Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ReS2903

18 stycznia 2018, 21:14

> kup lódz
>pomysl ze w miescie jest h*jowo
>zabierasz ziomków i spi***alasz do Jarkendaru
>myslisz sobie ze zajebiscie byloby zrobic sobie wlasne miasto na bagnach
>oku*wa.txt
>buudujecie obóz,zbieracie reszte ekipy i h*j
>jakis czas potem dowiadujesz sie ze w miescie nikogo nie ma
>wtf.avi
>nie zdaz pomyslec o tym a u twoich bram stoi cale je**ne Khorinis
>kazesz im zapi***alac w kopalni
>kapitalzm.exe
>gdy wszystko dobrze sie uklada wbija do obozu jakis koles bez imienia
>cotoku*wamabyc.bin
>nagle ziomek zaczyna zapi***alac twoich ziomków i przejmowac ich stanowiska
>nie minelo piec minut a ziomek juz sie wbija do twojej kopalni zlota
>slyszysz ze ktos sieka cebulke
>nagle wszystko ucicha,kolesia nie ma a wszyscy zaje**ni
>widzisz ze ostatni twój ziomek lezy bez glowy na kupie zlota
>dzien pozniej kolo znowu wbija na rewir
>srasz w gacie i chowasz sie w komnacie zamknietej na ku*wa jakies czary ktorych sam nie ogarniasz
>kolo wbija jakims cudem
>noi***.jpg
>nie daje ci nawet wytlumaczyc co sie stalo i nagle lezysz na ziemi
>kolo kradnie twoj zajebisty miecz kupiony na targu od jakiegos zamaskowanego ziomka
>ten sie wydziera ze to bron zlego boga
>ostatnie co widzisz to jak kolo wybiega z mieczem w reku i leje w gacie z radosci
Tak oto zginelo pol miasta z reki jednego ziomka majacego was za bandytów ktorzy porywaja ludzi do zapie**olu w kopalni

Avatar Hawaiiball

18 stycznia 2018, 22:04

Avatar Lekki69

19 stycznia 2018, 07:17

@ReS2903: Własnego autorstwa?

Avatar cotthlette

18 stycznia 2018, 17:57

Jaki plan.. aż się zgubiłem

Avatar kokosek112

18 stycznia 2018, 20:11

@cotthlette: pomóc ci znaleźć drogę do domu?

Avatar lulz123

18 stycznia 2018, 20:58

@kokosek112: do u know da wey?

Avatar ResiaPL

18 stycznia 2018, 21:08

@lulz123: Trafisz?

Avatar polak922

Edytowano - 18 stycznia 2018, 23:27

@ResiaPL: dis is di quin
Shi knowa da wey

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ładne rzeczy

To będzie bolało

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Północne Węgry

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka