I 3 gwiazdki poszły się...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Dobrze czasem się oderwać
Rel
Brawo za czujność!
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 stycznia 2018, 21:24
Wiem że to chwalenie się statami, wiem że nikogo to nie obchodzi, ale pier*ole muszę to pokazać.
TAK KU*WA, LOGOWAŁEM SIĘ NA TĄ STRONĘ BITE 365 DNI, J*BANY ROK,
co ja zrobiłem ze sobą, po co mi to było
Odpisz
19 stycznia 2018, 21:35
@zyl15: Dla większości z nas wyzwaniem byłoby tego nie robić.
Odpisz
19 stycznia 2018, 22:24
@zyl15: Ja mam tylko 223 dni :/
Odpisz
20 stycznia 2018, 13:53
@zyl15: Chyba jestem bardzo poważnie uzależniony od memów
Odpisz
20 stycznia 2018, 13:54
@TheGardenPL: Ja pi*rdole, myślałem że tylko ja jestem tak pogięty, dobrze wiedzieć że inni też
Odpisz
25 stycznia 2018, 20:11
@zyl15: Mój rekord to 193 dni :/
Odpisz
25 stycznia 2018, 20:16
@zyl15: już prawie
Odpisz
25 stycznia 2018, 20:17
@zyl15: Ja mam 113 dni. Na poprzednim koncie 139. Trochę mało.
Odpisz
25 stycznia 2018, 20:18
@Tymek590: A u mnie słabo.
Odpisz
25 stycznia 2018, 20:19
@Anielka999: :/
Odpisz
25 stycznia 2018, 20:19
@zyl15:
Odpisz
25 stycznia 2018, 21:01
@zyl15: Ja logowałem się codziennie 454 dni niestety ta passa zakończyła się jak trafiłem do szpitala i po operacji przespałem cały dzień ;-;
Odpisz
25 stycznia 2018, 21:11
@zyl15: Amatorzy...
Odpisz
25 stycznia 2018, 21:11
@zyl15:
Odpisz
25 stycznia 2018, 21:18
@Diego_Island:
Odpisz
25 stycznia 2018, 21:31
Html edit? Jeśli nie to muszę cię poznać.
Odpisz
25 stycznia 2018, 21:37
@BOSS111: Nie. Po prostu kiedyś spędzałem tu zdecydowanie zbyt dużo czasu a teraz patrzę ile mi się uda to pociągnąć :v
Zresztą gdybym edytował to prędzej dałbym jakieś 1137 czy inne 666
Odpisz
25 stycznia 2018, 21:59
Słabo
Odpisz
25 stycznia 2018, 22:08
@Microfari: Idę popełnić sudoku.
Odpisz
25 stycznia 2018, 22:56
woah
Odpisz
Edytowano - 25 stycznia 2018, 23:04
@Microfari: A morał tej bajki i jest krótki i niektórym znany:
nie ważne jak chorym poj*bem jesteś, zawsze się znajdzie jeszcze większy chory poj*b
Odpisz
25 stycznia 2018, 23:25
@TheGardenPL: To się nie rymuje ~_~
Odpisz
25 stycznia 2018, 23:26
@zyl15: bida u mnie
Odpisz
26 stycznia 2018, 00:13
@Edward_Kenway: 😎
Odpisz
Edytowano - 26 stycznia 2018, 06:15
@zyl15: no ja nie wiem
Odpisz
21 grudnia 2018, 17:24
o boże, nigdy nic ci nie wypadło ? ;-;
Odpisz
21 grudnia 2018, 17:59
@trolli: A dni ciągle przybywa
Odpisz
21 grudnia 2018, 22:34
@Microfari: Oj przybywa, przybywa... Dobrze że ktoś odpowiedział na ten wątek, zapiszę go w ulubionych, do zobaczenia za kolejne kilkanaście miesięcy
Odpisz
21 grudnia 2018, 22:41
@TheGardenPL: wow
Odpisz
21 grudnia 2018, 22:42
@Microfari: ja to mogę tylko pomarzyć na razie o takim wyniku :/
Odpisz
Edytowano - 21 grudnia 2018, 22:46
@trolli: Wszystko przed Tobą, ja też w 2016 marzyłem o takim wyniku, i tak się składa że brak życia społecznego i narastające problemy psychiczne spełniają ten typ marzeń, więc w sumie nawet nie przywiązuje uwagi do tej odznaki, z przyzwyczajenia codziennie wchodzę na Jeja poprawić sobie humor
Odpisz
21 grudnia 2018, 22:49
@TheGardenPL: też codziennie wchodzę na jedną ale zdarza się że ten jeden dzień nie da rady :/
Odpisz
22 grudnia 2018, 09:33
@trolli: Jak sobię pomyślę, że jestem tu codziennie od założenia konta w 2014, to się zastanawiam jakim cudem jeszcze nie zdażyło mi się przegapić ani jednego dnia.
Odpisz
24 grudnia 2018, 21:32
@trolli: Wypadło. Na 1347 dniu. Od tego czasu wchodzę tu około raz na 2 tygodnie ¯\_(ツ)_/¯
Odpisz
17 czerwca 2019, 14:45
@TheGardenPL: Mijają dni, mijają lata...
Odpisz
17 czerwca 2019, 15:10
@Microfari: Why are we still here?
Just to suffer?
Odpisz
16 sierpnia 2019, 23:27
@TheGardenPL: Panowie,
wybaczcie że tak szybko ponownie was zwołuję, ale ujawnił się nowy pretendent
Odpisz
17 sierpnia 2019, 14:52
@TheGardenPL: I tak prawie cały rok mniej niż ja
Odpisz
17 sierpnia 2019, 15:48
@Microfari: Wciąż więcej ode mnie
Mogliby zrobić jakiś ranking, żeby raz na zawsze każdy wiedział który jest
Odpisz
17 sierpnia 2019, 21:32
@TheGardenPL: Kiedyś napisałem do administracji jaka jest największa liczba dni i dostałem odpowiedź, że odznaki są sprawą osobistą, którą nie każdy chce się chwalić.
Odpisz
4 stycznia 2020, 10:09
@TheGardenPL: Chciałem wstawić screena na okrągłą liczbę dni i zapomniałem, teraz muszę czekać kolejne 999 dni...
Odpisz
4 stycznia 2020, 10:11
@Microfari:
Odpisz
13 kwietnia 2020, 16:20
@TheGardenPL: Wpadły dzisiaj równo cztery lata
Odpisz
13 kwietnia 2020, 18:17
@TheGardenPL: A ja znowu przegapiłem okrągłą liczbę dni.
Odpisz
3 maja 2020, 00:05
@TheGardenPL: Prawie 6 lat nabijania kolejnych dni, pomimo problemów techniczych, czy choroby. Wiedziałem, że ten dzień musi nastać, że kiedyś poprostu zapomnę, ale nie wiedziałem że tak szybko...
Odpisz
3 maja 2020, 09:03
@Microfari: Spoczywaj w pokoju, żołnierzu, twój wyczyn nigdy nie zostanie zapomniany
Odpisz
27 czerwca 2020, 14:35
@Microfari: stwierdziłem że logowanie się tutaj tylko i wyłącznie żeby ciągnąć tego Bywalca jest bez sensu i również zakończyłem serię. Miło było, ale pora się zbierać
Odpisz
27 czerwca 2020, 14:37
@TheGardenPL: :D
Odpisz
27 czerwca 2020, 20:34
@TheGardenPL: Do dzisiaj mnie tylko zastanawia jaki jest rekord pod względem liczby dni.
Odpisz
26 stycznia 2018, 15:34
w końcu ktoś użył.
Odpisz
26 stycznia 2018, 11:16
Gdy jeszcze byłem aktywny...
Odpisz
26 stycznia 2018, 00:49
yyy no tego...
Odpisz
25 stycznia 2018, 21:26
Wystarczy poświęcić te parę sekund i wyjść no i tak codziennie więc ciężkie to nie jest lol
Odpisz
26 stycznia 2018, 00:09
@parapet257: siajomi Kupilem se dlugopis
Odpisz
25 stycznia 2018, 22:15
Odpisz
25 stycznia 2018, 22:08
pod tym komentarzem pochwalcie sie ile macie dni z rzedu, ja mam 311 dni
Odpisz
25 stycznia 2018, 21:03
Wystarczyło uciec z piwnicy wyjść na ulicę zaje**ć kogoś zaje**ć mu telefon zorientować się że jedzie radiowóz uciekać dostać postrzał w udo uciekać dalej dostać postrzał w drugie udo ale nie czekaj odbiło się bo twoja noga odbija pociski trafiło rykoszetem w policjanta przeszło na wylot i zniszczyło samochód ale w sensie że wybuch no i uciekać z krwawiącym udem potem zorientować się że nikt cię nie goni zacząć wracać do domu wejść do piwnicy i oglądać dalej animosy
Odpisz
25 stycznia 2018, 21:03
@BOSS111: tak
Odpisz
Edytowano - 25 stycznia 2018, 21:05
@BOSS111: a nie czekaj zainstaluj jeja na telefonie zaloguj się i wejdź na jeja
no i achievement granted
Odpisz
19 stycznia 2018, 21:17
O, podwójnie rzadki okaz mema.
Raz dlatego, że o odznakach (kto je jeszcze zbiera?)
A dwa, dlatego, że już prawie nikt nie używa tego szablonu.
Pilnuj tego mema dobrze, autorze, bo przyjdą rządowi i go zamkną w jakimś laboratorium.
Odpisz
19 stycznia 2018, 21:18
Tego się nie spodziewałem
Odpisz
19 stycznia 2018, 21:20
@Lodomir234: *Pojawia się Hiszpańska Inkwizycja* No i podwójna niespodzianka.
Odpisz
19 stycznia 2018, 21:22
Odpisz
19 stycznia 2018, 21:23
@Lodomir234: Nie spodziewałem się, że to dodasz.
Odpisz
19 stycznia 2018, 21:23
o to chodziło :D
Odpisz
19 stycznia 2018, 22:22
Ten mem to anomalia
Odpisz
19 stycznia 2018, 21:17
W ogóle kogokolwiek obchodzą odznaki zależy mu na rzeczach jak poziom czy strzałki?
Odpisz
19 stycznia 2018, 21:31
@Szortek: feeeeejjjjmmmyyyyy
Odpisz
19 stycznia 2018, 21:15
>dane komórkowe
Odpisz
19 stycznia 2018, 21:16
@Davido: A jak wykorzystałeś?
Odpisz
19 stycznia 2018, 21:17
@Lodomir234: Jeżeli ci tak zależy na tym bywalcu kilka groszy z konta to chyba nie taka duża cena
Odpisz
19 stycznia 2018, 21:17
@Lodomir234: Doładuj konto
Odpisz
19 stycznia 2018, 21:17
@Lodomir234: to pszypau
Odpisz
19 stycznia 2018, 21:17
Ekhem. Jest jeszcze biblioteka, albo ewentualnie możesz wpaść na chwilę do znajomego.
Odpisz