Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Rudymaciek05

20 stycznia 2018, 22:19

W mojej klasie jeden mój ziomek jest starszy ode mnie o 2 lata ;_;

Avatar Slithey

20 stycznia 2018, 22:20

@Rudymaciek05: Fajny murzynek na górze

Avatar Ziemniak_Illuminati

20 stycznia 2018, 22:47

@Rudymaciek05: Kek w mojej też. Kamil nie zdał 2 razy.

Avatar Rudymaciek05

20 stycznia 2018, 23:51

@Ziemniak_Illuminati: Kek, w mojej klasie rok temu był Kamil, który też nie zdał, ale tylko raz

Avatar katejoz

21 stycznia 2018, 00:18

@Ziemniak_Illuminati: Nie rozumiem fenomenu niezdania 2 razy do następnej klasy. Rozumiem raz, no ale bez jaj, dwa? Przecież po niezdaniu za pierwszym razem to już znasz w jakiś sposób materiał i chyba choć troche go ogarniasz, że zdasz na tą dwóję. Pytałeś się może kolegi kiedyś jak on to zrobił? XD

Avatar Ziemniak_Illuminati

21 stycznia 2018, 00:23

@katejoz: Człowieku, on w tym roku był chyba ok. 15 dni w szkole.

Avatar Lekki69

21 stycznia 2018, 08:34

@katejoz: Poza tym można nie zdać 2 a potem 3 klasy. Więc no nie musiał tej samej klasy nie zdać

Avatar Slithey

Edytowano - 21 stycznia 2018, 08:44

@Ziemniak_Illuminati: Jak jesteśmy w temacie kto zdał kto nie zdał, mam takiego w klasie Mateusza który nie zdał dwa razy, jeszcze w tym roku zachowuje się źle. Powiedzcie mi jak można powtarzać materiał dwa lata i go nie znać? Tak sobie ustawił w głowie, że po obiedzie natychmiast do domu. Licząc jego punkty w zaszłym roku to -400. I zdał... Na wf-ie rzuca piłkami jak opętany, na historii raz chyba dostał -30 i 1. Powód?
Napad na nauczyciela ( zabrała mu butelkę) zaznaczyła że była bójka, bo siłowali się ławką... Dużo ich jest, ale nie chce mi się pisać.

Avatar katejoz

21 stycznia 2018, 22:06

@Ziemniak_Illuminati: No chyba że XD

Avatar szczerbatek12

27 stycznia 2018, 16:30

@Ziemniak_Illuminati: Heh, u mnie też i też się nazywa Kamil. xD

Avatar inka_2006

21 stycznia 2018, 11:36

Ja jestem najmłodsza z klasy i jednocześnie najwyższa XD

Avatar
Konto usunięte

21 stycznia 2018, 09:05

Ja jestem w ekipie najstarszy

Avatar
Konto usunięte

19 stycznia 2018, 15:29

I ten mały dzieciak co sie gapi gesslerowej na cycki

Avatar kokosek112

20 stycznia 2018, 20:11

Avatar kokosek112

20 stycznia 2018, 20:12

albo ta dziewczynka

Avatar Slithey

20 stycznia 2018, 22:22

@kokosek112: Ta pani nie miała szczęścia

Avatar EpicArcher

20 stycznia 2018, 21:35

w tym przypadku o jakieś czterdzieści parę

Avatar MrKotowski

19 stycznia 2018, 16:23

Dobra kto z was do harcerz?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Młodzi gniewni

Nie idź!

Ostry ten sędzia

Fajnie że odpowiedzieli

Ziarenko traumy wyrosło

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka