Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ch-chesz wyparować...?
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Za co ta premia
Ostry ten sędzia
To by wystarczyło
Ziarenko traumy wyrosło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 stycznia 2018, 22:19
W mojej klasie jeden mój ziomek jest starszy ode mnie o 2 lata ;_;
Odpisz
20 stycznia 2018, 22:20
@Rudymaciek05: Fajny murzynek na górze
Odpisz
20 stycznia 2018, 22:47
@Rudymaciek05: Kek w mojej też. Kamil nie zdał 2 razy.
Odpisz
20 stycznia 2018, 23:51
@Ziemniak_Illuminati: Kek, w mojej klasie rok temu był Kamil, który też nie zdał, ale tylko raz
Odpisz
21 stycznia 2018, 00:18
@Ziemniak_Illuminati: Nie rozumiem fenomenu niezdania 2 razy do następnej klasy. Rozumiem raz, no ale bez jaj, dwa? Przecież po niezdaniu za pierwszym razem to już znasz w jakiś sposób materiał i chyba choć troche go ogarniasz, że zdasz na tą dwóję. Pytałeś się może kolegi kiedyś jak on to zrobił? XD
Odpisz
21 stycznia 2018, 00:23
@katejoz: Człowieku, on w tym roku był chyba ok. 15 dni w szkole.
Odpisz
21 stycznia 2018, 08:34
@katejoz: Poza tym można nie zdać 2 a potem 3 klasy. Więc no nie musiał tej samej klasy nie zdać
Odpisz
Edytowano - 21 stycznia 2018, 08:44
@Ziemniak_Illuminati: Jak jesteśmy w temacie kto zdał kto nie zdał, mam takiego w klasie Mateusza który nie zdał dwa razy, jeszcze w tym roku zachowuje się źle. Powiedzcie mi jak można powtarzać materiał dwa lata i go nie znać? Tak sobie ustawił w głowie, że po obiedzie natychmiast do domu. Licząc jego punkty w zaszłym roku to -400. I zdał... Na wf-ie rzuca piłkami jak opętany, na historii raz chyba dostał -30 i 1. Powód?
Napad na nauczyciela ( zabrała mu butelkę) zaznaczyła że była bójka, bo siłowali się ławką... Dużo ich jest, ale nie chce mi się pisać.
Odpisz
21 stycznia 2018, 22:06
@Ziemniak_Illuminati: No chyba że XD
Odpisz
27 stycznia 2018, 16:30
@Ziemniak_Illuminati: Heh, u mnie też i też się nazywa Kamil. xD
Odpisz
21 stycznia 2018, 11:36
Ja jestem najmłodsza z klasy i jednocześnie najwyższa XD
Odpisz
21 stycznia 2018, 09:05
Ja jestem w ekipie najstarszy
Odpisz
19 stycznia 2018, 15:29
I ten mały dzieciak co sie gapi gesslerowej na cycki
Odpisz
20 stycznia 2018, 20:11
Odpisz
20 stycznia 2018, 20:12
albo ta dziewczynka
Odpisz
20 stycznia 2018, 22:22
@kokosek112: Ta pani nie miała szczęścia
Odpisz
20 stycznia 2018, 21:35
w tym przypadku o jakieś czterdzieści parę
Odpisz
19 stycznia 2018, 16:23
Dobra kto z was do harcerz?
Odpisz