Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nigdy na to nie wpadną
Równi i równiejsi
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Niezniszczalne
Z klasą się trzeba urodzić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 stycznia 2018, 15:57
ja tam nie lubię tego jednego zimnego chłopca. idąc do domu umieram w środku
Odpisz
21 stycznia 2018, 21:47
@Windows_10: to go podpal jak jest zimny
Odpisz
22 stycznia 2018, 13:08
@ruzwelt1: da się palić śnieg?
Odpisz
22 stycznia 2018, 13:25
@Windows_10: a co za problem wylać benzynę?
Odpisz
22 stycznia 2018, 00:37
Kiedys byly sniegi. Oj mocium panie ja pamietam
Odpisz
21 stycznia 2018, 22:45
ja z śniegu zbudowalam pieska i misia
Odpisz
21 stycznia 2018, 21:08
Nienawidzę śniegu
Odpisz
21 stycznia 2018, 21:09
@darcus: Lubię śnieg
Odpisz
21 stycznia 2018, 21:09
@Krzyniu:
Odpisz
21 stycznia 2018, 21:46
@darcus: ja też piona!
Odpisz
21 stycznia 2018, 21:56
@Krzyniu:
Odpisz
21 stycznia 2018, 22:06
@DeTeO238: Powinno być odwrotnie :v
Odpisz
18 stycznia 2018, 18:09
Bo jak spadnie śnieg to jest cieplej a przynajmniej tak się wydaje
Odpisz
21 stycznia 2018, 21:45
Najlepsze jest to, że w nocy jest jaśniej przez śnieg.
Odpisz
21 stycznia 2018, 21:34
klimacik jest
Odpisz
21 stycznia 2018, 21:15
tylko śnieg pada u mnie o 22 :(
Odpisz
21 stycznia 2018, 21:06
Ja lubię śnieg bo jestem w górach, i wygląda to wszystko wtedy zajebiście
Odpisz
18 stycznia 2018, 20:28
Kurde, to o mnie ;_;
Odpisz
Edytowano - 18 stycznia 2018, 16:08
Mam wyje**ne na śnieg :^)
Odpisz
18 stycznia 2018, 15:53
Tylko ja jestem takim po***** że rowerem jeżdżę tylko do szkoły, ale jak spada śnieg to biorę go na jakieś zasypane w ch*j zadupia próbując się nie zabić?
Odpisz
18 stycznia 2018, 15:49
Nie narzekałam na brak śniegu, ale narzekam na to, że spadł
Odpisz