Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie idź!
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Dobrze czasem się oderwać
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 stycznia 2018, 04:16
Jeśli ma zbyt dużą średnicę to i tak utknie
Odpisz
20 stycznia 2018, 13:23
@lorax12: No chyba nie średnicę.
Odpisz
20 stycznia 2018, 14:02
@kolkav5: Długość boku
Odpisz
20 stycznia 2018, 13:21
Było
Odpisz
Edytowano - 19 stycznia 2018, 00:01
To bycie wyjątkowym wcale nie jest fajne. Wszyscy zwracają na ciebie uwagę, zawsze o tobie pamiętają i chcą się z tobą zaprzyjaźnić. Odstawanie od grupy to najgorsze co może być.
Odpisz
Edytowano - 19 stycznia 2018, 00:39
No to w końcu wyjątkowy czy odstający?
"Wyjątkowy" to pojęcie które samo w sobie jest pozytywne (negatywnego wydźwięku nabiera tylko jako określenie podczepione pod inny przymiotnik [np. "wyjątkowo głupi", "wyjątkowo niezdarny" etc.]); to o czym mówisz to nie wyjątkowość - odstawanie od reszty - odmienność (neutralne pojęcie - negatywne w kontekście). Warto postawić między nimi kreskę.
Co prawda można się rozwijać nad tym że np. niektóre osoby sławne (wyjątkowe) czują się samotne i w ogóle (odmienne) ale to już tematy społeczne a nie lingwistyczne...
Odpisz
19 stycznia 2018, 00:39
Z jednej strony jest fajne, bo się odstaje od innych. Nie jest się zwykłym, szarym człowiekiem. Ale z drugiej jest też kompletnie do podtarcia się z powodów które wymieniłaś.
Odpisz
19 stycznia 2018, 01:30
Bardzo ciekawa opinia, z wyboru odstaję od grupy i nikt na przestrzenie ostatnich lat nie próbował się ze mną w szkółkach zaprzyjaźnić
Odpisz
19 stycznia 2018, 09:10
To to że ludzie o tobie pamiętają to coś złego?
Odpisz
19 stycznia 2018, 08:31
Nie dość że było to jeszcze była wersja z feninistką.
Odpisz
18 stycznia 2018, 23:15
Chyba byo ale nie jestem pewien
Odpisz
18 stycznia 2018, 23:20
@MrCC4: potwierdzam że było
Odpisz
18 stycznia 2018, 23:24
@ersysek: dziękuję za potwierdzenie
Odpisz
18 stycznia 2018, 23:24
@ersysek: ku*wa dajcie mu w koncu sie poczuc wyjatkowym
Odpisz
18 stycznia 2018, 23:38
Ah*jci, byo
Odpisz
18 stycznia 2018, 23:39
@abuq1: było że było
Odpisz
19 stycznia 2018, 05:03
@MrCC4: było sam dodawałem
Odpisz