Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Karso21Respawn

16 kwietnia 2013, 18:18

a biedne dzieci w afryce gloduja...

Avatar chupacabra001

16 kwietnia 2013, 18:30

@Karso21Respawn: Więcej ludzi umiera przez nadwagę, niż z głodu. :-]

Avatar Karso21Respawn

16 kwietnia 2013, 18:42

@chupacabra001: niech zdychają...

Avatar Epickiodkrywca

16 kwietnia 2013, 18:56

@Karso21Respawn: to też dzieci z afryki zdychają teraz zdechło aż pięć :-| nie zależy ci na USA tak samo jak na afryce...|

Avatar sarnasarna

16 kwietnia 2013, 18:57

@Karso21Respawn: Chciałem to napisać...

Avatar Karso21Respawn

16 kwietnia 2013, 18:58

@Epickiodkrywca: nieogarniam twojej odpowiedzi XD mozesz powtórnie napisać?

Avatar chupacabra001

16 kwietnia 2013, 18:59

@Epickiodkrywca: Aaa, niech całe te USA zdechnie. Lepiej dla świata.

Avatar Pikachu

16 kwietnia 2013, 20:19

@chupacabra001: nie, bo wtedy Rosja mogłaby rozszerzyć swoje wpływy po za Europę wschodnią i mógłby wrócić komunizm (tylko mi tu nie pisz jak to za komuny było pięknie i cudownie). USA było jedynym państwem nie dotkniętym przez II wojnę światową (bo przyłączyło się do niej dopiero po ataku Japonii). To dzięki USA państwa zrujnowane wojną mogły się odbudować (UNRA, plan Marshalla). Polska też mogła skorzystać z planu Marshalla i nawet chciała, ale... kochane komunistyczne władze go nie przyjęły. No i jeszcze sprawa zwykłych, szarych Amerykanów. Czym oni zawinili, że chcesz żeby zdechli? Bez USA wcale nie byłoby lepiej dla świata. Byłoby gorzej.

Avatar chupacabra001

16 kwietnia 2013, 20:48

@Pikachu: Amerykanie ukrywają swoje prawdziwe oblicze.
Myślisz, że prowadzą te wojny dlatego, że zależy im na wolności ludzi?
Myślisz, że zamach na WTC to robota Bin Ladena?
Amerykanie walczą tylko wtedy, kiedy mają z tego korzyść. To co prawda jest normalne. Ale niepokojący jest fakt, że to kryją. Tak de facto oni niewiele się różnią od komunistów. Komuniści przynajmniej nie ukrywali swoich intencji.

Avatar Pikachu

16 kwietnia 2013, 21:05

@chupacabra001: Dawni komuniści. Dzisiejsi ukrywają prawdę o Smoleńsku (chociaż trzeba być ślepym, żeby nie domyślić się co tam się wydarzyło) i wmawiają nam, że wszyscy zamordowani przez nich (mogący im zaszkodzić) popełnili samobójstwo? Nie ma dowodu na to, że zamach na WTC to robota USA nie ma dowodów (w przeciwieństwie na to, że katastrofa smoleńska nie była wypadkiem). Nawet jeśli, to i tak nie zmienia faktu, że Bin Laden aniołkiem nie był. Określenie "Amerykanie walczą..." jest niewłaściwe. To władza USA walczy. Zwykli Amerykanie nie chcą wojny, rodziny żołnierzy USA chcieliby ich powrotu tak samo jak my chcemy powrotu naszych. Nie są niczemu winni. Nie oni wywołali te wszystkie wojny. Mając do wyboru Obamę patrzącego gdzie by tu zdobyć ropę i Putina i uważać, żeby go nie obrazić bo odwiedzi "seryjny samobójca" albo w najlepszym wypadku wyląduje w łagrze, wybieram Obamę. No i po za tym żaden kraj nie jest idealny.

Avatar chupacabra001

16 kwietnia 2013, 21:14

@Pikachu: Ty tu o Smoleńsku nie zaczynaj pier.olić, nie zmieniaj tematu.
A że oficjalna wersja z WTC nie jest prawdziwa, mamy od groma dowodów. Bin Laden był biznesmenem i nie wadził nikomu. :-) I w porównaniu z rządem USA to on jest aniołkiem.
"To władza USA walczy." - to jest oczywiste. Szara masa nigdy nie jest winna.
Swoją drogą - poziom edukacji w USA jest na 3 miejscu od końca. Już w Afganistanie lepiej uczą. Czy to nie jest dziwne, że tak rozwinięty kraj, a poziom szkół tak beznadziejny?
W szkołach uczą tak dużo, na ile pozwoli na to rząd. Jeżeli rząd tak ogranicza edukację, to chce, aby ludzie byli debilami. A dlaczego rządzący chcą, aby byli debilami? Bo idiotą jest łatwiej manipulować. Trzeba być ślepym, żeby się nie domyślić. ;-)

Avatar Pikachu

Edytowano - 16 kwietnia 2013, 21:35

@chupacabra001: Na przykład jakich? Al-kaida to pewnie nie jest żadna organizacja terrorystyczna tylko jakieś zwyczajne przedsiębiorstwo, nie? Szara masa sama pozwala robić z siebie debili. Tyko nieliczni potrafią ruszyć dupę i obalić swój rząd (Islandia, Bułgaria) i chociaż mimo ukrywania tych faktów przez media dzięki internetowi ujrzały światło dzienne. I nic to nie dało. Szarej masy zawsze jest więcej od władzy, więc mają przewagę. Tylko nie potrafią tego wykorzystać (a może potrafią, ale w zły sposób... wszyscy dobrze pamiętamy protest przeciwko ACTA). Rosja też nie ma wysokiego poziomu edukacji. Inna sprawa to to, że trzeba uczyć się na błędach. Ani Polacy ani Amerykanie tego nie zrobili (druga kadencja PO i druga kadencja Obamy... chociaż z drugiej strony jeśliby wygrał Romney też mogłoby być źle).

Avatar chupacabra001

16 kwietnia 2013, 21:47

@Pikachu: Organizacją terrorystyczną można śmiało nazwać rząd USA. Al-Kaida jest tutaj tylko pionkiem. Szara masa działa tylko wtedy, kiedy jest świadoma zagrożenia. Akurat ACTA to idealny przykład. Acz większość szarej masy to najczystsze gamonie. No Rosja nie ma wysokiego poziomu edukacji, fakt. Ale nie jest też aż tak tragiczny. Oni wiedzą, że Europa to kontynent.
Co do Ruskich... Oni mają ogromny potencjał, jednak marnują go między innymi przez rozpijaczone społeczeństwo.
Druga kadencja PO to katastrofa. Jednak PiS jest niewiele lepszy. Teraz to pisiory mają największe poparcie. Ale wolę z Tobą nie tykać tego tematu, nie mam jakoś teraz ochoty na tego typu spory.
Gdyby Romney wygrał, byłoby bardzo źle. Putin go oficjalnie nazwał największym wrogiem.

Avatar Pikachu

Edytowano - 16 kwietnia 2013, 22:02

@chupacabra001: Chciałbyś, żeby nad światem zapanowali islamscy ekstremiści? Rozpijaczone społeczeństwo jest korzystne dla Putina, bo pijany naród nie zwraca uwagi na to co się dzieje wokół. PiS jest o wiele lepszy od PO. To media kontrolowane przez rząd wmawiają, że PiS to tylko Smoleńsk (to chyba zrozumiałe, że Jarek chce odkryć prawdę o śmierci brata i innych), mohery i Rydzyk, co jest nie prawdą. Sondażom nie należy ufać, bo mają one nie wiele wspólnego z prawdą.

Avatar chupacabra001

16 kwietnia 2013, 22:08

@Pikachu: Jak już wcześniej napisałem - nie będę się z Tobą kłócić na temat pisu. Ty wiesz swoje, ja swoje, proste. Ja nie lubię Kaczora, bo to zwyczajny awanturnik. Ja się założę, że kiedy Jarek wygra te nieszczęsne wybory, nie będzie robił nic innego, tylko udowadniał, że w Smoleńsku był zamach. A dlaczego? Bo to dla nich korzystne. "Wielki bohater narodowy zginął w zamachu". Taki z niego bohater, a gówno tak de facto zrobił...
W Rosji to taki prosty człowiek mieszkający daleko na jakimś wypi.dowiu raczej się tym nawet nie interesuje.

Avatar Pikachu

17 kwietnia 2013, 13:48

@chupacabra001: Rosjanin na wypi.dowiu nawet nigdy by nie słyszał o Lechu, co jest zrozumiałe. Był polskim prezydentem, nie ruskim, więc taki rusek nie musi go kojarzyć. Lech Kaczyński dużo zrobił. Prowadził odważną politykę zagraniczną m.in. Gruzja)... i to był prawdopodobnie gwóźdź do jego trumny. Oprócz tego był patriotą. Jako pierwszy i jedyny prezydent obchodził rocznicę zbrodni katyńskiej (w końcu zginął lecąc na obchody jej 70-tej rocznicy), Westerplatte. A Kwach i Komoruch? Potrafią tylko ośmieszać. Pierwszy pijaństwem, drugi ciągłymi gafami (co innego jedna gafa na jakiś czas, ale nie ciągle... najlepsze to, że on chyba nawet nie zna konstytucji). W przypadku Kwacha jego sytuację ratowała jego żona, bo Jolantę (jak i Marię Kaczyńską) w przeciwieństwie do obecnej pierwszej damy jak najbardziej można nazwać damą. Wałęsa... to trochę skomplikowane. Niby stworzył Solidarność, niby miał duży udział w upadku komunizmu, ale... pokojowa nagroda nobla... nie powiedziałabym, że mu się należała. On po prostu użył solidarności do zdobycia władzy. Zdobył ją i solidarność już go nie obchodzi. Tak to jest, że nie każdy kto jest dobrym przywódcą będzie dobrym rządzącym. Niby jak ciągłe gadanie o Smoleńsku ma być korzystne dla PiS? Raczej wręcz przeciwnie. Po za tym to media i ślepo ufający im ludzie robią z Jarka głupka. Choćby np. wszedł na salę sejmową i puścił na tablecie ważne przemówienie Glińskiego... został zapamiętany jako człowiek, który trzymał tablet. Ale lepiej nie rozwijam tego tematu.

Avatar chupacabra001

17 kwietnia 2013, 15:27

@Pikachu: Chyba niepotrzebnie poruszyłem ten temat. :-) Dobra, dziś mam dobry humor i nie będę się z Tobą sprzeczać. Można przecież pisać na spokojnie, co nie?:-)
A niektórzy Rosjanie na wypi.dowiu nawet o 2 wojnie nie słyszeli - poważnie, byli tacy.

Avatar Epickiodkrywca

24 kwietnia 2013, 20:55

Avatar Epickiodkrywca

30 kwietnia 2013, 15:28

@Karso21Respawn: xd sorry klawiatura

Avatar Drag_on

23 czerwca 2021, 15:59

@chupacabra001: trochę foliarsko wyszło

Avatar
Konto usunięte

11 września 2016, 11:19

a ja myslalem ze te 2003, 2005 i 2013 to kolejna osoba xd

Avatar xKAMILxPLx

31 stycznia 2014, 10:47

1 na drugim obrazku wyglada jak kina

Avatar Bart33x

17 kwietnia 2013, 07:02

Dieta Mc'Donalda

Avatar
Konto usunięte

13 kwietnia 2013, 14:55

Jest masa teraz rzeźbimy!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Oczywista oczywistość

Cudnie

Brzmi legitnie

Rel, mam zakola jak Vesemir

Ale ile koron na wódeczke i gwinta będzie

Wiedza to nie wszystko

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka