Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tacy sami, a ściana między nami
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Były nóżki, nie ma nóżek
Dobrze czasem się oderwać
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 stycznia 2018, 16:12
Bdw. Poleci ktoś jakąś kierownicę w rozsądnej cenie?
Odpisz
Edytowano - 20 stycznia 2018, 01:52
Tfu, Logitech G29. Je**ć. Testowałem go i o ile pedały są spoko, tak FFB jest ch*jowy. I ta zębatka przeskakująca po środku, ja pie**olę!
Odpisz
20 stycznia 2018, 09:56
@kubakk12: kosztuje ok. 1k zł, jeśli nie chcesz mieć tego problemu możesz dać 2600 za thrustmaster t500rs ( kierownica + gałka zmiany biegów )
Odpisz
23 stycznia 2018, 13:36
@benek10: sądzę, że właśnie z tego względu, że kosztuje 1k zł jest to cena przesadzona. Kierownica lata jakby miała hemoroidy i skręca tak jak uważa, że byłoby lepiej. Chcesz wejść driftem w zakręt? Zapomnij, chyba że chcesz mieć wyłamane nadgarstki. Ogółem 2/10. Dałem punkt za pedały, fajnie wykonane.
Odpisz
23 stycznia 2018, 13:56
@benek10: Nie stać mnie na T300 czy T500RS, ale podobno T150 jest zajebisty i zbieram na niego hajs.
Odpisz
23 stycznia 2018, 13:59
@MrocznyMuffinek: Thrustmaster dla mnie jest liderem, testowałem choćby T300 byłem pod wrażeniem jaki tam jest świetny Force Feedback.
Odpisz
23 stycznia 2018, 14:25
@kubakk12: jak moja g27 padnie to chyba kupie sobie t300 lub t150 ale jestem zdania, że była warta tych 900 zł 2 czy 3 lata temu
Odpisz
23 stycznia 2018, 14:33
@benek10: Wcześniej może tak, ale gdy wszedł Thrustmaster to już co innego. Jeśli masz większy budżet to T300 jest lepszym wyborem.
Odpisz
23 stycznia 2018, 14:08
nie ma to jak robić stanowisko wyprofilowane i grać w The Crew jeśli mnie intuicja nie myli
Odpisz
23 stycznia 2018, 13:37
Było wyrwać siedzenie z samochodu
Odpisz
23 stycznia 2018, 13:57
@kronim: Widziałem na OLX ogłoszenie, gdzie koleś sprzedawał Thrustmastera T150 i fotel z Seata Ibizy.
Odpisz
23 stycznia 2018, 13:47
To nawet nie jest mem
Czemu ludzie wrzucają zwykłe zdjęcia z podpisem
Odpisz
20 stycznia 2018, 09:16
miałem sobie takie coś kupić tylko z fotelem z merca s klasy, potem zobaczyłem cene fotele i jednak nie robie
Odpisz
20 stycznia 2018, 07:20
Ważne że działa
Odpisz
19 stycznia 2018, 21:29
T🅾 w c🅰le nie jest t🅰kie złe
Odpisz
19 stycznia 2018, 21:03
trochę twardo
Odpisz
19 stycznia 2018, 19:44
Odpisz
19 stycznia 2018, 19:46
@Szymon123PL: oddycham beztlenowo mistrzu
Odpisz
19 stycznia 2018, 20:27
@Szymon123PL: Need for Speed: Paseratti
Odpisz
19 stycznia 2018, 20:34
@vass296:
Odpisz
19 stycznia 2018, 19:53
Gdy coś wygląda głupio ale działa to nie jest głupie
Odpisz
19 stycznia 2018, 19:26
Mam podobną kierownice ale z bez sprzęgła
Odpisz
19 stycznia 2018, 19:22
Fajne stópki
Odpisz