niezbyt śmieszne...

Avatar
Konto usunięte

5 listopada 2011, 17:19

@Tavenger: 5 od góry to punki. Możesz odwdzięczyć się jak mi powiesz co to jest przedostatnie

Avatar Tavenger

7 listopada 2011, 18:34

gracze MMORPG :>

Avatar
Konto usunięte

7 listopada 2011, 18:57

@Tavenger: OK. Dzięki. To oni tworzą subkulturę?

Avatar Tavenger

8 listopada 2011, 11:39

ch ich wie... ważne, że są...

Avatar Tavenger

19 września 2011, 16:15

na drugim obrazku nazistów jest literówka - napisali Arbeit mach freit (czyli nie 'praca czyni wolnym' tylko (kurde, nie istnieje słowo FREIT w niemieckim))

Avatar
Konto usunięte

25 sierpnia 2011, 11:49

haha

Avatar
Konto usunięte

13 sierpnia 2011, 11:55

CZEMU NIE MA TU METALI!!!!!!????

Avatar
Konto usunięte

4 sierpnia 2011, 11:12

dziwne, że brakuje tu emo a najlepsi hippisi 5/5

Avatar SamurajSonia

5 maja 2011, 19:53

o ja cie że ja własnej subkultury nie poznałam O__o" (mianowicie ta pierwsza jestem Gotką)

Avatar zuakropka

30 marca 2011, 11:49

@adi83493: Właśnie o to chodzi, że nic. Bo punki (te stereotypowe i te co są naprawdę) chleją na potęgę, palą, ubrania są identyczne i zachowania też. Oni po prostu nie wciskają nikomu kitu że nie są tym kim są.

Avatar Truskafeczka

10 marca 2011, 17:15

0/5 żalowe

Avatar adi83493

26 stycznia 2011, 20:39

co sie zmieniło w 5 obrazku? 0/5

Avatar lulanda

2 sierpnia 2010, 17:33

najlepszy to 5 od góry! super!

Avatar q_salis

30 czerwca 2010, 09:54

to przedostatnie to gracze RPG

Avatar FallenLeaves

21 czerwca 2010, 19:08

Haha Punk's not dead, zero zmiany :D
5/5
Goth też fajnie wyszedł :D

Avatar karol123125

21 czerwca 2010, 16:32

heh

Avatar Quoguth

21 czerwca 2010, 10:04

Z tym, że niemieckie kobiety są postrzegane jako grube i brzydkie i tak jest :D

Avatar edyta_96_13

20 czerwca 2010, 20:42

:::..Bo czsem już tak jest..:::

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To się nie może nie udać

No to posłuchane

To będzie bolało

Trzeba brać osobną torbę

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka