Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Najbardziej realistyczny spośród modów
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nigdy na to nie wpadną
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 stycznia 2018, 19:12
Czekam na lawine komentarzy od ludzi tłumaczących swoje spie**olenie introwertyzmem
Odpisz
18 stycznia 2018, 19:52
@COYAN: No w sumie radykalny introwertyzm.
Odpisz
18 stycznia 2018, 20:56
@COYAN: jestem spie**olony introwertyzmem
Odpisz
19 stycznia 2018, 04:25
@COYAN: Introwertykowi (mi)ciężko nawiązywać nowe kontakty, ale znowu nie znaczy to że jak debil odgradzam się od łudzi. Niewiele bo niewiele ale kilka osób "znam"i się z nimi zadaję
Odpisz
11 lipca 2018, 17:59
@Ensis: Nie mam pojęcia, skąd wział się mit, że introwertycy nie nawiązują nowych znajomości i mają z tym kłopot
Odpisz
18 stycznia 2018, 13:27
było
Odpisz
18 stycznia 2018, 15:00
I to Jeszcze śmieszniej zrobione.
Odpisz
19 stycznia 2018, 02:37
a możesz powiedzieć jak ty byli. zrobione?
Odpisz
19 stycznia 2018, 09:17
Odpisz
19 stycznia 2018, 14:31
Dziękuję!~ ^^
Odpisz
18 stycznia 2018, 14:22
Dlatego nie piję
Odpisz
18 stycznia 2018, 18:53
@cotthlette: pijesz
Odpisz
18 stycznia 2018, 19:01
@dominik581: Nie pije
Odpisz
18 stycznia 2018, 20:38
@cotthlette: mnie nie oszukasz
Odpisz
18 stycznia 2018, 21:48
@dominik581: Nie mam na co cie nabierać
Odpisz
18 stycznia 2018, 22:19
@cotthlette: wy wszycy spiskujecie przeciwko mnie, nikomu nie można wierzyć (pijesz)
Odpisz
18 stycznia 2018, 22:25
@dominik581: Ja nie kłamie
Odpisz
18 stycznia 2018, 22:28
@cotthlette: ja też
Odpisz
18 stycznia 2018, 18:20
Wygląda na to, że jestem mitycznym stworzeniem
Odpisz
18 stycznia 2018, 20:00
@Aracz: koniem?
Odpisz
18 stycznia 2018, 18:49
U mnie to działa
Odpisz