Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Fajnie że odpowiedzieli
Ostry ten sędzia
Przerwa na herbatkę
Najbardziej realistyczny spośród modów
Szybki jak błyskawica
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 stycznia 2018, 15:12
Odpisz
Edytowano - 20 stycznia 2018, 16:02
@KrzyBoGo: *był *klatoren
≥=≤ czcionka
Ale fajny pomysł.
Odpisz
19 stycznia 2018, 14:23
najlepszy przyjacielu*
Odpisz
19 stycznia 2018, 14:24
boli mocniej
Odpisz
Edytowano - 19 stycznia 2018, 14:43
co ty ku*wa wiesz o bólu
Odpisz
19 stycznia 2018, 14:48
@juzi46: całkiem sporo, spytaj siostry
Odpisz
19 stycznia 2018, 20:04
Zdania rozpoczyna się z DUŻEJ litery.
Odpisz
19 stycznia 2018, 20:06
@KaSuPl: wyje**ne w Ciebie, krypto polonisto
Odpisz
19 stycznia 2018, 20:10
Ortografia to rzecz potrzebna. Poprostu zwróciłem uwagę. Gdyż taki błąd trochę boli w oczy to tak jak bym napisał zamiast "Góra" "gura". Boli w oczy prawda?
Odpisz
19 stycznia 2018, 20:16
@KaSuPl: przed gdyż powinien byc przecinek, a nie kropka więc pysk juz tam
Odpisz
19 stycznia 2018, 20:16
@KaSuPl: i do tego "po prostu", pi**okleszczu
Odpisz
19 stycznia 2018, 20:17
@KaSuPl: i do tego "jakbym", prostaku
Odpisz
19 stycznia 2018, 21:26
Zaorany/a
Odpisz
20 stycznia 2018, 00:41
@Adi34: opluty
Odpisz
Edytowano - 20 stycznia 2018, 07:31
@KaSuPl: Zdania zaczyna się z WIELKIEJ litery.
Duża to duża, litera "a" może być dużą nie będąc wielką.
Poza tym zj*bałeś temat, nie przypie*dalaj się jak sam nie umiesz w polski (gramatyka, błędy językowe...)
Odpisz
20 stycznia 2018, 09:29
@KaSuPl: ić stont
Odpisz
20 stycznia 2018, 09:31
Kiedy dodajesz obrazek do ulubionych że względu na wątek :U
Odpisz
20 stycznia 2018, 10:06
@LukeSkywalkerrr: Gówno wiesz, a sie wypowiadasz, zdania można zaczynać i z wielkiej i z dużej litery, z czego duża jest bardziej poprawna, będąc przeciwienstwem małej. Nie staraj się być fajny na siłę, gówniarzu
Odpisz
Edytowano - 20 stycznia 2018, 11:35
-nie kierowałem tego do Ciebie, jedyne co miałem na celu to poprawienie wrzechwiedzacej osoby :v
-"zdania zaczyna się z wielkiej", a przynajmniej mnie uczyli że mówi się tak
-dlaczego stwierdzasz że staram się być fajny?
-gówniarz? może jeszcze zaczniesz jeździć po matce
Odpisz
20 stycznia 2018, 12:11
@LukeSkywalkerrr: to, że Cię tak uczyli wcale nie oznacza, że jest to w pełni poprawne, sprawdź coś jak nastepnym razem chcesz kogoś pouczać, a co do twojej mamy, to się nie wypowiem, bo to zła kobieta
Odpisz
20 stycznia 2018, 12:40
"Jedni wolą pisać dużą literą, inni wielką literą – to kwestia wyłącznie upodobań, żadnych zakazów ani nakazów tu nie ma. Trzeba tylko pamiętać, aby nie pisać z dużej (wielkiej) litery, gdyż wyrażenia te mają złą opinię w wydawnictwach poprawnościowych, mimo że ich frekwencja w tekstach jest duża."
Obie formy są więc poprawne, jak twierdzi strona PWN-u
Odpisz
19 stycznia 2018, 22:15
smutny piesek bez jaj
Odpisz
19 stycznia 2018, 17:02
Najgorzej
Odpisz