Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar KrzyBoGo

20 stycznia 2018, 15:12

Avatar BOSS111

Edytowano - 20 stycznia 2018, 16:02

@KrzyBoGo: *był *klatoren
≥=≤ czcionka
Ale fajny pomysł.

Avatar
Konto usunięte

19 stycznia 2018, 14:23

najlepszy przyjacielu*

Avatar
Konto usunięte

19 stycznia 2018, 14:24

boli mocniej

Avatar juzi46

Edytowano - 19 stycznia 2018, 14:43

co ty ku*wa wiesz o bólu

Avatar
Konto usunięte

19 stycznia 2018, 14:48

@juzi46: całkiem sporo, spytaj siostry

Avatar KaSuPl

19 stycznia 2018, 20:04

Zdania rozpoczyna się z DUŻEJ litery.

Avatar
Konto usunięte

19 stycznia 2018, 20:06

@KaSuPl: wyje**ne w Ciebie, krypto polonisto

Avatar KaSuPl

19 stycznia 2018, 20:10

Ortografia to rzecz potrzebna. Poprostu zwróciłem uwagę. Gdyż taki błąd trochę boli w oczy to tak jak bym napisał zamiast "Góra" "gura". Boli w oczy prawda?

Avatar
Konto usunięte

19 stycznia 2018, 20:16

@KaSuPl: przed gdyż powinien byc przecinek, a nie kropka więc pysk juz tam

Avatar
Konto usunięte

19 stycznia 2018, 20:16

@KaSuPl: i do tego "po prostu", pi**okleszczu

Avatar
Konto usunięte

19 stycznia 2018, 20:17

@KaSuPl: i do tego "jakbym", prostaku

Avatar Adi34

19 stycznia 2018, 21:26

Zaorany/a

Avatar SynBiskupa

20 stycznia 2018, 00:41

@Adi34: opluty

Avatar LukeSkywalkerrr

Edytowano - 20 stycznia 2018, 07:31

@KaSuPl: Zdania zaczyna się z WIELKIEJ litery.

Duża to duża, litera "a" może być dużą nie będąc wielką.

Poza tym zj*bałeś temat, nie przypie*dalaj się jak sam nie umiesz w polski (gramatyka, błędy językowe...)

Avatar juzi46

20 stycznia 2018, 09:29

@KaSuPl: ić stont

Avatar
Konto usunięte

20 stycznia 2018, 09:31

Kiedy dodajesz obrazek do ulubionych że względu na wątek :U

Avatar
Konto usunięte

20 stycznia 2018, 10:06

@LukeSkywalkerrr: Gówno wiesz, a sie wypowiadasz, zdania można zaczynać i z wielkiej i z dużej litery, z czego duża jest bardziej poprawna, będąc przeciwienstwem małej. Nie staraj się być fajny na siłę, gówniarzu

Avatar LukeSkywalkerrr

Edytowano - 20 stycznia 2018, 11:35

-nie kierowałem tego do Ciebie, jedyne co miałem na celu to poprawienie wrzechwiedzacej osoby :v
-"zdania zaczyna się z wielkiej", a przynajmniej mnie uczyli że mówi się tak
-dlaczego stwierdzasz że staram się być fajny?
-gówniarz? może jeszcze zaczniesz jeździć po matce

Avatar
Konto usunięte

20 stycznia 2018, 12:11

@LukeSkywalkerrr: to, że Cię tak uczyli wcale nie oznacza, że jest to w pełni poprawne, sprawdź coś jak nastepnym razem chcesz kogoś pouczać, a co do twojej mamy, to się nie wypowiem, bo to zła kobieta

Avatar LukeSkywalkerrr

20 stycznia 2018, 12:40

"Jedni wolą pisać dużą literą, inni wielką literą – to kwestia wyłącznie upodobań, żadnych zakazów ani nakazów tu nie ma. Trzeba tylko pamiętać, aby nie pisać z dużej (wielkiej) litery, gdyż wyrażenia te mają złą opinię w wydawnictwach poprawnościowych, mimo że ich frekwencja w tekstach jest duża."

Obie formy są więc poprawne, jak twierdzi strona PWN-u

Avatar szalonememe

19 stycznia 2018, 22:15

smutny piesek bez jaj

Avatar
SzanownyPanZulMietek

19 stycznia 2018, 17:02

Najgorzej

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Fajnie że odpowiedzieli

Ostry ten sędzia

Przerwa na herbatkę

Najbardziej realistyczny spośród modów

Szybki jak błyskawica

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka